dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Jarní móda Zuzany Kubíčkové 2019 vás vytáhne do společnosti

Naprosto exkluzivními modely večerní módy zaplnila česká návrhářka Zuzana Kubíčková majestátní budovu Rudolfina. 

Vliv místa

Při tvorbě jarní kolekce 2019 se návrhářka Zuzana Kubíčková nechala ovlivnit místem, kde plánovala její prezentaci - nádhernou historickou budovou pražského Rudolfina. Ta autorce připomíná rozkvět průmyslové revoluce a období optimismu, které se také snažila odrazit ve své módní produkci. Divákům odprezentovala přesně 33 skvostných modelů dámské módy, hodné spíše na večerní události. 

Pokračování Secret Garden

Návrhářka navazuje na svou loňskou kolekci Secret Garden ve výrazně umírněnějším duchu. Ztlumila používanou paletu barev a namísto křiklavých odstínů skrz celé spektrum, si vystačila s nude, smetanovou a béžovou, které doplnila o kontrastní černou a pár modelů v jemných pastelech. Na druhou stranu autorka nešetřila na zdobnosti, třpytu a lesku, který prostoupil všemi více jak třemi desítkami modelů. Svou zásluhu na tom má také spolupráce se světově uznávanou sklářskou společností Preciosa. 

Opravdová show

Zuzana Kubíčková zvyká módní fanoušky, že jakmile se chystáte na její přehlídku, můžete si být jisti, že zažijete show v pravém slova smyslu a na světové úrovni. Tentokrát ji doplnil baletní soubor Národního divadla v Praze a jeho dva sólisté. Zajímavý pohled se naskytl rovněž na několik modelů hojně posázených Preciosa kameny, a to zejména na ten poslední. Šaty až ke kotníkům byly vytvořeny výhradně z křišťálové sítě, kterou doplňovaly pouze ozdoby na spodním lemu rukávů. 

archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ZUZANA KUBÍČKOVÁ MBPFW JARO 2019 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA FORMÁLNÍ OBLEČENÍ SPOLEČENSKÁ MÓDA VEČERNÍ RÓBA ČESKÁ ZNAČKA

Související články

Kolekce City Girl návrhářky Lucie Václavové přináší Londýn do matičky Prahy

Návrhářka Lucie Václavová má na svém kontě již řadu krásných kolekcí. Letošní kolekce podzim/zima 2018 ji inspirovala působením ve Velké Británii, konkrétně v Londýně, kde studovala.

Celý článek

Netradiční představení kolekce Můra Návrháře Michala Marka

Návrhář Michal Marek představil novou kolekci s androgenním modelem v hlavní roli. Jak se kolekce představila na přehlídkovém molu?

Celý článek

Designové vychytávky na listopad

Čeští návrháři vytvářejí úžasné kousky nejen do módního šatníku.

Celý článek

Martina Vrábelová a její folklórom inšpirovaná kolekcia SLOWenka

V rámci tohtoročných osláv výročia založenia republiky som sa vrátila ku svojim koreňom a našla inšpiráciu v nevyčerpateľnom zdroji -  vo folklóre. 

Celý článek

Jarní doplňky: Top 11 trendů

Výběr z těch nejlepších doplňků pro jaro 2019 je velmi pestrý a každý si jistě vybere svůj trend. 

Celý článek

Nové úspěšné tváře světového modelingu

Kdo bude hvězdou přehlídek příští rok? Je jich hned 12, které již pomalu září!

Celý článek

Bláznivý street style z Tokya pro jaro 2019

Týden módy v japonském hlavním městě každým rokem přiláká ty největší místní módní nadšence. 

Celý článek

Kolekce NADOTEK vyvolala v rámci Designbloku mnoho emocí

Kolekci NADOTEK jsme vám již představili. Dnes se podíváme více do jejího zákulisí, tedy nejenom, kdo za ní stojí, ale kdo je organizace DEBRA ČR a jakého má patrona.

Celý článek