dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Kdo získá korunku královny krásy?

Přidat na Seznam.cz
O tom rozhodne ostře nabité semifinále soutěže Česká Miss 2016, do kterého po nedělním závěrečném castingu zamíří celkem 47 dívek.

Kruh castingů dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss se v neděli 15. listopadu uzavřel. Stalo se tak v centrálních prostorech pražského OC Quadrio.

Do české metropole se tak pomyslný Orient express jménem Česká Miss vrátil po sedmidenním maratónu, ve kterém nezahálely samotné uchazečky o titul příští královny krásy, ale ani odborná porota, jejíž proměnlivé složení mělo plné ruce práce a díky mimořádně vysokému zájmu dívek mnohdy i nelehkou úlohu.

 

Sedm dní, sedm castingů, šest měst a 47 nejkrásnějších dívek z České republiky, taková je závěrečná bilance letošního pátrání po dívčí kráse, jež je nedílnou součástí celé soutěže.

Do semifinále z castingu v pražském OC Quadrio odborná porota, do níž tentokrát usedla i světově uznávaná módní návrhářka Blanka Matragi, která je zároveň Fashion partnerem soutěže, vybrala osm dívek.

Bezděková Andrea, č. 37

Faitová Kristýna, č. 49

Havlická Julie, č. 91

Hávová Michaela, č. 87

Lekešová Kristina, č. 1

Myslíková Natálie, č. 14

Neradová Barbora, č. 70

Šujaková Mária, č. 104

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2016 BLANKA MATRAGI

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek