dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Kateřina Geislerová představuje svou první exkluzivní kolekci!

Přidat na Seznam.cz
Česká módní návrhářka Kateřina Geislerová, působící většinu času ve Francii, poprvé během své úspěšné módní tvorby představuje exkluzivní kolekci, kterou vytváří na míru.

První myšlenka na tvorbu exkluzivní módní kolekce se zrodila před rokem, kdy se návrhářka poprvé setkala s topmodelkou Simonou Krainovou na své autorské přehlídce během Prague Fashion Weekendu 2013, kde uváděla novou kolekci s názvem „Arc“ inspirovanou Johankou z Arku. Simonu Krainovou její tvorba oslovila natolik, že požádala designérku, aby pro ni navrhla šaty na významné společenské akce ples v Opeře a o pár měsíců později také na Filmový Festival Karlovy Vary. Simona nechala při tvorbě společenských šatů Kateřině „volnou ruku” a dala ji tak plnou důvěru.

„Při vytváření těchto večerních rób jsem se inspirovala osobností Simony a tím, jak na mě působí a snažila jsem se co nejvíce vyzdvihnout její osobní kouzlo a ženskost," uvádí Kateřina Geislerová. Simona byla ze šatů nadšená a obě si tak uvědomily, jak k sobě mají ve smyslu propojení vnímání stylu blízko.

Ze společných setkání a sdílených dojmů se náhle zrodil koncept exkluzivní limitované kolekce večerních šatů inspirovaných Simonou Krainovou.

Kolekci tvoří celkem deset modelů a každý z nich může být reprodukován maximálně pětkrát. Všechny šaty budou šité na míru klientky, která si může z nabízených možností vybrat také barvu a materiál. Vybírat mohou z několika odstínů žluté, dále je zastoupena také černá a modrá. Hlavním materiálem je hedvábí. Stěžejním prvkem kolekce je korzet, který je vhodný pro každou ženu. Korzet je v kolekci představen v zajímavých interpretacích včetně korzetu inspirovaného pánskou smokingovou vestou.

Společnými rysy jednotlivých modelů je jednoduchost, nenucenost, nonšalance a inspirace pánským šatníkem. „Nejdůležitější je pro mě střih šatů, kdy musím být spokojená s každým milimetrem. Je pro mě zásadní, aby šaty ženě perfektně seděly," říká Kateřina Geislerová. 

Na vydařených lookbookových fotografiích je vidět různorodost ve střizích a nádherné propracované detaily. Simoně šaty skutečně perfektně padnou a podtrhují její sex-appeal, který ještě více zvýraznilo i smyslné líčení, o které se postaral skvělý vizážista Pavel Kortan.

Šaty jsou v prodeji od září výhradně v showroomu Kateřiny Geislerové.

SHOWROOM PRAGUE
V Kotcích 2, Praha 1
schůzky po dohodě
kontakt:: +420 604 873 864

Zdroj: EV Communications 
Foto lookbooku: Lukáš Kimlička

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI EXKLUZIVNÍ KOLEKCE KATEŘINA GEISLEROVÁ ŠATY NA MÍRU SPOLEČENSKÉ ŠATY SPOLEČENSKÁ RÓBA SIMONA KRAINOVÁ PAVEL KORTAN

Související články

Victoria Beckham

Kolekce Victorie Beckham hýřila zářivými barvami za doprovodu tančících volánů

Victoria Beckham předvedla na londýnském fashion weeku svěží jarní kolekci inspirovanou sedmdesátými lety určenou pro vyrovnané, reálné a svobodné ženy.

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek

Přehlídku značky Longchamp v New Yorku si nenechalo ujít spoustu známých osobností

Přehlídka, která byla plná známých osobností jako Kendall Jenner, Julianne Moore, Kate Moss, Lila Moss či Charlotte Lawrence, přinesla před pár dny v New Yorku myšlenku sluneční cesty od úsvitu do soumraku.

Celý článek
Karolína Kurková

Karolína Kurková byla hlavní hvězdou Cowanovy módní show v New Yorku

Extravaganci v podobě neonových barev, peří, šachovnice a metalického odlesku předvedl mladý návrhář na týdnu módy v New Yorku.

Celý článek
Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia se pro novou kolekci inspirovali domovinou Oscara de la Renty

Kreativní ředitelé Laura Kim a Fernando Garcia zavedli diváky do domoviny Oscara de la Renty. Oslnili barevnou paletou barev, krásnými vzory, kvalitními materiály a večerními okázalými garderobami.

Celý článek

Tom Ford pozval diváky na módní jízdu do newyorské stanice metra

Kreativní ředitel Tom Ford vzal diváky do podzemí na Lower East Side, kde představil v rámci newyorského týdne módy nejnovější kolekci. Metalické odstíny barev jsou od nynějška naprostým must-have na nadcházející jarní a letní sezonu. 

Celý článek

Nejnovější kolekce Zimmermann evokovala léto v každém slova smyslu

Pondělní poledne patřilo australské značce Zimmermann. Čistě letní sbírka oděvů potěší každého, kdo se nemůže smířit se začátkem chladnějšího počasí a již je myšlenkami zpět na písčité pláži. 

Celý článek
Princezna Diana

NYFW: Kolekce Tory Burch se nesla v duchu princezny Diany

Americká půvabná návrhářka Tory Burch předvedla na Fashion Weeku v New Yorku nositelnou kolekci plnou ženskosti inspirovanou princeznou Dianou.

Celý článek