dnes je 21.07.2017 a svátek má Vítězslav

Miroslava Duma vytvořila společnost Fashion Tech Lab

Ruská módní ikona Miroslava Duma se vydává směrem vývoje pokročilé technologie, aby pozměnila módní průmysl.

Fashion Tech Lab se zaměřuje zejména na oblast vědy v rámci materiálu, biotechnologie, nanotechnologie, přenosné elektroniky a vysoce výkonných vláken a tkanin. V jeho zájmu je změnit a vylepšit způsob, které věda spolupracuje s designem. „Požadavky udržitelnosti ve všech oblastech života nové generace Z (lidé narození mezi lety 1998-2008) jsou mým motivem. Právě pro ně se budu snažit nalézt ekologicky udržitelná řešení,“ řekla Duma. Módní průmysl se řadí mezi druhého největšího znečišťovatele na světě, proto Duma vytvořila Fashion Tech Lab.

Nová společnost poroste nejspíš stejně rychle, jako jiné globální aktivity Miroslavy Duma. Jednou z nich je například lifestylový portál Büro 24/7, který se zaměřuje na módu, kulturu, zábavu, novinky ze světa krásy a životní styl. Začal v podobě ruské platformy a záhy se rozšířil do Chorvatska, Austrálie, Mexika, Malajsie, Mongolska, Singapuru a dalších čtyřech států. Miroslava Duma je také spoluzakldatelkou internetové platfotmy The Tot, která se snaží zlepšit životy nastávajících i současných maminek tím, že jim poskytuje na stejném místě dostatek informací k tématu mateřství a zároveň zdravé a inovativní produkty, které byly otestovány samotnými maminkami.  

businessoffashion.com ; buro277.com.au ; thetot.com

ZE SPOLEČNOSTI MIROSLAVA DUMA TECHNOLOGIE FASHION TECH LAB GENERACE Z

Související články

Mladá návrhářka Katarina Mydliarová o své tvorbě a plánech do budoucna

Stále studuje, přesto již však mladá budoucí módní návrhářka produkuje vlastní tvorbu a navazuje zajímavé spolupráce.

Celý článek

Aktuálně: Královská rodina v Polsku, Cara Delevingne pro Armani a svatební šaty Mirandy Kerr

Novinky z módního světa přinášejí pohled na tour královské rodiny po Polsku, slavnou Caru v nové kampani Armani Exchange a Mirandu Kerr ve svatebních šatech.

Celý článek