dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week pokračuje

Přidat na Seznam.cz
Zveme všechny profesionály a nadšence pro módu na sobotní odpoledne a večer mezinárodního festivalu české a slovenské módy, kterého se zúčastní i významné osobnosti módního průmyslu ze zahraničí.

Sobotní program nás zve do Ateliéru na Strahově (Ateliér A1) na přehlídky vítězů ceny Czech Grand Design 2014, značek La Formela a Chatty, návrhářů Lukáše Lindnera a Lukáše Macháčka, ale také na přehlídku tvorby jednoho z nejznámějších módních návrhářů Jakuba Polanky.

Přehlídky od 16.00

Za značkou LaFormela stojí tři designéři z Čech a Slovenska - Antonín Soukup, Miroslava Kohutiarová a Katarína Ravasová. V jejich rukou vzniká tvorba výrazně ženského stylu, zároveň smyslná, odvážná a rebelská.  

Rukopis tvorby předního českého návrháře Lukáše Lindnera je jedinečný, nezaměnitelný, se smyslem pro elegantní, ale zároveň zajímavou módu. 

AKTUÁLNÍ FOTO ZDE

Přehlídky od 18.00

Značka a módní studio CHATTY dvou návrhářek Anny Tuškové a Radky Sirkové se zaměřují ve své tvorbě hlavně na stylovou městskou módu, specializují se na důkladné technologicky inovativní zpracování denimu, nápadité střihy a propracovanost barev a materiálů.  

Lukáš Macháček patří neodmyslitelně ke špičkám módního průmyslu. Jeho tvorba preferuje jednoduchost, kvalitu, nadčasovost, kombinovatelnost a nositelnost. 

AKTUÁLNÍ FOTO ZDE

Přehlídka ve 21.00

Jeden z nejnadanějších talentů mladé generace návrhářů Jakub Polanka přináší do své tvorby neotřelé nápady a řídí se současným životním a módním stylem.  

AKTUÁLNÍ INFORMACE A FOTOGALERII PŘIPRAVUJEME... 

Přidat na Seznam.cz
MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK PRAGUE FASHION WEEK LAFORMELA LUKÁŠ LINDNER LUKÁŠ MACHÁČEK CHATTY JAKUB POLANKA MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY MÓDNÍ NÁVRHÁŘ

Související články

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Jak se nosí lacláče

S jarem nepřišlo jen krásné bujaré počasí, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i “lacláče” všeho druhu. Oprašte své staré nebo se nechte inspirovat těmi novými. Viva la lacl!

Celý článek

Trička s potiskem vás naučí nový rozměr ve světě módy

Že je tenhle styl jen pro náctileté dívky? V žádném případě. Trička s potiskem vládnou momentálně světu módy. Najdete si k nim cestu i vy?

Celý článek

Vítání jara s Levi's? Proč by ne?!

Džíny jsou nepostradatelným kouskem v šatníku žen, mužů i dětí. Nosí a nosili je všichni. Vždyť původně se jednalo o součást pracovního oděvu. Značka Levi's jako původní producent džín je symbolem tradice a kvality. Podívejte se na jejich novou jarní kolekci.

Celý článek

Kolekce plavek navržená na Den matek symbolizuje pouto matky a dcery

V polovině května oslavíme Den matek. A jelikož pouto matky a dcery je obrovské, vznikla k němu kolekce plavek s dobročinným účelem.

Celý článek

Jarní inspirace: Móda pro všechny pohodový holky

Nebaví vás upnuté legíny, načančané svetry ani lodičky na vysokém podpatku? Rozumíme vám. Tady je malá inspirace, jak oživit šatník, pokud jste pohodová holka s otevřenou myslí a smyslem pro praktickou módu.

 

Celý článek

Značka Viktor & Rolf představila svatební kolekci na rok 2020

Umělecká interpretace svatebních šatů od značky Viktor & Rolf přináší 19 střihů, které se drží hesla elegance, glamour a haute couture.

Celý článek