dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Jarní móda Zuzany Kubíčkové 2019 vás vytáhne do společnosti

Naprosto exkluzivními modely večerní módy zaplnila česká návrhářka Zuzana Kubíčková majestátní budovu Rudolfina. 

Vliv místa

Při tvorbě jarní kolekce 2019 se návrhářka Zuzana Kubíčková nechala ovlivnit místem, kde plánovala její prezentaci - nádhernou historickou budovou pražského Rudolfina. Ta autorce připomíná rozkvět průmyslové revoluce a období optimismu, které se také snažila odrazit ve své módní produkci. Divákům odprezentovala přesně 33 skvostných modelů dámské módy, hodné spíše na večerní události. 

Pokračování Secret Garden

Návrhářka navazuje na svou loňskou kolekci Secret Garden ve výrazně umírněnějším duchu. Ztlumila používanou paletu barev a namísto křiklavých odstínů skrz celé spektrum, si vystačila s nude, smetanovou a béžovou, které doplnila o kontrastní černou a pár modelů v jemných pastelech. Na druhou stranu autorka nešetřila na zdobnosti, třpytu a lesku, který prostoupil všemi více jak třemi desítkami modelů. Svou zásluhu na tom má také spolupráce se světově uznávanou sklářskou společností Preciosa. 

Opravdová show

Zuzana Kubíčková zvyká módní fanoušky, že jakmile se chystáte na její přehlídku, můžete si být jisti, že zažijete show v pravém slova smyslu a na světové úrovni. Tentokrát ji doplnil baletní soubor Národního divadla v Praze a jeho dva sólisté. Zajímavý pohled se naskytl rovněž na několik modelů hojně posázených Preciosa kameny, a to zejména na ten poslední. Šaty až ke kotníkům byly vytvořeny výhradně z křišťálové sítě, kterou doplňovaly pouze ozdoby na spodním lemu rukávů. 

archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ZUZANA KUBÍČKOVÁ MBPFW JARO 2019 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA FORMÁLNÍ OBLEČENÍ SPOLEČENSKÁ MÓDA VEČERNÍ RÓBA ČESKÁ ZNAČKA

Související články

Nesourodá podzimní kolekce Victoria Beckham postrádala šmrnc

Módní přehlídky návrhářské špičky, jakou Victoria Beckham bezesporu je, jsou jedněmi z nejočekávanějších. Ne vždy si však odnesou patřičnou salvu. Podzimní kolekce 2019 nenadchne ani neurazí.

Celý článek

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Celý článek

Podzimní kolekce Oscar de la Renta ve znamení noblesy, orientu a španělské krásy

Od britských vzorů, po rozkvetlou zahradu ve Španělsku se dostanete k vůni orientu se závěrem večerní noblesy. Tak zvěčnili kolekci Oscar de la Renta podzim/zima 2019, Laura Kim a Fernando Garcia.

Celý článek

Dokonalá krejčovská práce od značky Helmut Lang po více než roční pauze má šmrnc

Bezchybné elegantní oděvy s lehkou dávkou fetišismu představil pro roce a půl přestávky luxusní dům Helmut Lang.

Celý článek

Božidara Richterová profesně plete teprve dva roky. Přesto je nováčkem letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Week!

Návrhářka Božidara Richterová vyrostla na Moravě, plést ji učila babička, baví ji focení, ale především chce tvořit módu. Profesně se této práci věnuje teprve dva roky, ale už letos v březnu ji uvidíme na největší módní akci u nás!

Celý článek

Atmosféra New Yorku byla zachycena v kolekci Proenza Shouler

Moderní pojetí dnešního New Yorku se úspěšně podařilo zachytit dvojici návrhářů Proenza Shouler v nové podzimní kolekci. S čím překvapivým přišli?

Celý článek

Vzpomínku na své avantgardní ideály oprášila návrhářka Tory Burch v nejnovější kolekci

Excentrické kousky podzimní kolekce Tory Burch vyzařovaly elegancí. Návrhářka je představila na vysoké škole Black Mountain College.

Celý článek

Derek Lam podruhé v řadě neprezentoval na velkém přehlídkovém mole

Americký módní návrhář už podruhé za sebou zariskoval a vyhnul se několika stovkám objektivů a vlivu sociálních sítí během prezentace na velkém přehlídkovém mole. Vyplatil se tento risk?

Celý článek