dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Matrix 21C POP! - kolekce S/S 2015

Přidat na Seznam.cz
Matrix Global Design Team spolu se svou novou barvicí technikou Soboost představuje zářivě barevnou kolekci účesů pro Jaro/Léto 2015 ve stylu Pop Art.

Přední vlasová kosmetická značka Matrix a její profesionální team se v sezoně Jaro/Léto 2015 nechává inspirovat fascinujícím světem Andyho Warhola. Americký Pop Art se ve své umělecké formě, jeho rozmanitosti i vibrující energii tehdejší kultury přetransformovává do 21. století.Kolekce 21C POP! zachycuje snové techniky, animace i postoj umělců tohoto významného období v americké historii. Nová kolekce účesů dává vyniknout zářivým barvám a to moderním, hravým a velmi přístupným způsobem. Matrix designéři tak vytvořili svá vlastní kultovní Pop Art plátna – odvážné účesy, které vystihují uvolněného amerického ducha.


 

Účesy jsou plné energie. Vyvážená intenzita barev, výrazné geometrie i pohyb ve vlasech potvrzuje, že životní styl, móda i přirozená krása si nekonkurují. Navzájem se doplňují, koketují, vytváří potřebný náboj.Nekonečné barevné odstíny, kterých dosáhnete s novým aditivem Soboost v kombinaci s barvami SoColor či ColorSync., vám umožní během pár minut změnit svou image. Soboost okamžitě neutralizuje, rozjasňuje, zjemňuje či maximálně zintenzivní teplé i studené tóny.

Skoncuj s každodenní nudou, vychutnej si sítotisk v nové formě, střídej barvy, kombinuj je, objevuj, překvapuj, šokuj!

Zdroj: Matrix, americansalon.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY MATRIX KOLEKCE ÚČESŮ JARO/LÉTO 2015 BAREVNÉ ÚČESY BARVA NA VLASY ZÁŘIVÉ BARVY POP ANDY WARHOL

Související články

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek
OWAY

Zažijte detoxikační vlasový rituál s organickou kosmetikou OWAY

Dopřejte svým vlasům detoxikační rituál s organickou kosmetikou OWAY, která si vysloužila díky svým výtažkům z bylin označení „superpotrava“, a to nejen pro vaše vlasy, ale také pleť.

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek

Vlasový styling z MBPFW z pohledu Honzy Kořínka

Týden módy je vždy velkou událostí, návrháři se na něj chystají několik měsíců a nepodceňují žádné detaily. My se v tomto článku zaměříme na zajímavé vlasové kreace, které jsme mohli letos vidět. 

Celý článek

Herečka seriálu Ulice si v Paříži vyzkoušela práci vlasové modelky

Nedávno jsme vám psali, že se herečka Markéta Stehlíková společně s kadeřníkem Honzou Kořínkem chystají na velké finále kadeřnické soutěže do Francie. Jak to celé dopadlo?

Celý článek