dnes je 28.07.2017 a svátek má Viktor

Kolekce Insecta inspirovaná hmyzem

Patříte mezi idealistky a zvědavě hledáte smysl života? Pak je právě pro vás stvořená kolekce, která je inspirovaná hmyzem.

Česko-belgická módní značka Alter Era přináší návrhářské duo. Zhanna Belskaya a Alicia Declerck jsou umělkyně, které hledají inovativní kreace získávané z etnických kmenů, architektonických prvků a minulých dob. Ačkoliv každá z nich pochází z různých geografických oblastí, pěstují společnou řeč, estetiku a filosofii pro design. Což se prolíná geometrickými prvky a organickými vzory v rámci tvarů a objemů.

„Naše žena je myslitelka, snílek a idealistka. Pálení zvědavosti ji posílá na výpravu zkoumání základního významu a skryté krásy světa.“

Z toho vznikla jejich první kolekce pro Jaro/Léto 2016 s názvem „Insecta“, ve které se odráží průzkumnice plná dobrodružné elegance, jíž podtrhují znaky z říše hmyzu zahalené v geometrických tvarech a průzračné eleganci.

Modely jsou 100 % z Evropy, designové studio má sídlo v Belgii, zatímco výrobní závod je v České republice. Tkaniny jsou dodávany z pečlivých zdrojů v Itálii. „Usilujeme o vysoce kvalitní produkty, které jsou vytvářeny lokálně a eticky,“  řekly o své práci Zhanna a Alicia.

V jejich prvotině tak spatříte nejenom dobrodružství, ale také historii, barevnou paletu, potisky ze světa hmyzu a geometrii. Výrazné a nevšední modely by vás mohly bavit…


 

 

ALTER ERA ZHANNA BELSKAYA ALICIA DECLERCK

Související články

Podzimní kolekce ALTER ERA 2017 přináší příjemné potištěné pleteniny

Právě pleteniny představují jeden ze základní stavebních prvků celé podzimní kolekce. Však aby ne, vždyť bude zima!

Celý článek

Alter Era na podzim 2017 upouští od geometrického stylu

Módní značka Alter Era v rámci MBPFW 2017 uvedla kolekci v neutrálních tónech s nádechem městského stylu moderní ženy. 

Celý článek