dnes je 18.08.2019 a svátek má Helena

Jízdou na kole vstříc mořským želvám

Přidat na Seznam.cz
Peter Millar se rozhodl, že ve spolupráci s mořským klubem Timbers Kiawah - Ocean Club & Residences, vytvoří kola, která budou pomáhat podmořskému světu.

Značka Peter Millar se zaměřuje především na dámské a pánské elegantní oblečení společně s oblečením zaměřeným na golf. Tentokrát si bere větší sousto v podobě pozitivního vývoje tzv. Cruiser Beach, tedy limitované kolekce kol, která bude dostupná všem obyvatelům přímořské komunity i široké veřejnosti města Kiawah v Jižní Karolíně. Kola Petr Millar mají specifický design. Sedátko, řídítka a pneumatiky v odstínu hnědé doplňuje světlý rám posetý obrázky želv. „Želví potisk má vyvolat opravdový podmořský pocit a zároveň je odrazem volného času gentlemanů,“ vyjádřil se Scott Mahoney, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Peter Millar.

Veškerý výtěžek z prodeje kol bude věnován programu Turtle Patrol města Kiawah, který pracuje na ochraně ohrožených mořských želv na ostrově. Každé kolo bude prodáváno za 1200 dolarů. Cyklistická kultura je nedílnou součástí životního cyklu na ostrově Kiawah, pomáhá tomu určitě i snadný přístup k 30 kilometrům cyklostezek.

wwd.com

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN PETER MILLAR KOLO CYKLISTIKA

Související články

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Celý článek

Máme pro vás novinku: Videa

Nové reportáže, rozhovory s lidmi z módního oboru, vlogy ze zákulisí Fashion weeků i pozvánky na různé akce jsou jen špetkou z toho, co vám naše nová video rubrika společně s Agi Archer přinese…

Celý článek

Vkus není otázkou peněz, ale osobnosti, říká designérka interiéru Kateřina Šindelářová

Pro vytvoření dokonalého prostoru ať už pro rodinný život, nebo pro práci, je nezbytné vnímat první dojem z celého projektu. Pocit, který na vás daná místnost či budova dýchne, je základním stavebním kamenem. Pak už společně stavíte svůj vlastní sen…

Celý článek

Drew Barrymore představila svou vlastní kolekci nábytku a designu pro děti

Drew Barrymore, americká hvězda a ikona, nám přináší svou novou kolekci, kterou vytvořila nejen pro své děti. Najdeme v ní cenově dostupný nábytek do dětských pokojů, doplňky, pestrobarevné obrázky nebo polštářky a také spoustu nápadů, jak vyzdobit útočiště malých dobrodruhů.

Celý článek

ROZHOVOR S TANEČNICÍ MARTINOU MARKOVOU

Každý den na svém instagramu motivuje tisíce žen. Krásná Martina Marková (27), známá také z taneční soutěže Stardance, si vyhradila čas na zodpovězení pár otázek na španělské pláži, kde tráví svou dovolenou. 

Celý článek

Designérka Bea Dušková je truhlář, lakýrník i čalouník v jednom

Stará křesla nevnímá jen jako kus nábytku k vyhození. Renovuje je, aby jim vdechla novou duši. Stejně tak tvoří nová, vlastní a moc jí to baví. Kdo je Bea Dušková a co všechno umí? Přečtěte si náš rozhovor.

Celý článek

Představujeme vám Danu Kleinert, slovenskou designérku a návrhářku

Kdo by si nepamatoval fialové šaty Zuzany Čaputové, které měla na sobě ve chvíli, kdy se dozvěděla, že se stane příští slovenskou prezidentkou. Za těmito a mnoha dalšími šaty stojí výrazná slovenská designérka a ředitelka organizace Slovak Fashion Council. Aktivit, kterými se tato multifunkční žena zabývá, je ale mnohem více.

Celý článek

Drobnosti, které vám na cestách nesmí chybět

Jestliže patříte mezi milovníky letního cestování a je jedno, jestli se vydáte po krásách České republiky, nebo za většími dálkami, vždy se vám bude hodit pár praktických vychytávek. Perfektní řešení najdete ve 100CLASS concept store.

 

Celý článek