dnes je 25.06.2019 a svátek má Ivan

Kolekce Navarila se představí na módní přehlídce v Dublinu

Přidat na Seznam.cz
Česká návrhářka Martina Nevařilová a její značka Navarila představí 29. listopadu v Dublinu svou nejnovější kolekci pro podzim a zimu 2018/2019.

Pruhy a linie kam se jen podíváte

Kolekci nazvala její autorka Martina Nevařilová LINEART neboli umění linek. Linky, linie a pruhy jsou ústředním motivem celé kolekce. Objevují se na fotkách ve formě různých stínů a prosvětlování liniového pozadí, tak v designu jednotlivých modelů. Na každém modelu najdete nějakou linku, která jako by propojovala styčné body celého modelu. Autorkou fotografií je česká fotografka Michala Pavlíková a modelkou se pro tuto kolekci stala tanečnice Jana Vrána.

Bavlněná příze jako jemnější náhražka vlny

Řada modelů v kolekci je z poloviny složena z certifikované bavlny a několik šatů je upleteno z bavlněné příze, která je jako materiál na omak příjemnější a jemnější než vlna, která není příjemná všem zákazníkům.

Cípatá sukně na vycházku i do společnosti

V kolekci můžete také najít šaty s rozevlátými cípatými sukněmi s velmi originálním designem, který se hodí jak na vycházku, tak do společnosti. Hlavně jsou tyto šaty zasazeny do podzimních i zimních barev a příjemného hřejivého materiálu. Prostě ideální kombinace, která kompromisně řeší potřebu vypadat elegantně i v chladném sychravém počasí, které nás jistě v příštích měsících čeká.

Originální svetry v pastelových barvách

Základní kolekce je pak tvořena hrubšími, ale i tak s příjemnými hřejivými svetry v pastelových barvách žluté, zelené, starorůžové a modré, abychom si mohli zavzpomínat na blížící se jaro. Luxus z těchto svetrů přímo dýchá, jelikož jsou utkány z melírované příze italského výrobce Linsieme z merino vlny s příměsí kašmíru. Abyste se mohli do směsice světlých jarních barev s podzimním a zimním nádechem doslova zanořit, byl pro ně zvolen speciální neobvyklý design chomoutovitých roláků, pletené šálokapuce či barevné nákrčníky.

Symbol české kvality

Kolekce bude slavnostně představena v Dublinu 29. listopadu 2018 v rámci akce Škoda Czech Fashion Show, pořádané Velvyslanectvím České republiky v Irsku, v Dublin City Hall. Značka NAVARILA je symbolem top české kvality pletené módy, a kromě českého trhu dodává své produkty i do několika zemí EU.

navarila.cz

Přidat na Seznam.cz
NAVARILA NAVARILA-DESIGN MARTINA NEVAŘILOVÁ ŠKODA AUTO ČESKÁ NÁVRHÁŘKA KAŠMÍR KAŠMÍROVÉ SVETRY ORGANIC BAVLNA ROLÁKY CÍPATÉ SUKNĚ

Související články

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Letní kolekce Ivety Paulerové oslavuje čas lásky

Květen již sice skončil, ale láska nás může provázet napříč celou jarní a letní sezónou. S těmito pocity vítá česká návrhářka Iveta Paulerová přicházející léto 2019.

Celý článek

Návrhářka Marie Copps: Nejsem zastáncem sezónních kolekcí. Nedává mi to žádný smysl

O dobrodružství, které prožívá česká návrhářka v Torontu, by si mohl kdekdo jen nechat zdát. Vydat se „bezhlavě“ do Kanady bylo velkým krokem do neznáma. A přesto tím nejlepším, který mohla udělat.

Celý článek

Móda z rukou české designérky: barvy, energie a kvalitní organický materiál

Designérka Katka Maršounová je osoba, která se vám vryje nejen do paměti, ale také do srdce - PROJECT REHAB.

Celý článek

TIQE by Petra Balvínová s kolekcí beroucí dech

Čtvrtý den pražského Fashion Weeku proběhla na Pražském hradě v Lobkowiczově paláci přehlídka svatebních šatů navržených Petrou Balvínovou. Petra se od roku 2015 mimo jiné věnuje i svatebním šatům. Její letošní kolekce byla dechberoucí.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Yvona Leitner: K módě mě nejspíš nasměřovaly geny

I přesto, že ji na oděvní školu nepřijali, vyučila se švadlenou, doplnila si maturitu a šla studovat na Technickou univerzitu v Liberci obor návrhářství. Svou cestičku k módě si stejně našla. Kdo je Yvona Řihošková Leitner a proč byste o ní rozhodně měli vědět?

Celý článek

Návrhářka Zuzana Kubíčková otevírá dva jarní POP-up story

Sluneční paprsky začínají pomaloučku nabírat na síle a my již cítíme příslib jara. Tím jsou i dva nové POP-up story české návrhářky v Praze.

Celý článek