dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Matrix 21C POP! - kolekce S/S 2015

Přidat na Seznam.cz
Matrix Global Design Team spolu se svou novou barvicí technikou Soboost představuje zářivě barevnou kolekci účesů pro Jaro/Léto 2015 ve stylu Pop Art.

Přední vlasová kosmetická značka Matrix a její profesionální team se v sezoně Jaro/Léto 2015 nechává inspirovat fascinujícím světem Andyho Warhola. Americký Pop Art se ve své umělecké formě, jeho rozmanitosti i vibrující energii tehdejší kultury přetransformovává do 21. století.Kolekce 21C POP! zachycuje snové techniky, animace i postoj umělců tohoto významného období v americké historii. Nová kolekce účesů dává vyniknout zářivým barvám a to moderním, hravým a velmi přístupným způsobem. Matrix designéři tak vytvořili svá vlastní kultovní Pop Art plátna – odvážné účesy, které vystihují uvolněného amerického ducha.


 

Účesy jsou plné energie. Vyvážená intenzita barev, výrazné geometrie i pohyb ve vlasech potvrzuje, že životní styl, móda i přirozená krása si nekonkurují. Navzájem se doplňují, koketují, vytváří potřebný náboj.Nekonečné barevné odstíny, kterých dosáhnete s novým aditivem Soboost v kombinaci s barvami SoColor či ColorSync., vám umožní během pár minut změnit svou image. Soboost okamžitě neutralizuje, rozjasňuje, zjemňuje či maximálně zintenzivní teplé i studené tóny.

Skoncuj s každodenní nudou, vychutnej si sítotisk v nové formě, střídej barvy, kombinuj je, objevuj, překvapuj, šokuj!

Zdroj: Matrix, americansalon.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY MATRIX KOLEKCE ÚČESŮ JARO/LÉTO 2015 BAREVNÉ ÚČESY BARVA NA VLASY ZÁŘIVÉ BARVY POP ANDY WARHOL

Související články

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte přírodní šampón a kondicionér Faith in Nature

To, že milujeme přírodní kosmetiku, není žádným tajemstvím. Díky našemu letnímu eco-friendly soutěžení navíc seznamujeme i mnohé naše čtenáře s blahodárnými účinky přírodních výrobků. Dnes je na řadě vlasová kosmetika Faith in Nature.

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci účesů

Známý pražský kadeřník Honza Kořínek se nechal inspirovat tím nejčistším citem, který na světě je. Mateřskou láskou. Kolekci Pure Love nám ukazuje na čtyřech krásných a úspěšných ženách, které nás seznámí se svými neméně oslňujícími matkami a dcerami.

Celý článek

Mikádo pětkrát jinak, aneb jaký účes zvolit do práce či na oslavu?

Mikádo snad nikdy nevyjde z módy! Milujeme ho se vším všudy, je to jednoduchý, a přitom zatraceně šmrncovní sestřih. Jak si s ním pohrát, abyste neměla moc práce, a přitom vypadala dobře?

Celý článek

Pánské letní sestřihy

Že vaše vlasy nepotřebují změnu, pánové? Ale houby! Letní sestřihy v hollywoodském stylu. Zkuste se inspirovat dívčími lamači srdcí Ryanem Gosling nebo Davidem Beckham, ti vědi jak na to. 

Celý článek

Toto léto trošku jinak: Účesy pro horké dny

Léto v plném proudu a vás nebaví stále dokola nosit klasický culík? Máme pro vás několik tipů na letní lehké účesy, které pro vás budou skvělým módním doplňkem a zbaví vás starostí o vaše vlasy.

Celý článek

Trendy ve svatebních účesech nehledejte

Léto je vždy spojeno se svatebním boomem. Ani letos tomu není jinak. Jeden ze svých největších dnů v životě už má za sebou letos i spousta známých tváří. A proto nás zajímalo, zda jsou ve svatebních účesech nějaké žhavé trendy a jak by vůbec přípravy na svatební den měly vypadat. Odpovědi jsme hledali u kadeřníka Honzy Kořínka.

Celý článek

Nově otevřený Myskino Butik v Praze snoubí svět luxusní přírodní kosmetiky a parfémů

První butik v České republice značky Myskino je zaměřený na francouzské niche parfémy a luxusní přírodní kosmetiku. Sídlí v centru Prahy na Vinohradské třídě.

Celý článek

Mikádo se těší velké oblibě. Jaké slavné ženy ho nosily a nosí i dnes?

Není jiný účes, který by v historii způsobil tolik poprasku jako právě mikádo. Ikonický sestřih milují ženy napříč celou planetou a dějinami. Kdo si ho oblíbil v minulosti a kdo ho moderně nosí i dnes? 

Celý článek