dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Jarní móda Zuzany Kubíčkové 2019 vás vytáhne do společnosti

Přidat na Seznam.cz
Naprosto exkluzivními modely večerní módy zaplnila česká návrhářka Zuzana Kubíčková majestátní budovu Rudolfina. 

Vliv místa

Při tvorbě jarní kolekce 2019 se návrhářka Zuzana Kubíčková nechala ovlivnit místem, kde plánovala její prezentaci - nádhernou historickou budovou pražského Rudolfina. Ta autorce připomíná rozkvět průmyslové revoluce a období optimismu, které se také snažila odrazit ve své módní produkci. Divákům odprezentovala přesně 33 skvostných modelů dámské módy, hodné spíše na večerní události. 

Pokračování Secret Garden

Návrhářka navazuje na svou loňskou kolekci Secret Garden ve výrazně umírněnějším duchu. Ztlumila používanou paletu barev a namísto křiklavých odstínů skrz celé spektrum, si vystačila s nude, smetanovou a béžovou, které doplnila o kontrastní černou a pár modelů v jemných pastelech. Na druhou stranu autorka nešetřila na zdobnosti, třpytu a lesku, který prostoupil všemi více jak třemi desítkami modelů. Svou zásluhu na tom má také spolupráce se světově uznávanou sklářskou společností Preciosa. 

Opravdová show

Zuzana Kubíčková zvyká módní fanoušky, že jakmile se chystáte na její přehlídku, můžete si být jisti, že zažijete show v pravém slova smyslu a na světové úrovni. Tentokrát ji doplnil baletní soubor Národního divadla v Praze a jeho dva sólisté. Zajímavý pohled se naskytl rovněž na několik modelů hojně posázených Preciosa kameny, a to zejména na ten poslední. Šaty až ke kotníkům byly vytvořeny výhradně z křišťálové sítě, kterou doplňovaly pouze ozdoby na spodním lemu rukávů. 

archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ZUZANA KUBÍČKOVÁ MBPFW JARO 2019 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA FORMÁLNÍ OBLEČENÍ SPOLEČENSKÁ MÓDA VEČERNÍ RÓBA ČESKÁ ZNAČKA

Související články

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek