dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Magazín Móda na soutěži Česká Miss 2016

Přidat na Seznam.cz
Magazín Móda zasedl v nádherně vyzdobeném sále na předávání cen České Miss pro rok 2016. Vítězkou se stala Andrea Bezděková s číslem čtyři. 

Krásný večer plný příjemné hudby v podání skupiny No Name, Slza a Lake Malawi si užili všichni přítomní, ať už finalistky celé soutěže, tak diváci v sále i u televizních obrazovek. Redakce magazínu Móda samozřejmě nechyběla přímo v sále a tudíž ani u samotného předávání nádherných korunek a všech cen třem vítězkám soutěže Česká Miss 2016.

Kromě oblíbené promenády v plavkách, která byla po konečném předávání druhým střebodoem večeru, nechyběl ani vědomostní kvíz, ve kterém se finalistky na základních otázkách snažily prokázat své znalosti. 


Českou Miss Earth se stala dívka s číslem jedna, nádherná blondýnka Kristýna Kubíčková. Titulem Miss World 2016 se od dnešního večera může pyšnit dívka s číslem 3 Natálie Kotková. Úplnou vítězkou a ČESKOU MISS 2016 se stala čtyřka - Andrea Bezděková! Ceny si dívky převzaly ve skvostných šatech z řady Elements módní návrhářky Blanky Matragi. 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KRÁSA ČESKÁ MISS 2016 BLANKA MATRAGI ANDREA BEZDĚKOVÁ NATÁLIE KOTKOVÁ KRISTÝNA KUBÍČKOVÁ MISS WORLD MISS EARTH

Související články

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Jak si správně vybrat líčení na svatbu? Čemu se vyhnout a co naopak vyzkoušet?

Každá nevěsta chce být ve svůj velký den tou nejkrásnější. Výběr vhodného líčení ale může být mnohdy složitější, než se zdá. Jak být sama sebou, cítit se ve slavnostním make-upu dobře a ještě vyniknout, vám poradí tento článek.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek