dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Přidat na Seznam.cz
Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Pobřežní hlídka po česku

Konečně! Je tu další důvod, proč se těšit na červen! Magazín Vogue CS si pro nás připravil opravdové předprázdninové překvapení. Na červnové obálce se objeví megastar Pamela Anderson. Sexuální symbol devadesátých let minulého století se objeví na žhavé retro pláži. To pro Pamelu Anderson rozhodně není nová pozice. Většina z nás ji má přece jen zapsanou v paměti jako záchranářku ze seriálu Pobřežní hlídka, kvůli níž předstíral tonutí nejeden muž. Tentokrát však byla herečka, modelka a producentka ve focení z produkce Dan Beleiu zasazena do českého prostředí.

Kdo chce zabít Pamelu?

Vzpomínáte na celovečerní film Václava Vorlíčka a Miloše Macourka - Kdo chce zabít Jesse? ze 60. let? Tato komedie na motivy komiksu Káji Saudka zaujme diváky i dnes. Jedná se o ojedinělý filmový počin, který jde s dobou. A právě do motivů tohoto filmu vsadila produkce i Pamelu Anderson. A tak vznikla i její první obálka, kterou pro Vogue kdy nafotila. „Již delší dobu jsme přemýšleli o letním ikonickém focení inspirovaném slavným českým filmem Kdo chce zabít Jessie? Pamela nám přišla jako perfektní volba. Poté, co na počátku své kariéry uchvátila svět, se stala aktivistkou za práva zvířat, záchranu naší planety a při řešení důležitých sociálních otázek – je to superhrdinka reálného života,“ uvádí ke spolupráci Andrea Běhounková, šéfredaktorka Vogue CS.

Nejsem pouhý sexsymbol

A je tomu skutečně tak. Pamela Anderson rozhodně superhrdinkou je. Dokazuje to její kariéra, která nebyla vždy procházkou růžovým sadem a ve které se herečka musela potýkat i s různými nástrahami, o kterých dále vypráví v doprovodném rozhovoru. „Celý můj dospělý život se odehrával na bitevním poli, musela jsem přesvědčit ostatní, že nejsem pouze sex symbolem, ale mám také co říct,"  říká Pamela Anderson pro Vogue CS.

Kája Saudek i Madeleine Albright

Jak již bylo zmíněno, další hlavní postavou, kterou prezentuje červnový Vogue svým čtenářům, je i umělec Kája Saudek. Jeho práci zde zastupuje celkem třináct fotografií vytvořených v roce 2019 v unikátním focení Vogue CS s českými modelkami Hanou Soukupovou, Maggie Maurer a performerkou Tessou Kuragi. A v čísle najdete unikátní rozhovor s bývalou státní tajemnicí Spojených států amerických Madeleine Albright, která má české kořeny a do své rodné země se často vrací.

Vogue CS

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PAMELA ANDERSON VOGUE CS KÁJA SAUDEK MADELEINE ALBRIGHT ČESKÝ FILM

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek