dnes je 25.01.2017 a svátek má Miloš

Je libo opravdu jedinečné botky?

Značka Ted Baker nenabízí jen zajímavé oblečení, ale také originální obuv. Schválně, jestli zapůsobí i na vás?!

Jedna z nejrychleji rostoucích módních značek Velké Británie je jedinečná sama o sobě. Už jen tím, jak si během krátké chvíle dokázala vybudovat takovou pozici. Přitom začínala s kvalitním šitím pánských košil a její majitel hlavně dbal na osobní přístup. Odtud se poctivou prací dostal až na místo uznávané módní značky. V sortimentu Ted Baker je kromě kosmetiky, pánské a dámské módy také obuv. Ta nás vyloženě zaujala. Jste sportovní typ? Pak by se vám mohly líbit tenisky v černo-šedé s bronzovým detailem. Máte raději něco formálnějšího? Co třeba metalické polobotky? 

   
Černé tenisky 3 879 Kč ; Béžové polobotky 4 299 Kč ; Černé polobotky 4 299 Kč

Jelikož Ted Baker dbá na etické podmínky během výroby svého zboží a udržitelnost zdrojů, je zřejmé, že ceny se budou šplhat o něco výše. Za odměnu si ale pořídíte kvalitní pár luxusní obuvi, která se vám nezničí po měsíci nošení, a navíc budete v ní za hvězdu. Milovnice podpatků pochopitelně značka nezklame, její nabídka je z nich tak z jedné poloviny složená. Vysoký jehlový podpatek, kvalitní pravá kůže a stylový design se kloubí v aktuální kolekci dámské obuvi Ted Baker. Nám se to prostě líbí... 

  
Páskové sandálky 4 729 Kč ; Černé květované lodičky 5 429 Kč ; Nude lodičky 4 299 Kč

zoot.cz

NÁKUPY A OBCHOD DÁMSKÁ OBUV TED BAKER ZOOT.CZ LODIČKY TENISKY POLOBOTKY OXFORDKY

Související články

Baví vás domácí šití? Nakupujte jen kvalitní materiály a pomůcky

Šijete doma ráda sama celé kusy oblečení nebo spíš opravujete to, co se rozbilo? V obou případech byste měla dbát na to, abyste si pořizovala jen kvalitní materiály a pomůcky.

Celý článek

K pánskému stylu neodmyslitelně patří hodinky

Aby byl pánský outfit kompletní a vyšperkovaný k dokonalosti, neměly by na zápěstí chybět kvalitní hodinky. 

Celý článek