dnes je 30.06.2016 a svátek má Šárka

Kendall Jenner v nové sexy kampani Calvin Klein

Krásná Kendall Jenner v hlavní roli aktuální reklamy Calvin Klein se připojila k Mitchelli Slaggertovi a Julianu Schneyderovi, kteří dohromady vytvořili sexy trio!

Kampaň pro kolekci spodního prádla Iron Strength Spring 2016 přichází nedlouho po poslední řadě parfémů. Calvin Klein Underwear neotálí a pružně se chopilo šíření reklamy na své spodní prádlo. A vsadilo na jistotu otevřené sexuality.

Kolekce spodního prádla nabízí pohodlí a mobilitu a zároveň umožňuje, abyste se cítili fit. V pase kalhotek a boxerek nechybí tučné jméno značky. Calvin Klein nabízí nejnovější kolekci spodního prádla v hravé škále barev, od městské modré, zářivé oranžové až po nápadnou světle béžovou ala „vápno“.

Fotograf David Sims zahrnuje kampaň slogany jako: „I am strong”  nebo “I am powerful” in #mycalvins. Na video kampaně se můžete podívat zde:


CALVIN KLEIN UNDERWEAR IRON STRENGTH SPRING 2016 JARO 2016 SPODNÍ PRÁDLO

Související články

Reklamní kampaň brýlí Hugo Boss #masterthelight

Město Santiago se stalo hlavní scénou dění pro letošní kampaň brýlí Hugo Boss, která nese jméno ukryté pod populárním hastagem #masterthelight. 

Celý článek

Redakce Magazínu Móda se v květnu připravuje na léto

Slunce, příroda, nákupy a příprava na léto. Tak by se dal shrnout měsíc květen u nás v redakci. No a ještě spousta práce, ale to asi tolik nikoho nezajímá, že?!

Celý článek