dnes je 18.07.2019 a svátek má Drahomíra

Kampaň za přirozenou krásu

Přidat na Seznam.cz
Hledá se žena pro kampaň bojující za přirozenou krásu. Kampaň, která již v květnu vyústí fashion focením do projektu Staň se tváří magazínu Móda.

V květnu, vždyť je teprve březen, říkáte si? A máte pravdu. Na první pohled se může zdát, že se měsíc duben nějakým záhadným způsobem z našich kalendářů vytratil, ale není tomu tak. I duben ozdobí nová tvář.

Přesto měsíc květen bude něčím odlišný, zcela výjimečný. V tomto čase, kdy příroda naplno ožívá pestrými barvami vonných květů, totiž necháme rozkvést i vaši přirozenou krásu, jíž ve spolupráci s Biorganica.cz dovedeme k dokonalosti.

Jste ženou nespokojenou s kvalitou či jinou problematikou pleti, která vám přidělává vrásky na čele? Nebo jen hledáte dokonalý produkt, který by ještě více podtrhl vaši ženskost a mladistvý vzhled, ale stále jej nenacházíte? Pak právě vy jste vhodnou kandidátkou pro “Kampaň za přirozenou krásu“, jež předchází samotnému květnovému focení, kdy vás světu představíme coby sebevědomou ženu a dokonalou, přirozeně krásnou tvář magazínu Móda.

Seberte odvahu, zahoďte ostych a pojďte do toho s námi.

Za účasti skutečných odborníků a profesionálů, jež vám fundovaně poradí jak pečovat nejen o zdravou, ale i méně kvalitní pleť, absolvujete několikatýdenní kůru luxusní biokosmetikou z Velké Británie, která sice v tak krátkém časovém úseku vaši problematickou pleť neuvrhne zcela v zapomnění, ale rozhodně pozvedne vaše sebevědomí a vy znovu naleznete své silné stránky.

Jediné, co pro účast v Kampani za přirozenou krásu musíte učinit, je registrace v katalogu Modelky a následné sdílení #prirozenakrasa prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter.

 

Přidat na Seznam.cz
TVÁŘ MODA.CZ COVER BIORGANICA

Související články

BiOrganica otevřela showroom exkluzivní BIO kosmetiky v sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily

V sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily, rodinném domě sochaře Bohumila Kafky a jeho ženy Berty v Praze na Ořechovce, byl slavnostně otevřen ateliér biOrganica – showroom exkluzivní BIO kosmetiky.

Celý článek

Gigi Hadid na obálce květnového vydání československé Vogue

Modelka Gigi Hadid se objevila na titulní straně československé mutace magazínu Vogue. Fotografie pořídila topmodelka Helena Christensen a hlavní lokací se stala rodinná farma Gigi Hadid, která se nachází nedaleko New Yorku. 

Celý článek

Připravte se na léto se zářivým líčením v bio kvalitě

Květinové bio rozjasňovače a konturovací bronzery od značky Zuii jsou tím, co v létě rozzáří nejenom vaši pleť. Bio kvalita vám zaručí, že své pleti dopřejete jen stoprocentně kvalitní a přírodní výrobky.

Celý článek

Topmodelka Doutzen Kroes v módním editoriálu pro TELVA magazín

Půvab Holanďanky Doutzen Kroes využil magazín TELLVA pro módní editoriál do říjnového vydání. Topmodelka obsadila také titulní stranu.  

Celý článek

Top 6 přehozů přes plavky roku 2018 a jak vybrat ty správné

Plážová sezóna je v plném proudu, ale vy se k moři teprve chystáte? Podívejte se na nejlepší přehozy přes plavky roku 2018.

Celý článek

Kate Moss nejenom s cigaretou v ruce pro magazín More or Less

Kate Moss snad nestárne. Aktivně ji sice na módních molech neuvidíme, zato před fotoaparátem je pořád jako ryba ve vodě.

Celý článek

Modelka Caroline Lossberg v šatech Louis Vuitton pro český Harper’s bazaar

Červnový výtisk oblíbeného módního časopisu v české verzi přináší charismatickou modelku z New Yorku.

Celý článek

Hana Soukupová v tropických plavkách září ve španělské Elle

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek Hana Soukupová oblékla plavky a zazářila v nejnovějším vydání španělské Elle.

Celý článek