dnes je 19.07.2019 a svátek má Čeněk

Jaké boty milují celebrity? S podpatkem, nebo bez?

Přidat na Seznam.cz
„Dejte ženě správný pár bot a může dobýt celý svět!“ prohlásila Marilyn Monroe a potvrdila, že téma žen a jejich obuvi je zkrátka nesmrtelné.

Ať s podpatkem, nebo bez, ale že komfort a kvalita jsou nejdůležitější kritéria při výběru nového páru bot, se shodly české VIP dámy na slavnostním otevření prodejny obuvi Salamander v OC Chodov.

Podpatky za nutné zlo považuje herečka Ivana Jirešová: „Ve volném čase dávám přednost rozhodně teniskám. Podpatky se mi líbí, ale vytáhnu je jenom na pódium nebo na rande.“ „Záleží na situaci, ale jsem na podpatky zvyklá, mám je ráda a vydržím v nich celý den. Pochopitelně musí být i přes výšku pohodlné,“ odpověděla na otázku, zda nosí raději tenisky nebo podpatky, její kolegyně Adéla Gondíková. Také krásná Inna Puhajková dokáže ocenit eleganci bot na jehlovém podpatku a svěřila se, že jedny z nejdražších kousků v jejím botníku jsou ikonické lodičky Jimmy Choo. Usměvavá zprávařka Gabriela Lašková si na extravagantní kousky moc nepotrpí, nejraději má černé polobotky v pánském stylu a letos si zamilovala bílé tenisky, které nosí téměř ke všemu. „Já mám lodičky jako pracovní obuv. Teď už v nich chodím podstatně méně, protože běhám kolem syna, ale když jsem se aktivněji věnovala modelingu, chodila jsem v nich celé dny. Dodnes je v mém botníku převaha podpatků. Už mám svoje ověřené značky Peter Kaiser a Gabor, u kterých vím, že mi po celodenním běhání po schůzkách neupadnou večer nohy,“ rozpovídala se modelka a podnikatelka Romana Pavelková.

 

„Opravdová muka jsem zažila, když jsem jela na pracovní cestu do Paříže v krásných nových, ale 'neprošlápnutých' kozačkách. Byla jsem už v sedmém měsíci těhotenství a za tu parádu mi to nestálo,“ vzpomíná Ivana Jirešová.

O příhodu s novými botami se podělila i Gabriela: „Jednou jsem chtěla nové boty vyvětrat na společenské události ještě ten den, protože jsem z nich měla opravdu radost. Jaké bylo moje překvapení, když jsem doma zjistila, že jsem celý večer absolvovala i s cenovkou na podrážce, asi nemusím popisovat!“. „První boty na podpatku jsem si pořizovala do tanečních. Tehdy jsem potřebovala mít ty nejvyšší a nejtenčí jehly, jaké se daly sehnat, abych se předvedla. Rovnou jsem v nich šla na lekci, kterou jsem sice odtančila, ale ze sálu už jsem šla raději bez bot, protože jsem myslela, že snad ochrnu. Na druhou stranu, po tomhle startu mě už na přehlídkách žádná výška podpatku nerozhodila,“ směje se Romana.

salamander.cz

Přidat na Seznam.cz
SALAMANDER OC CHODOV BOTY OBUV PODPATKY TENISKY IVANA JIREŠOVÁ ADÉLA GONDÍKOVÁ INNA PLUHAJKOVÁ GABRIELA lAŠKOVÁ ROMANA PAVELKOVÁ.

Související články

Červnové must have ve víru oslav

Červen je měsícem, kdy se největší množství zamilovaných párů rozhodne vzít. Tedy uskutečnit svatební obřad a k tomu, jak se patří, hostinu. Jestli vás také čeká nějaká svatba, neváhejte se inspirovat, v čem vyrazit!

Celý článek

PINKO: Pusťte do svého šatníku italský temperament

Smyslná, nespoutaná a sexy. Přesně taková je dámská módní značka Pinko. Z každé kolekce čiší hravost a italský temperament. 

Celý článek

Ruční výroba, kvalitní materiály a podpora vzdělanosti dětí z Kapverd, to je AMAMI fashion!

Při výběru obuvi a kabelek hrají hlavní roli tři nejdůležitější aspekty. Design, zpracování a kvalita. Když najdete symbiózu všech tří požadavků, máte vyhráno. A my ji našli.

Celý článek

Vlákna z ananasů Pinatex začíná používat i Hugo Boss v nové kolekci veganské obuvi

Pinatex je jedinečná přírodní textilie, která by v budoucnosti mohla nahradit kožené textilie, které jsou velmi škodlivé pro životní prostředí. Tuto technologii začala používat i značka Hugo Boss.

Celý článek

Christian Louboutin kolekce bot pro miminka je horkou novinkou

Slavný návrhář bot stvořil vlastní mini kolekci botiček pro miminka. Jen 600 párů bylo ručně vyrobeno!

Celý článek

Nadační fond Be Charity pořádá již 12. ročník charitativního bazaru

Finanční postředky získané z 12. ročníku tradičního charitativního bazaru, který se koná ve čtvrtek 22. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden, půjdou na dobročinné účely. 

Celý článek

Nejtrendovější tenisky Balenciaga: pohodlí zaručeno

Je povoleno obouvat si tenisky ke všemu. Včetně večerních šatů.

Celý článek

Street style: bílé high heels

Všechny velké módní události jsou za námi a tou největší dávkou inspirace, kromě přehlídkového mola, vždy bývá především ulice.

Celý článek