dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Malá ochutnávka z focení modelů pro finále Česká Miss 2014

Přidat na Seznam.cz
Pojďme se společně podívat, jak probíhalo focení modelů pro finále Česká Miss 2014 v Mamaison Suite Hotel Pachtuv Palace v Praze. Dress and styling by Petra Brzková.

Z této mladé začínající návrhářky se stala úspěšná guru, která obléká nejednu z celebrit a Miss ČR, specializuje se na společenské a svatební šaty, ale miluje a tvoří vše, co s módou souvisí!

 

Na celé akci se kromě návrhářky Petry Brzkové podílel také fotograf Tomáš Valenta, díky kterému vám můžeme celou akci přiblížit. Účesy a visage přítomných modelek měla pod taktovkou Michaela Červenská Mrázová. Glanc a lesk celé akci dodaly šperky Swarovski a samozřejmě nesmíme opomenout hlavní aktérky, finalistku České Miss 2011 Andreu Kabickou a Českou Miss World 2011 Denisu Domanskou, které všemu propůjčily svůj osobitý šarm.

 

Zdroj: Petra Brzková

 

Přidat na Seznam.cz
ČESKÁ MISS 2014 PETRA BRZKOVÁ SWAROVSKI ANDREA KABICKÁ DENISA DOMANSKÁ MISS WORLD

Související články

Něžná Karlie Kloss ve vánoční kampani na šperky Swarovski

Uznávaná značka Swarovski rozjíždí éru vánočních kampaní. Přichází s decentními fotografiemi půvabné Karlie Kloss.

Celý článek

10 nejkrásnějších filmových šatů

Pro nezapomenutelný filmový zážitek jsou potřeba i dobré kostýmy. Ty nejlepší šaty si však zapamatujete sami o sobě. Tady jsou ty nejkrásnější z nich.

Celý článek

Alessandra Ambrosio září v letní Swarovski kampani

Co se stane, když se spojí jedna z nejúspěšnějších světových modelek a známá značka šperků? Absolutně perfektní letní kampaň.

Celý článek

Nové plesové šaty Petry Brzkové na fotografiích z Dubaje

Česká návrhářka Petra Brzková si na své konto připsala další řadu povedených plesových modelů. Aby toho luxusu nebylo málo, focení proběhlo v Dubaji. 

Celý článek

Modelka Fei Fei Sun pro Vogue Australia v mnoha podáních

Čím dál častěji se v módních časopisech setkáváme s touto tváří. Čínská modelka Fei Fei Sun si pomalu ale jistě tvoří své místečko na výsluní.

Celý článek

První vánoční kampaň v říjnu! Postaral se o ni Swarovski

Vánoce 2017! Také máte živě v paměti ty loňské? No co, Swarovski už myslí do budoucna a v říjnu jako první uvádí svou vánoční kampaň. Uvidíte v ní i Karlie Kloss. 

Celý článek

SVATEBNÍ SPECIÁL Z ČESKÉ MÓDNÍ SCÉNY I.

Píšeme o pohádkových róbách zahraničních módních domů, nesmíme však opomenout ani českou módní scénu. Prohlédněte si svatební modely Petry Brzkové, Sandry Markové, Beáty Rajské, Zuzany Lešák Černé a Heleny Mertlové.

Celý článek

Swarovski se dal dohromady s Jason Wu, kampaň nafotila Karlie Kloss

Ke svému 10. výročí se značka Swarovski spojila s Jason Wu a vytvořila jedinečnou kolekci. Karlie jako ambasadorka Swarovski a kamarádka Jasona Wu byla pro její focení jako stvořená.

Celý článek