dnes je 25.06.2017 a svátek má Ivan

Když jsou podpatky v bezpečí - CityHeels

Konečně k nám dorazily kouzelné CityHeels, které poskytnou skutečnou, avšak neviditelnou ochranu vašim novým podpatkům! Se CityHeels se už nemusíte bát vyrazit do města ve svých oblíbených lodičkách.

Jistě se už i vám stala ta nepříjemná situace, kdy vyrazíte ve svých nových lodičkách na společenskou událost a pak ejhle... cestou vaše nové podpatky přišly k nepěkným oděrkám. A co teď? Na akci půjdete, to je jasné, ale budete doufat, že si toho nikdo nevšimne.

Objednavky můžete zaslat na email petr.mracek@moda.cz

Boty s odřenými podpatky vám opraví jen ve výjimečných případech, a rozhodně to nebude za hubičku, proto i naše oblíbené lodičky často končí jen kvůli odřeným podpatkům v popelnici. Ale s tím je konec!

Loni byla představena převratná novinka, která ochrání vaše podpatky nejen proti poškrábání, ale také proti nárazům. Móda.cz se stala výhradním dovozcem těchto výjimečných CityHeels, které se těší velkému ohlasu především v Itálii, Španělsku, Mexiku a v neposlední řadě v USA.

Tento produkt vyvinul zakladatel švédské společnosti CityHeels Carl Wedlin na popud své ženy, která si začala stěžovat na zničené podpatky svých nových bot. A tak Carl vymyslel něco tak geniálního jako je CityHeels, sofistikovaný ochranný film, který se stal nejlepším řešením k uchování vašich podpatků. Sám byl udiven, že na tak obyčejnou věc ještě nepřišel nikdo před ním a proto není divu, že si tento úžasný produkt nechal ihned patentovat.
 

 

 

Je to tak jednoduché! CityHeels nalepíte snadno a rychle jako samolepku, ale POZOR! Ochranný film nalepte na opravdu čisté a nezničené boty.

 

A protože Vánoce jsou už za dveřmi a mnohá z vás jistě najde pod stromečkem nové stylové boty na podpatku, rozhodli jsme se, že vás nenecháme čekat na to, až budou CityHeels dostupné na e-shopu a v kamenných obchodech, ale dáme vám možnost koupě již dnes, přímo teď hned!

Objednavky můžete zaslat na email petr.mracek@moda.cz

Jedno balení (dva ochranné filmy) 224 Kč
Tři balení (šest ochranných filmů) 600 Kč

+ poštovné

Foto: CityHeels

CityHeels PODPATKY DÁMSKÁ OBUV

Související články

Sandálky na léto s podpatkem i bez ze Španělska

Kvalitní a decentní sandálky z pravé kůže od španělské značky Maria Mare potěší oko elegantní ženy.

Celý článek

Letní kolekce Vans ve spolupráci s Marc Jacobs pro fajnšmekry

Špendílky, okvětní lístky, tempery, hřebíky i motýl - přivítejte letní limitovanou kolekci tenisek Marc Jacobs x Vans 2017!

Celý článek