dnes je 18.06.2019 a svátek má Milan

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Přidat na Seznam.cz
Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Pobřežní hlídka po česku

Konečně! Je tu další důvod, proč se těšit na červen! Magazín Vogue CS si pro nás připravil opravdové předprázdninové překvapení. Na červnové obálce se objeví megastar Pamela Anderson. Sexuální symbol devadesátých let minulého století se objeví na žhavé retro pláži. To pro Pamelu Anderson rozhodně není nová pozice. Většina z nás ji má přece jen zapsanou v paměti jako záchranářku ze seriálu Pobřežní hlídka, kvůli níž předstíral tonutí nejeden muž. Tentokrát však byla herečka, modelka a producentka ve focení z produkce Dan Beleiu zasazena do českého prostředí.

Kdo chce zabít Pamelu?

Vzpomínáte na celovečerní film Václava Vorlíčka a Miloše Macourka - Kdo chce zabít Jesse? ze 60. let? Tato komedie na motivy komiksu Káji Saudka zaujme diváky i dnes. Jedná se o ojedinělý filmový počin, který jde s dobou. A právě do motivů tohoto filmu vsadila produkce i Pamelu Anderson. A tak vznikla i její první obálka, kterou pro Vogue kdy nafotila. „Již delší dobu jsme přemýšleli o letním ikonickém focení inspirovaném slavným českým filmem Kdo chce zabít Jessie? Pamela nám přišla jako perfektní volba. Poté, co na počátku své kariéry uchvátila svět, se stala aktivistkou za práva zvířat, záchranu naší planety a při řešení důležitých sociálních otázek – je to superhrdinka reálného života,“ uvádí ke spolupráci Andrea Běhounková, šéfredaktorka Vogue CS.

Nejsem pouhý sexsymbol

A je tomu skutečně tak. Pamela Anderson rozhodně superhrdinkou je. Dokazuje to její kariéra, která nebyla vždy procházkou růžovým sadem a ve které se herečka musela potýkat i s různými nástrahami, o kterých dále vypráví v doprovodném rozhovoru. „Celý můj dospělý život se odehrával na bitevním poli, musela jsem přesvědčit ostatní, že nejsem pouze sex symbolem, ale mám také co říct,"  říká Pamela Anderson pro Vogue CS.

Kája Saudek i Madeleine Albright

Jak již bylo zmíněno, další hlavní postavou, kterou prezentuje červnový Vogue svým čtenářům, je i umělec Kája Saudek. Jeho práci zde zastupuje celkem třináct fotografií vytvořených v roce 2019 v unikátním focení Vogue CS s českými modelkami Hanou Soukupovou, Maggie Maurer a performerkou Tessou Kuragi. A v čísle najdete unikátní rozhovor s bývalou státní tajemnicí Spojených států amerických Madeleine Albright, která má české kořeny a do své rodné země se často vrací.

Vogue CS

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PAMELA ANDERSON VOGUE CS KÁJA SAUDEK MADELEINE ALBRIGHT ČESKÝ FILM

Související články

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek