dnes je 27.05.2017 a svátek má Valdemar

Miroslava Duma vytvořila společnost Fashion Tech Lab

Ruská módní ikona Miroslava Duma se vydává směrem vývoje pokročilé technologie, aby pozměnila módní průmysl.

Fashion Tech Lab se zaměřuje zejména na oblast vědy v rámci materiálu, biotechnologie, nanotechnologie, přenosné elektroniky a vysoce výkonných vláken a tkanin.

Nová společnost poroste nejspíš stejně rychle, jako jiné aktivity Miroslavy Duma. Jednou z nich je například e-shop Büro 24/7, který se zaměřuje na módu a životní styl. Své sídlo má v USA a je věnován především matkám a jejich dětem, ale najdete ho i v ruské verzi.

Generace Z je pro Miroslavu Duma velkou inspirací a to zejména v rámci nového podniku. „Požadavky udržitelnosti ve všech oblastech života této generace jsou mým motivem. K nim se budu snažit nalézt ekologicky udržitelná řešení,“ řekla Duma. Módní průmysl se řadí mezi druhého největšího znečišťovatele na světě, proto Duma vytvořila Fashion Tech Lab.

vogue.co.uk

ZE SPOLEČNOSTI MIROSLAVA DUMA TECHNOLOGIE FASHION TECH LAB GENERACE Z

Související články

Přes 20 návrhářů na jednom místě? To je víkendový butik LIFE IS FASHION

V posledním květnovém týdnu se v Praze na Vinohradech v nynějším divadle ROYAL otevře víkendový butik pod názvem LIFE IS FASHION, který zaplní více než 20 českých návrhářů, kteří představí své nejnovější kolekce.

Celý článek

Jak se oblékaly vítězky festivalu Cannes za posledních 40 let?

"Zapomeňte na filmy. Cannes je festivalem módy." (Paulo Coelho) Pro nás tedy určitě! ShopAlike zmapoval vývoj módních trendů vítězek za posledních 40 let!

Celý článek