dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Marko.in aneb HC Lev Praha stylově v Tipspor areně

Přidat na Seznam.cz
Krásné ženy a hokej, to je kombinace, která bude k vidění již tuto neděli v Tipsport areně...
Krásné ženy a hokej, to je kombinace, která bude k vidění již tuto neděli 15. 12. 2013 na stadionu Tipsport arény v Praze. Módní návrhář Marko Lopatič se totiž rozhodl upořádat netradiční přehlídku a výjimečnou diváckou show přímo na ledě hokejového klubu HC LEV Praha.
 
Diváci se zde mohou těšit jak na klasický hokejový zápas se Slovanem Bratislava, tak na dvě módní přehlídky, které Marko.in připravuje jako doprovodný program v rámci obouch oficiálních přestávek. Co ho k tomu vedlo a co spojuje oblíbený hokejový tým a dámskou módu?
 
Hokejový LEV rozzáří krásné lvice „Nápad na tuto netradiční spolupráci se zrodil zcela přirozeně a to v souvislosti s mou poslední kolekcí WILD. Jak název sám napovídá, je protkána zvířecími motivy a onen král zvířat v nich hraje hlavní roli“ vysvětlil Marko Lopatič. „Právě lev umístěný ve znaku hokejového týmu, byl hlavním spouštěčem této spolupráce, na kterou se osobně velice těším. A kromě jiného, krásné ženy, luxusní móda a silní hokejisté jdou přece odjakživa dohromady“ dodal s úsměvem Marko.
 

 
Inspiraci pro tuto kolekci našel mladý návrhář v přírodě. Nejvíce se objevuje motiv šelmy. V té tvůrce vidí spojení života v realitě a duševního naplnění vyšší silou. Zvíře zabije pro přežití, ale nikdy ne nadarmo, zároveň zůstává intuitivní a poslouchá svůj vnitřní hlas. Je určena pro denní nošení, základními materiály jsou hedvábí a nylon. Kromě kolekce WILD bude na stadionu k vidění i mini kolekce večerních šatů SOUL, která měla svou premiéru na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Kolekce osmi šatů podtrhuje přirozenou ženskost a symbolizuje vývoj člověka od nejnižších sexuálních pudů až k symbolickému osvícení. Přehlídka bude rozdělena do dvou fází.
První proběhne v bezprostřední blízkosti kluziště, na červeném koberci a půjde o velkolepou show plnou světel, hudby a plamenometů. Druhá o něco méně divoká, s nádechem elegance a glamouru se uskuteční ve VIP prostorách sportovní haly. Modely oblečou nekrásnější české ženy jako například Jana Doleželová, Eliška Bučkova či Eva Čerešňáková.
 
Kde se vzal Marko.in?
Marko.in, mladý návrhář sarajevského původu se v letošním roce výrazně prosadil na poli módy a to v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013. Zde dostal ojedinělou příležitost uspořádat vlastní módní přehlídku a ukázat, co opravdu umí. „Fashion Weeked mi přinesl řadu příležitostí, za které jsem skutečně vděčný. Začali se objevovat noví klienti, mé modely nosí třeba Helena Vondráčková, a navázal jsem i užší spolupráci s partnery, jako například Car Motors MB, kteří mi každodenně pomáhají v mé práci,“ upřesnil, Marko. A jaké je tajemství jeho úspěchu? „Plňte si své sny a na nic nečekejte. Buďte akční, sami sebou a neohlížejte se na názory davu. Za každých okolností plně upřímní k sobě samým, pouze tak se stanete upřímnými i k okolí. To stejné platí i o milování a sebelásce.“
 
 
 
Zdroj: Marko.in
Foto: Lukáš David
Přidat na Seznam.cz
SPORT HOKEJ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY MARKO.IN LEV PRAHA ELIŠKA BUČKOVÁ SAM FASHION ŽENY STYL PRAGUE FASHION WEEKEND MODNI NÁVRHÁŘ PŘEHLÍDKA

Související články

Jaké nové módní knihy byste si neměli nechat ujít?

Módní knihy jsou skvělou inspirací. Pokud se i vy chcete něco nového dozvědět, ale zároveň se podívat na spoustu zajímavých fotografií, určitě investujte do některé z těchto knižních novinek. Zaručeně vás nadchnou tak, jako nás.

Celý článek

Sportovkyně Martina Sáblíková otestovala novou kolekci Under Armour RUSH

Under Armour je značka s dlouhou historií, založena byla již roku 1996. Značku vyhledávají slavní sportovci a celkově je špičkou na trhu se sportovním oblečením. Jejich novou kolekci s názvem RUSH testovala dokonce naše slavná rychlobruslařka Martina Sáblíková.

Celý článek

Památka Karla Lagerfelda bude uctěna 20. června v Paříži

Vzpomínka na ikonický talent a osobnost německého návrháře bude dne 20. června uctěna na návrhářově nejoblíběnějším místě v Paříži v hotelu Grand Palais. Velkolepá rozlučka bude za přítomnosti 2 500 lidí.

Celý článek

Novinky z Queensu vás dostanou do formy

Obchod Queens si pro vás připravil oblečení na míru, aby vás přicházející vrchol jara nedostihnul. Mezi novinkami zde nechybí sportovní tenisky, sportswear, letní šaty a doplňky na léto.

Celý článek

Podzimní kampaň značky Balenciaga nás zavedla do různých krajin

Kreativní ředitel Demna Gvasalia se v nejnovější podzimní kampani inspiroval projektem Etnografická krajina od fotografa Jean-Pierra Attala. Snímky jsou povedené a dodávají kolekci patřičnou dynamiku. 

Celý článek

Jak stylově nosit mikinu?

Mikina. Možná spoustu z vás napadne, že je to super kousek, ale tak maximálně na nedělní úklid. Vyvedeme vás z omylu. Tohle už dávno není jen domácí uniforma.

Celý článek

"Velká a šťastná rodina je pro mě nejvíce," říká maminka a influencerka Natálie Myslivcová

Mladá inspirativní maminka se o svůj život dělí se skoro 100 tisícemi sledovatelů na sociálních sítích. Její vytříbený vkus, styl a láska k módě vyniká spolu s rolí maminky s dvojčátky v krásných fotografiích.

Celý článek

PINKO: Pusťte do svého šatníku italský temperament

Smyslná, nespoutaná a sexy. Přesně taková je dámská módní značka Pinko. Z každé kolekce čiší hravost a italský temperament. 

Celý článek