dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Komentovaná prohlídka díla Blanky Matragi

Přidat na Seznam.cz
Zúčastnili jsme se unikátní výstavy TIMELESS 2015, která nás opět posunula o krok vpřed hlubšímu poznání jak Blanky Matragi samotné, tak i její neskutečně inspirativní módní tvorby.

Jsme nesmírně rádi, když se s Blankou Matragi můžeme setkat tváří v tvář, proto se také snažíme využít každé chvíle, kterou při svých návratech ze zahraničí světově proslulá módní návrhářka tráví v Čechách a s velkým potěšením se účastníme jejích dynamických a inspirativních Fashion Show.

Krom módních přehlídek a oficiálních představení nejnovější tvorby Blanky Matragi, kterého jsme se v jejím malém fashion království na Starém Městě mohli celkem nedávno rovněž zúčastnit, jsme si ale současně nenechali ujít ani jedinečnou výstavu TIMELESS 2015 v malebných prostorách historické budovy Obecního domu, jejíž samotnou autorkou komentovaná prohlídka dostává ve srovnání se standardní návštěvou expozice zcela jiný rozměr.

 

Uvolněná a přátelská atmosféra v kruhu skalních fanoušků

Návštěva této skutečně unikátní výstavy TIMELESS 2015 v uvolněné až přátelské atmosféře nás opět posunula o krok vpřed. Vpřed, hlubšímu poznání Blanky Matragi coby energického, ctižádostivého člověka bez předsudků, jejíž tvorba nás inspiruje tak jako miliony dalších obdivovatelů z nejrůznějších koutů světa. Z úžasu, do kterého jsme se za necelé dvě hodiny detailního průzkumu jednotlivých exponátů (zejména šatů, doplňků, ale také skla, porcelánu, soch, šperků a originálních grafik) zcela ponořili, jsme si odnesli zážitek, který vám můžeme jen vřele doporučit.

 

Jestliže patříte ke skalním fanouškům této dámy české módní scény, pak byste si prohlídku jejího díla obohacenou o fundovaný komentář plný profesních zážitků, složitých technologických postupů a osobních postřehů, rozhodně neměli nechat ujít, protože zde bychom takové množství informací jen stěží obsáhli.

 

Nové exponáty, nové nápady a nové neuvěřitelné zážitky – to vše na vás čeká v příští komentované prohlídce s osobním doprovodem Blanky Matragi, která připadá na 30. ledna 2016.

Co Blanka Matragi chystá a co vás nemine?

Plni dojmů se už nyní nemůžeme dočkat připravované přehlídky, která se 11. 11. 2016 uskuteční v Obecním domě, kde Blanka Matragi odhalí nejnovější kolekci ELEMENTS, jež ve velkolepé show představí zkrocení základních přírodních živlů - vody, země, vzduchu a ohně.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA BLANKA MATRAGI ELEMENTS

Související články

Nová Balmain kolekce byla plná pařížské elegance i arizonské hravosti

Bohatou a unikátní kolekci předvedl kreativní ředitel Olivier Rousteing z módního domu Balmain. Nechyběly třásně, barevná peříčka a korálky, které dotvářely celkovou atmosféru již tak originální sbírky.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

CATCH ME! je kolekce české značky LEEDA pro ženy, které ožívají v noci!

Patříte-li mezi ženy, které přes den spořádaně sedí v kanceláři, zatímco v noci ožívá jejich skutečné já, pak vás CATCH ME! kolekce osloví dvojnásob.

Celý článek

Přísně ostrá kolekce Michaela Korse hledá harmonii v dnešním světě

Věčně optimistický Michael Kors do své nové kolekce vnesl filozofii toho, zda se ve sváru dá najít harmonie.

Celý článek