dnes je 23.02.2017 a svátek má Svatopluk

Mercedes-Benz Prague Fashion Week: Ether

"Ether míří za hranice České republiky."

Značka Ether, která na českém trhu působí od roku 2010 se pod vedením designérky Evy Vontorové po úspěšné prezentaci kolekce pro rok F/W 2016-2017  na Harbin Fashion Week v Číně rozhodla, že se svým designem dobude tamní butiky a expanduje za české hranice. V Číně tato nápaditá a promyšlená ready to wear kolekce, propojená s hi tech technikou vzbudila velké ohlasy. "Objednavatelé v Číně jsou, musíme teď vše zpracovat, abychom klientům vyhověli", říká mladá a energická designérka, která má celou tvorbu a výrobu pod svými křídly. My jsme tuto zajímavou kolekci mohli sledovat na Mercedes Benz Fashion Weeku v Praze, kdy se představila 18. března v rámci přehlídkového večera spolu s ODIVI.

Představena byla také hlavní hvězda a tou je SIDUS, batoh v několika barevných a materiálových provedeních, dokonce také velikostních variacích.

„Prototyp batohu Sidus jsem v Čechách představila na podzimním Designbloku. V Asii měl také obrovský úspěch, proto jsem se rozhodla věnovat mu hlavní důraz v celé kolekci. Mým hlavním cílem bylo ukázat, že Sidus funguje jak s lodičkami, tak pro sportovní outfit k teniskám,“ vysvětluje Eva.

Nová kolekce Ether sestává ze 16 ready-to-wear outfitů a přinesla několik novinek. Poprvé se Ether věnuje také pánským outfitům. Mikiny s koženými detaily atd. Dámy zase budou nosit třásně. Co se týče palety barevnosti, pohybuje se mezi šedou, černou, červenou, bílou a lahvově zelenou. Materiálově zůstala designérka věrná vlně a kůži, která je stále jejím rukopisem. 

Spotlight přehlídky patřil batohu Sidus micro, který je navržen pro velikost iPhone 6+.

Kolekce z Fashion Weeku v Číně

MBPFW

MBPFW 2016 FASHION WEEK MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2016 ETHER

Související články

Takhle doopravdy vypadají zahraniční Fashion Weeky

Pokud si držíte v hlavě, že se jedná o půvabnou společenskou událost, máte pravdu jen zčásti. Dnes ukážeme i to, o čem se jindy tiše mlčí...

Celý článek

Jaké to doopravdy je, být vizážistou na Fashion Weeku?

Díky bližšímu pohledu do zákulisí velkých módních show možná zjistíme, že být vizážistou není taková hračka. 

Celý článek