dnes je 27.05.2017 a svátek má Valdemar

LaFormela přináší limitovanou kolekci mikin a sukní!

V rámci různých spoluprací vznikají zajímavé kombinace i super kolekce. To opět dokazuje i československá značka LaFormela.

Vyzkoušet spolupráci s Warner Bros. Consumer Products rozhodně nebyl krok vedle. Vznikla tak limitovaná kolekce mikin a sukní s potisky komiksových postaviček.

Digitální tisk na sukních představuje speciální techniku nanášení barvy na povrch líce složeného plisé a vytváří tak dojem jednoho obrazu. Ve výsledku tak můžete vidět unisex mikiny a dámské sukně, oboje v perfektním provedení a cool vzhledu.

Právě print se na kolekcích návrhářského tria ukazuje velmi často. Chtěli jsme, aby selekce obrázků fungovala s identitou naší značky, a proto jsme si vybrali notoricky známou postavičku rebelského Jokera z filmu Batman. Joker je nepochybně nejznámější darebák v historii současného komiksu a pop kultury. Je nepředvídatelným a neuvěřitelně nebezpečným, až násilným zosobněním chaosu. Jeho úhlavními nepřáteli jsou zejména hrdinové jako například Batman nebo Man of Steel. Jeho chování nelze odhadnout ani vydedukovat a taková je i naše zákaznice a naše tvorba. Do jeho opozice jsme k potisku na sukních zvolili nebojácné superhrdiny Justice League jako jsou například Wonder Woman, Superman, Batman a Green Lantern,  řekl Antoní Soukup, návrhář značky.

Nás kolekce ve spolupráci s filmovou společností Warner Bros. opravdu nadchla. K dostání bude od 15. února na e-shopu LaFormela, nebo také v obchodech Czech Labels & Friends v Praze a MONA v Bratislavě.

 

 

LAFORMELA WARNER BROS. LIMITOVANÁ KOLEKCE

Související články

Přes 20 návrhářů na jednom místě? To je víkendový butik LIFE IS FASHION

V posledním květnovém týdnu se v Praze na Vinohradech v nynějším divadle ROYAL otevře víkendový butik pod názvem LIFE IS FASHION, který zaplní více než 20 českých návrhářů, kteří představí své nejnovější kolekce.

Celý článek

Podzimní kolekce LaFormela 2017 ve sportovním nádechu

Mercedes-Benz Prague Fashion Week odstartoval a hned mezi prvními přinesl kolekci značky La Formela. 

Celý článek