dnes je 14.12.2019 a svátek má Lýdie

Modelka Barbora Fialová se stala jednou z hlavních tváří na přehlídce Gucci Cruise 2020

Přidat na Seznam.cz
Jistě všichni víme, že naše modelky jsou jedny z nejkrásnějších. Mezi ně se nyní řadí i Barbora Fialová, která svým nekomerčním vzhledem zaujala až v Itálii.

Finalistka soutěže PURE MODEL 2018 dosahuje další mety ve světě modelingu na prestižní italské události Gucci Cruise 2020 fashion show v Římě, a to ani ne rok po svém objevení.

„Je to velký úspěch a jsem na Báru patřičně hrdý. Je velmi cílevědomá a chytrá, a to, že se jí podařilo být mezi modelkami na Gucci Cruise 2020 v Římě, nyní Báře otevřelo dveře do světového modelingu. Ihned po této přehlídce projevilo o Báru zájem několik zahraničních mutací magazínu Vogue,“ uvádí Roman Holárek, majitel modelingové agentury PURE MODEL Management.

Modeling není procházka růžovým sadem a Báru Fialovou čekala velká dřina, která se však náležitě vyplatila. Modelka má za sebou již spolupráci s návrhářkou Viviene Westwood a postupně se ukazuje na stránkách známých módních časopisů. Její atypický vzhled i ohnivé vlasy ji přidávají na jedinečné kráse, o kterou se zajímá stále více módních domů.

Viviene Westwood

„Byl to pro mě hodně náročný týden. Do užšího výběru se dostalo přes 150 modelů z celého světa, kteří byli pozvaní na 4denní casting v Římě. Nikdy jsem neviděla tolik zrzavých lidí na jednom místě. Každý z nás byl jiný, osobitý a něčím zvláštní. Nikdy nevíte, kdy vás vyřadí a pojedete domů. Dokonce jednu brazilskou modelku poslali domů, a poté jí opět potvrdili na show, tak musela absolvovat dva sedmnácti hodinové lety ve dvou dnech,“ sdílí své pocity Barbora Fialová a dodává: „Co mě však překvapilo je pozitivní a vřelý přístup jak ze strany týmu, tak modelů. Gucci přivezl spoustu lidí z celého světa, kteří jsou podobně ladění, a podařilo se jim vytvořit skvělou atmosféru po celý čas. A samotná přehlídka, ta byla neskutečná. Byl to celoživotní zážitek.“

Právě před rokem se Bára zúčastnila modelingové soutěže PURE MODEL, která hledá nové tváře s potenciálem uspět ve světě modelingu. Letošní podzimní finále má před sebou ještě pár zastávek, jako například právě proběhlý poslední casting a následující semifinále, z něhož bude zúžen výběr finalistů. Na ty už se těší světoví agenti, kteří hledají nové modelingové tváře. Vítězové pak získají kontrakt za více jak milion korun.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BARBORA FIALOVÁ PURE MODEL SOUTĚŽ GUCCI GUCCI CRUISE 2020 FASHION SHOW MÓDNÍ SHOW ČESKÁ MODELKA

Související články

Kdo se loni i letos z českých osobností pochlubil vánočním stromečkem?

Jak letos ozdobíte svou jedličku, smrček či borovici? Vsadíte na kombinaci více barev, nebo vás láká spíše střídmost? Nakoukněte, jak loni ozdobily svůj strom známé osobnosti, třeba vám tato inspirace přijde vhod.

Celý článek

Martin Dejdar a Anna Polívková si v Tatrách užili premiéru filmu Ženská na vrcholu

Herec Martin Dejdar se netají tím, že zimu a zimní sporty miluje. Stejně tak celá jeho rodina, se kterou si zimu bez lyžování nedokážou představit. Tentokrát se v Tatrách objevil po boku hereckých kolegů Anny a Bolka Polívkových.

Celý článek

Modelka Tereza Fajksová se osm měsíců po porodu ukázala v plavkách

Otevření zimní sezóny v Tatrách si nenechala ujít modelka Tereza Fajksová, která po porodu vypadá ještě krásnější než dříve. Do Jasné přijela i s osmiměsíční dcerou Lilian.

Celý článek

Sedm nejvlivnějších módních ikon roku 2019

Rok 2019 se pomalu chýlí ke konci, a tak vznikají nejrůznější žebříčky. Tentokrát se zaměříme na celebrity, které svými outfity ovlivňovaly módní průmysl. 

Celý článek

Pozvánka na vánoční trhy a rozsvícení stromečku

Snad v každém městě a městečku se v adventním čase na náměstí ozdobí krásný strom. V těch větších městech bývá jeho rozsvícení událostí, na které se schází obyvatelé a návštěvníci, vypijí spolu svařené víno a započne tak trhová sezóna.

Celý článek

Zajímavosti o značce: Gucci

Když míníme vysokou módu, značka Gucci je jednou z neodmyslitelných částí tohoto nablyštěného světa. Jak se taková legendární ikona zrodila? Kdo stojí za jejím úspěchem?

Celý článek
Tanečnice Lucia Molčányiová

Talentovaná tanečnice Lucia Molčányiová učí ženy smyslnosti pomocí tance

Tanec je silná láska. Člověk je závislý na potlesku, uznání a slávě,“ říká profesionální tanečnice, performerka, choreografka a lektorka Lucia Molčányiová alias Ginger. O tanci, ženské sexualitě a sebevědomí žen se dozvíte v následujícím rozhovoru.  

Celý článek

Under Armour v problémech: přichází o zákazníky i o investory

Nebylo jednoduché prorazit na trhu se sportovním oblečením plném zavedených značek. Under Armour to ale dokázal. Teď ale čelí nejen rapidnímu poklesu tržeb, ale i podezření z nekalých praktik v účetnictví. K lednu příštího roku navíc odstupuje z pozice CEO i zakladatel společnosti Kevin Plank.

Celý článek