dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Kolibříci u Sophistic by Veronika

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka Veronika Štěrbová vám se svou novou kolibříkovou kolekcí rozjasní šatník!

Venku panují vedra, ale ve vinohradském showroomu návrhářky Veroniky Štěrbové letní teploty pracovní tempo nezpomalily. Značka Sophistic by Veronika s nástupem posledního letního měsíce představuje novou kolekci určenou pro sezónu Pre-Fall 2015. Je menší, limitovaná a plná kolibříků!

Kolibříkům se přezdívá létající drahokamy, hrají krásnými barvami a jsou neskutečně roztomilí. Výrazné barvy by měly mít místo v každé před-podzimní kolekci, aby naše šatníky připravily na podzim. Veronika šedý celopotisk oživila hořčičně žlutou a smaragdově zelenou, jimiž kolibříkový vzor na látce ještě více vyzdvihla. Žlutá i zelená v kolekci mají překrásný odstín a dají se hravě kombinovat.

Navíc je kolibříková kolekce, jak už jsme u Veroniky zvyklí, variabilní. Některé kousky jsou oboustranné a je tak na vás, jakou podobu modelu si zvolíte. Zavítejte do showroomu Sophistic by Veronika a novou kolekci si omrkněte naživo. Vybírat můžete mezi šaty, sukněmi, topy a kabátky. Střihy šatů jsou decentní, mají minimální výstřihy a některé jsou ozdobené límečkem. U sukní sáhla Veronika po zavinovacím efektu, čímž trochu uvolnila formální nádech celé kolekce a umožnila vám tyto kousky nosit nejen do práce. Kabáty značka nabízí ve velmi jednoduchých variantách, s rukávy i bez nich jako dlouhé vesty a se zavazováním kolem pasu.

Foto: Sophistic by Veroniky, Eva Neužilová

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA SOPHISTIC SOPHISTIC BY VERONIKA VERONIKA ŠTĚRBOVÁ VERONIKA BENEŠOVÁ KOLIBŘÍCI

Související články

Designové vychytávky na duben

Český design vás potěší i v dubnu. Tentokrát se nese v duchu úspěšně proběhlého MBPFW a našich mladých talentovaných návrhářů. Okouzlí vás barevností, klasickou černou i překvapivě vtipnou rafinovaností.

Celý článek

MBPFW z pohledu návrhářky Denisy Dovalové

Mercedes Benz Prague Fashion Week z pohledu návrhářky Denisy Dovalové. Jak se cítila před přehlídkou a jaký má pohled na pražský fashion week. 

Celý článek

Přírodní romantika, výlet na měsíc i grafické hrátky od UTB Zlín na MBPFW

Ateliér designu oděvu ve Zlíně představil klauzurní práce studentů na MBPFW. Mezi hlavními tématy je vztah k přírodě, plošná barvená grafika, návštěva ženy na měsíci a mnohem více! Modely byly alternativně i tradičně pojaty. 

Celý článek

Petra Ptáčková a Dominika Kozáková nám ukázaly nevšednost a extravaganci

Závěrečná přehlídka Mercedes-Benz Prague Fashion Week, během které se představily dvě mladé návrhářky, Petra Ptáčková a Dominika Kozáková, byla výrazně odlišně pojatá než všechny předchozí přehlídky. Catwalk už nebyl pouze o tom, že se okolo vás projdou modelky a modelové a na konci při závěrečném defilé jim a autorům kolekce zatleskáte. 

Celý článek

UMPRUM představil experimentální materiály, rozvernou barevnost a nespoutaný objem

Studenti z ateliéru módní tvorby i ateliéru designu oděvu a obuvi vidí módu optimisticky, bez zábran a jako nekonečný prostor k sebevyjádření. Individuální přístup k designu i zpracování je vítaným vzrušením v budoucnosti české módy.

Celý článek

Stylová ležérnost a pohodlí od značky Nehera na MBPFW

Česká značka Nehera nabízí ve své nové kolekci nonšalantní pohodlí, které si zamilujete. Móda pro volné chvíle i tam, kde je potřeba luxusní komfort. 

Celý článek

Michaela Hriňová vystoupila se svojí kolekcí proti světu bez budoucnosti

Mladá rebelka, protestující proti světu bez budoucnosti, přizvala ke spolupráci na své nejnovější kolekci šperkařku Terezu Otáhalikovou.

Celý článek

Lukáš Krnáč dal Praze ochutnat hodně sebevědomý koktejl

Slovenský designér se ve své nové kolekci opětovně nezalekl mnohých výzev, za což sklidil od publika zasloužený potlesk.

Celý článek