dnes je 20.11.2018 a svátek má Nikola

Kadeřnice celebrit radí: přírodní péče o vlasy se vyplatí!

Vlasy - koruna krásy. Tohle rčení by mělo být mantrou každé kadeřnice. Už 12 let se jím řídí i Lucie Bugnerová alias Lussi Bugner.

Z letní brigády se stala vášeň, díky které otevřela vlastní salón a pod jejíma rukama prošla nejedna celebrita, jako je Agáta Prachařová nebo Marek Ztracený. Luciin salón je kromě své hvězdné pověsti výjimečný i tím, že v něm pracuje s přírodní kosmetikou InSight, která je šetrná nejen k přírodě, ale hlavně k vlasům jejích klientů.

Co se týče péče o vlasy, neměla dlouhá léta přírodní kosmetika zrovna nejlepší reputaci. Kvůli absenci silikonů, které vlasy na dotyk „vyhladí“ má dodnes spoustu žen pocit, že přírodní šampony a kondicionéry o vlasy nepečují dostatečně. Opak je ale pravdou. „Klientky jsou často velmi překvapené, že to jde i bez silikonů, parabenů a dalších ‚vylepšováků‘. Přírodní kosmetika může být stejně účinná jako ta běžná a zároveň podstatně šetrnější,“ vysvětluje Lucie. InSight je šetrnější nejen k vlasům, ale i k životnímu prostředí. Všechny produkty jsou veganské a obaly jsou recyklované.

 

„Udržitelnost je věc, o kterou se zajímá čím dál více lidí a je třeba ji podporovat. Veganská a přírodní kosmetika je čím dál žádanější a já jsem ráda, že můžu tyto produkty svým klientkám nabízet. Výběr této značky pro Lucii rozhodlo hned několik aspektů. „S každou klientkou mám nejprve konzultaci, kde řešíme, co je pro její vlasy nejvhodnější. Málokterá jiná značka nabízí tolik variant péče o vlasy, takže si vybere opravdu každý. Navíc je InSight šetrný i pro peněženku, protože je cenově dostupný opravdu pro každého, což se o většině srovnatelných výrobků říct nedá,“ tvrdí Lucie.

Výběr produktů je opravdu široký a stále roste. 

Co tedy podle profesionála opravdu stojí za vyzkoušení?

„Nejoblíbenější u mých klientek je určitě řada ‚Dry‘ na suché a poškozené vlasy. Přestože je hodně vyživující, nemusíte se bát zplihlé hřívy. Můj nejoblíbenější produkt jsou tekuté krystaly, což je suchý olej, který můžete dát do vlhkých i suchých vlasů. Je to jediný olej, který nemastí, krásně voní a dodá lesk a pružnost. Slibnou novinkou je řada ‚volumizing‘ pro objem, která je vhodná i pro velice jemné vlasy. No a stálicí, kterou už jsem obdarovala snad všechny kamarádky, je sprej na vlasy Strong hold eco, který vydrží snad i vichřici!“

VLASY A ÚČESY ZDRAVÍ A KRÁSA VEGANSKÁ KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA INSIGHT KADEŘNICTVÍ LUSSIBUGNER

Související články

Našli jsme místo, kde si příroda s krásou skutečně rozumí

Když přišlo pozvání od Bio guru Lucie Van Koten na představení nové organické kosmetiky L'ODAÏTÈS  s úžasným příběhem, nemohli jsme odmítnout. A rozhodně nelitujeme. Máme pro vás pozvánku do krásných prostor designového obchůdku Wonderful, kde si příroda a krása rozumí...

 

Celý článek

Padají vám vlasy? Poradíme vám, jak to vyřešit jednou provždy!

Jsou všude a vy se divíte, že ještě nejste bez vlasů. Alespoň v nějaké části života jsme to zažila každá. Vypadávání vlasů se může zdát jako banalita, ale když řídne naše hříva, sebevědomí klesá strmě dolů.

Celý článek

4 netradiční typy cvičení, které vás budou opravdu bavit

Když se chcete cítit dobře a dlouhodobě si udržet hezkou a zdravě vypadající postavu, bez cvičení to nepůjde. Všichni ale víme, jak moc je těžké donutit se začít. 

Celý článek

6 tipů jak dostat řídnutí vlasů pod kontrolu

Řídnutí vlasů je velmi nepříjemnou záležitostí. Existuje však několik málo triků, jak ho zpomalit nebo alespoň zamaskovat.

Celý článek

Jak se nosí třpytivé vlasy jako v Paříži

Nečekaný vlasový trend se objevil na přehlídce Giambattista Valli a rovnou se stal populárním.

Celý článek

Organická kosmetika má v Česku čím dál větší úspěch

Posnídali jsme v Pařížské ulici v přítomnosti bio veganské kosmetiky a seznámili jsme se s příběhem majitelky Ladybio kterou si jednoznačně zamilují i mnozí z vás.

Celý článek

Šedá barva na vlasech sklízí úspěch - coconut hair trend dorazí brzy i k nám

Coconut hair - tak v zahraničí pojmenovali nový trend v barvení vlasů. V něm se prolínají odstíny blond se šedou. A rozhodně to má říz.

Celý článek

Rozkvetlé vlasy u Rodarte pro Jaro 2019

Modelky se po mole procházely v romantických účesech s čerstvých květin ve stylu Art Deco.

Celý článek