dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Modelka Barbora Fialová se stala jednou z hlavních tváří na přehlídce Gucci Cruise 2020

Přidat na Seznam.cz
Jistě všichni víme, že naše modelky jsou jedny z nejkrásnějších. Mezi ně se nyní řadí i Barbora Fialová, která svým nekomerčním vzhledem zaujala až v Itálii.

Finalistka soutěže PURE MODEL 2018 dosahuje další mety ve světě modelingu na prestižní italské události Gucci Cruise 2020 fashion show v Římě, a to ani ne rok po svém objevení.

„Je to velký úspěch a jsem na Báru patřičně hrdý. Je velmi cílevědomá a chytrá, a to, že se jí podařilo být mezi modelkami na Gucci Cruise 2020 v Římě, nyní Báře otevřelo dveře do světového modelingu. Ihned po této přehlídce projevilo o Báru zájem několik zahraničních mutací magazínu Vogue,“ uvádí Roman Holárek, majitel modelingové agentury PURE MODEL Management.

Modeling není procházka růžovým sadem a Báru Fialovou čekala velká dřina, která se však náležitě vyplatila. Modelka má za sebou již spolupráci s návrhářkou Viviene Westwood a postupně se ukazuje na stránkách známých módních časopisů. Její atypický vzhled i ohnivé vlasy ji přidávají na jedinečné kráse, o kterou se zajímá stále více módních domů.

Viviene Westwood

„Byl to pro mě hodně náročný týden. Do užšího výběru se dostalo přes 150 modelů z celého světa, kteří byli pozvaní na 4denní casting v Římě. Nikdy jsem neviděla tolik zrzavých lidí na jednom místě. Každý z nás byl jiný, osobitý a něčím zvláštní. Nikdy nevíte, kdy vás vyřadí a pojedete domů. Dokonce jednu brazilskou modelku poslali domů, a poté jí opět potvrdili na show, tak musela absolvovat dva sedmnácti hodinové lety ve dvou dnech,“ sdílí své pocity Barbora Fialová a dodává: „Co mě však překvapilo je pozitivní a vřelý přístup jak ze strany týmu, tak modelů. Gucci přivezl spoustu lidí z celého světa, kteří jsou podobně ladění, a podařilo se jim vytvořit skvělou atmosféru po celý čas. A samotná přehlídka, ta byla neskutečná. Byl to celoživotní zážitek.“

Právě před rokem se Bára zúčastnila modelingové soutěže PURE MODEL, která hledá nové tváře s potenciálem uspět ve světě modelingu. Letošní podzimní finále má před sebou ještě pár zastávek, jako například právě proběhlý poslední casting a následující semifinále, z něhož bude zúžen výběr finalistů. Na ty už se těší světoví agenti, kteří hledají nové modelingové tváře. Vítězové pak získají kontrakt za více jak milion korun.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BARBORA FIALOVÁ PURE MODEL SOUTĚŽ GUCCI GUCCI CRUISE 2020 FASHION SHOW MÓDNÍ SHOW ČESKÁ MODELKA

Související články

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek