dnes je 25.06.2017 a svátek má Ivan

Miranda Kerr představuje svou vlastní džínovou kolekci

Nejedna modelka se vrhá do umění a tajů módního návrhářství. Pozadu nezůstává ani Miranda Kerr, která 1. února 2017 odstartuje prodej vlastní kolekce.

Lásku, kterou si Miranda Kerr pěstuje vůči denimovým kouskům, vidíme na první pohled a to téměř odkudkoliv, kde se modelka pohybuje. Džínové sukně a rifle totiž nosí ze všeho nejradši. Od toho se pak odvíjel i nápad na vytvoření kolekce společně se značkou Mother Miranda.

Limitovaná kolekce obsahuje dvanáct kousků, které obsahují i áčkové miniuskně, overaly nebo klasické slim džíny. Z pozitivních nápisů na tričkách si rovněž vybere snad každý. Ke spolupráci oslovila zakladatelka značky Lela Becker krásnou modelku a ta neváhala a okamžitě spolupráci přijala.

Inspiraci pak dámy hledaly v 60. i 70. létech mezi osobnostmi, jako byly a jsou Audrey Hepburnd, Jane Birkin i Cindy Crawford. Hlavním bodem však bylo vytvořit kolekci, která bude pohodlná a padne ženám na míru. Proto si s ní Miranda Kerr tolik vyhrála. Část peněz z prodeje navíc pošle na podporu australské nemocnice Royal Hospital for Women, která pomáhá nemocným ženám i dětem. Kolekci najdete již za pár dní na stránkách samotné značky.

A my vám zatím ukážeme pár kousků jako malý příslib toho, co můžete očekávat…

motherdenim.com
 

DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ MIRANDA KERR MOTHER MIRANDA DŽÍNSY DENIM

Související články

Otevřený rozhovor - Martina Kailová: Jsem vysoká 205 cm a lidé si mě kvůli mé výšce dokonce i fotí!

Život může být celkem složitý, jelikož mnoho lidí se narodí s rozdílnými úděly, které ostatní lidé ze zvláštních důvodů vnímají neandrtálským způsobem. Martina Kailová se dle mého názoru narodila krásná a hlavně taková, jaká má být, ale přesto to nemá lehké. Je totiž na ženu velmi vysoká a to komplikuje její velkou vášeň pro módu.

 

Celý článek

3 tipy na plavky, ve kterých vás nikdo nepřehlédne!

Klasické bikiny doma máte, ale říkáte si, že by to letošní léto chtělo něco víc extra? Pak máme tři žhavé tipy.

Celý článek