dnes je 20.09.2018 a svátek má Oleg

Jarní móda Zuzany Kubíčkové 2019 vás vytáhne do společnosti

Naprosto exkluzivními modely večerní módy zaplnila česká návrhářka Zuzana Kubíčková majestátní budovu Rudolfina. 

Vliv místa

Při tvorbě jarní kolekce 2019 se návrhářka Zuzana Kubíčková nechala ovlivnit místem, kde plánovala její prezentaci - nádhernou historickou budovou pražského Rudolfina. Ta autorce připomíná rozkvět průmyslové revoluce a období optimismu, které se také snažila odrazit ve své módní produkci. Divákům odprezentovala přesně 33 skvostných modelů dámské módy, hodné spíše na večerní události. 

Pokračování Secret Garden

Návrhářka navazuje na svou loňskou kolekci Secret Garden ve výrazně umírněnějším duchu. Ztlumila používanou paletu barev a namísto křiklavých odstínů skrz celé spektrum, si vystačila s nude, smetanovou a béžovou, které doplnila o kontrastní černou a pár modelů v jemných pastelech. Na druhou stranu autorka nešetřila na zdobnosti, třpytu a lesku, který prostoupil všemi více jak třemi desítkami modelů. Svou zásluhu na tom má také spolupráce se světově uznávanou sklářskou společností Preciosa. 

Opravdová show

Zuzana Kubíčková zvyká módní fanoušky, že jakmile se chystáte na její přehlídku, můžete si být jisti, že zažijete show v pravém slova smyslu a na světové úrovni. Tentokrát ji doplnil baletní soubor Národního divadla v Praze a jeho dva sólisté. Zajímavý pohled se naskytl rovněž na několik modelů hojně posázených Preciosa kameny, a to zejména na ten poslední. Šaty až ke kotníkům byly vytvořeny výhradně z křišťálové sítě, kterou doplňovaly pouze ozdoby na spodním lemu rukávů. 

archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ZUZANA KUBÍČKOVÁ MBPFW JARO 2019 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA FORMÁLNÍ OBLEČENÍ SPOLEČENSKÁ MÓDA VEČERNÍ RÓBA ČESKÁ ZNAČKA

Související články

Kolekci Marca Jacobse si nejspíš nekoupíte, zato vás rozhodně pobaví

Některá média nazvala tuto kolekci jako magickou. My si k tomu přidáme větší dávku fantazie a kromě cukrové vaty a velkých bonbónů v těchto šatech možná uvidíme i kousek módy.

Celý článek

Bella Hadid a téma pláže na přehlídce Michael Kors Collection

Michael Kors o sobě prozradil, že je člověk, který umí zvednout náladu. Což se v dnešním světě plném zármutku hodí. Proto svou kolekci zahalil do veselých barev a prostředí pláže.

Celý článek

Longchamp stvořil kolekci pro rockovou bohémku na Jaro 2019

Luxusní značka se nebála vrátit v čase, ale přesto přijít s něčím novým.

Celý článek

Tradiční klobouky v moderním pojetí od značky TONAK pro podzim 2018

Elegance, styl, tradice a ruční práce se snoubí v nové kolekci pokrývek hlavy od ryze české řemeslné značky TONAK.

Celý článek

Rozkvetlé vlasy u Rodarte pro Jaro 2019

Modelky se po mole procházely v romantických účesech s čerstvých květin ve stylu Art Deco.

Celý článek

Nicky Zimmermann přinesla do jarní kolekce sexy a smyslné modely

Návrhářka Nicky Zimmermann se nechala pro jarní kolekci roku 2019 ovlivnit australským hitem „Number 96“ ze sedmdesátých let.

Celý článek

Co nás čeká na Londýnském Fashion Weeku?

To nejdůležitější, na co byste se měla zaměřit na letošním ročníku London Fashion Week. 

Celý článek

Jarní Oscar de la Renta v praktičtějších střizích

Jsou to dva roky, kdy do společnosti vstoupili kreativní návrháři Laura Kim a Fernando Garcia. Od té doby je značka Oscar de la Renta jiná, než si ji můžeme pamatovat.

Celý článek