dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Malé černé v nové formě najdete v podzimní kolekci české značky TEG

Přidat na Seznam.cz
Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková s podzimní kolekcí rozhodně bodují. Třetí ze čtyř kolekcí v každém roce je opět plná minimalismu, který milujeme.

Značka TIMEOURE ET GROUP nám opakovaně nabízí svěží módní kolekce, které zaujmou zejména ženy podnikající nebo pracující na oficiálních pozicích. Malé černé však nesmí chybět v šatníku žádné z nás, a tak si tuto kolekci opravdu vychutnají naprosto všechny ženské duše.

Kolekce, která nás bude provázet koncem roku 2019 a začátkem roku 2020 je ušitá opět v kontrastech černé a bílé a v široké škále šedých odstínů. Návrhářky Pavalová a Šafránková podzim opepřily o akcenty jahodové, skořicové, mintové a blankytně modré barvy, které modelům dodávají jemný šmrnc.

Měkká vlna se v kolekci střídá s pevnými hladkými bavlněnými materiály. Novinkou je použití reflexních zipů na bundách, šatech a sukních. Velkým osvěžením jsou pro nás i nové formy „malých černých“, posuďte sami…

 

 

Foto kredit: Majka Votavová

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA TIMOURE ET GROUP TEG ALEXANDRA PAVALOVÁ IVANA ŠAFRÁNKOVÁ ČESKÁ TVORBA NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA LOKÁLNÍ MÓDA PODZIM 2019

Související články

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek

Přehlídku značky Longchamp v New Yorku si nenechalo ujít spoustu známých osobností

Přehlídka, která byla plná známých osobností jako Kendall Jenner, Julianne Moore, Kate Moss, Lila Moss či Charlotte Lawrence, přinesla před pár dny v New Yorku myšlenku sluneční cesty od úsvitu do soumraku.

Celý článek

10 teplých svetrů pro přicházející podzim

Noci se zkrátily, dny se ochladily... Po létě přichází další krásné období. Světříková sezóna zahájena a my se v tomto článku podíváme na ty, které budou letos TOP.

Celý článek
Karolína Kurková

Karolína Kurková byla hlavní hvězdou Cowanovy módní show v New Yorku

Extravaganci v podobě neonových barev, peří, šachovnice a metalického odlesku předvedl mladý návrhář na týdnu módy v New Yorku.

Celý článek

Váš chytrý šatník: podzimní kolekce Lindex

Otevřít skříň, vybrat ty pravé kousky a do pár minut odejít. Sen každé ženy! Ovšem nyní se může stát skutečností. Oděvní značka Lindex vám s tím totiž hravě pomůže.

Celý článek

Tom Ford pozval diváky na módní jízdu do newyorské stanice metra

Kreativní ředitel Tom Ford vzal diváky do podzemí na Lower East Side, kde představil v rámci newyorského týdne módy nejnovější kolekci. Metalické odstíny barev jsou od nynějška naprostým must-have na nadcházející jarní a letní sezonu. 

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek