dnes je 21.07.2017 a svátek má Vítězslav

Modelka Ellen de Weer v brýlích značky Gucci ala 80. léta

Vycházející hvězda v modelingovém světě Ellen de Weer zaujala v nové kampani brýlí značky Gucci. Tyto oční trendy budou frčet jaro a léto 2017.

Holandská modelka byla pro kampaň vyfocena na zadním sedadle luxusního automobilu ve stylu osmdesátých let. Sluneční i módní brýle s průhlednými či dioptrickými skly oplývají lesklými obroučky, cik-cak vzory i průhlednou elegancí. Jejich cena se pohybuje něco málo přes 300 dolarů.

Kampaň zachytil fotograf Glen Luchford a je k tomu natočený i krátký módní film. Modelka jedoucí v noci autem na zadním sedadle vnímá svět skrze své sluneční brýle. Přistoupí k ní mladík, se kterým má něco společného, až nápadně blízkého. Přesně minutové video si můžete prohlédnout níže.

 

 

fashiongonerogue.com

LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY GUCCI BRÝLE GUCCI ELLEN DE WEER

Související články

Jóga uprostřed džungle? Zaleťte si na Kostariku

Milujete jógu? A co takhle jóga uprostřed džungle? Nemusíte kvůli tomu jezdit ani na odlehlá zákoutí planety, stačí si zaletět na Kostariku.

Celý článek

Vrchol hongkongské věže poskytuje střešní zahradu s širokým využitím

Podnikatel Adrian Cheng spolupracoval s holandským architektonickým studiem Concrete, aby vytvořil nový společenský prostor v Hongkongu ve věži Skypark, která splňuje potřeby svých mladých obyvatel.

Celý článek