dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week pokračuje

Přidat na Seznam.cz
Zveme všechny profesionály a nadšence pro módu na sobotní odpoledne a večer mezinárodního festivalu české a slovenské módy, kterého se zúčastní i významné osobnosti módního průmyslu ze zahraničí.

Sobotní program nás zve do Ateliéru na Strahově (Ateliér A1) na přehlídky vítězů ceny Czech Grand Design 2014, značek La Formela a Chatty, návrhářů Lukáše Lindnera a Lukáše Macháčka, ale také na přehlídku tvorby jednoho z nejznámějších módních návrhářů Jakuba Polanky.

Přehlídky od 16.00

Za značkou LaFormela stojí tři designéři z Čech a Slovenska - Antonín Soukup, Miroslava Kohutiarová a Katarína Ravasová. V jejich rukou vzniká tvorba výrazně ženského stylu, zároveň smyslná, odvážná a rebelská.  

Rukopis tvorby předního českého návrháře Lukáše Lindnera je jedinečný, nezaměnitelný, se smyslem pro elegantní, ale zároveň zajímavou módu. 

AKTUÁLNÍ FOTO ZDE

Přehlídky od 18.00

Značka a módní studio CHATTY dvou návrhářek Anny Tuškové a Radky Sirkové se zaměřují ve své tvorbě hlavně na stylovou městskou módu, specializují se na důkladné technologicky inovativní zpracování denimu, nápadité střihy a propracovanost barev a materiálů.  

Lukáš Macháček patří neodmyslitelně ke špičkám módního průmyslu. Jeho tvorba preferuje jednoduchost, kvalitu, nadčasovost, kombinovatelnost a nositelnost. 

AKTUÁLNÍ FOTO ZDE

Přehlídka ve 21.00

Jeden z nejnadanějších talentů mladé generace návrhářů Jakub Polanka přináší do své tvorby neotřelé nápady a řídí se současným životním a módním stylem.  

AKTUÁLNÍ INFORMACE A FOTOGALERII PŘIPRAVUJEME... 

Přidat na Seznam.cz
MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK PRAGUE FASHION WEEK LAFORMELA LUKÁŠ LINDNER LUKÁŠ MACHÁČEK CHATTY JAKUB POLANKA MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY MÓDNÍ NÁVRHÁŘ

Související články

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Módní inspirace a dobro spojené v Moët & Chandon

Již několikátým rokem k filmovému festivalu neodmyslitelně patří chuť francouzského šampaňského a jeho proslulý noblesní večírek. Letos s nádherným tématem doby krále Ludvíka. 

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek

Osm slavných sportovců, kteří založili vlastní módní značku

Jejich hvězdná síla přináší něco víc než jen stovky milionů každoročně na účtu. Přináší i módní značky, které mají nemalý úspěch a vliv.

Celý článek

Sexy umění v podání Toni Garrn v aktuálním čísle Harper's Bazaar

Singapurská verze časopisu Harper's Bazaar přináší na červenec 2019 velmi poutavou obálku se šestadvacetiletou německou modelkou.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Sportovkyně Martina Sáblíková otestovala novou kolekci Under Armour RUSH

Under Armour je značka s dlouhou historií, založena byla již roku 1996. Značku vyhledávají slavní sportovci a celkově je špičkou na trhu se sportovním oblečením. Jejich novou kolekci s názvem RUSH testovala dokonce naše slavná rychlobruslařka Martina Sáblíková.

Celý článek