dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Kolibříci u Sophistic by Veronika

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka Veronika Štěrbová vám se svou novou kolibříkovou kolekcí rozjasní šatník!

Venku panují vedra, ale ve vinohradském showroomu návrhářky Veroniky Štěrbové letní teploty pracovní tempo nezpomalily. Značka Sophistic by Veronika s nástupem posledního letního měsíce představuje novou kolekci určenou pro sezónu Pre-Fall 2015. Je menší, limitovaná a plná kolibříků!

Kolibříkům se přezdívá létající drahokamy, hrají krásnými barvami a jsou neskutečně roztomilí. Výrazné barvy by měly mít místo v každé před-podzimní kolekci, aby naše šatníky připravily na podzim. Veronika šedý celopotisk oživila hořčičně žlutou a smaragdově zelenou, jimiž kolibříkový vzor na látce ještě více vyzdvihla. Žlutá i zelená v kolekci mají překrásný odstín a dají se hravě kombinovat.

Navíc je kolibříková kolekce, jak už jsme u Veroniky zvyklí, variabilní. Některé kousky jsou oboustranné a je tak na vás, jakou podobu modelu si zvolíte. Zavítejte do showroomu Sophistic by Veronika a novou kolekci si omrkněte naživo. Vybírat můžete mezi šaty, sukněmi, topy a kabátky. Střihy šatů jsou decentní, mají minimální výstřihy a některé jsou ozdobené límečkem. U sukní sáhla Veronika po zavinovacím efektu, čímž trochu uvolnila formální nádech celé kolekce a umožnila vám tyto kousky nosit nejen do práce. Kabáty značka nabízí ve velmi jednoduchých variantách, s rukávy i bez nich jako dlouhé vesty a se zavazováním kolem pasu.

Foto: Sophistic by Veroniky, Eva Neužilová

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA SOPHISTIC SOPHISTIC BY VERONIKA VERONIKA ŠTĚRBOVÁ VERONIKA BENEŠOVÁ KOLIBŘÍCI

Související články

Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek

Letní módní tip: Šaty z kolekce Eternal Italian Sun

Nová tvář na české módní scéně, Olga Afanasjeva, představuje kolekci, která zaujme všechny ženy, které hledají praktické, pohodlné a vzdušné letní šaty, které jsou ale zároveň elegantní a nadčasové.

Celý článek

Virgil Abloh vytvořil moderní a nespoutanou pánskou kolekci pro Louis Vuitton

Nová pánská kolekce módního domu Louis Vuitton prezentovaná v rámci pařížského týdne módy nabídla sportovní i elegantní oděvy. Kreativní ředitel Virgil Abloh zkrátka ví, jakým směrem se chce ubírat a rozhodně se nejedná o nudnou záležitost. 

Celý článek