dnes je 20.01.2017 a svátek má Ilona

Když jsou podpatky v bezpečí - CityHeels

Konečně k nám dorazily kouzelné CityHeels, které poskytnou skutečnou, avšak neviditelnou ochranu vašim novým podpatkům! Se CityHeels se už nemusíte bát vyrazit do města ve svých oblíbených lodičkách.

Jistě se už i vám stala ta nepříjemná situace, kdy vyrazíte ve svých nových lodičkách na společenskou událost a pak ejhle... cestou vaše nové podpatky přišly k nepěkným oděrkám. A co teď? Na akci půjdete, to je jasné, ale budete doufat, že si toho nikdo nevšimne.

Objednavky můžete zaslat na email petr.mracek@moda.cz

Boty s odřenými podpatky vám opraví jen ve výjimečných případech, a rozhodně to nebude za hubičku, proto i naše oblíbené lodičky často končí jen kvůli odřeným podpatkům v popelnici. Ale s tím je konec!

Loni byla představena převratná novinka, která ochrání vaše podpatky nejen proti poškrábání, ale také proti nárazům. Móda.cz se stala výhradním dovozcem těchto výjimečných CityHeels, které se těší velkému ohlasu především v Itálii, Španělsku, Mexiku a v neposlední řadě v USA.

Tento produkt vyvinul zakladatel švédské společnosti CityHeels Carl Wedlin na popud své ženy, která si začala stěžovat na zničené podpatky svých nových bot. A tak Carl vymyslel něco tak geniálního jako je CityHeels, sofistikovaný ochranný film, který se stal nejlepším řešením k uchování vašich podpatků. Sám byl udiven, že na tak obyčejnou věc ještě nepřišel nikdo před ním a proto není divu, že si tento úžasný produkt nechal ihned patentovat.
 

 

 

Je to tak jednoduché! CityHeels nalepíte snadno a rychle jako samolepku, ale POZOR! Ochranný film nalepte na opravdu čisté a nezničené boty.

 

A protože Vánoce jsou už za dveřmi a mnohá z vás jistě najde pod stromečkem nové stylové boty na podpatku, rozhodli jsme se, že vás nenecháme čekat na to, až budou CityHeels dostupné na e-shopu a v kamenných obchodech, ale dáme vám možnost koupě již dnes, přímo teď hned!

Objednavky můžete zaslat na email petr.mracek@moda.cz

Jedno balení (dva ochranné filmy) 224 Kč
Tři balení (šest ochranných filmů) 600 Kč

+ poštovné

Foto: CityHeels

CityHeels PODPATKY DÁMSKÁ OBUV

Související články

K čemu nosit kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena působí v aktuální sezóně ještě více než před rokem. Přináší dramatický i praktický pohled na módu. Jak je nosit?

Celý článek

Proplujte zimou s nohama v teple

S příchodem nového roku udeřily nejen třeskuté mrazy, ale zároveň také úžasné slevy v prodejnách módních značek. Že už máte nákupní maraton za sebou? A máte opravdu všechno? Máte tu nejúžasnější obuv, která vás donese až k prvním jarním dnům? Nezapomeňte zabrousit do Deichmanna.

Celý článek