dnes je 27.05.2017 a svátek má Valdemar

Modelka Ellen de Weer v brýlích značky Gucci ala 80. léta

Vycházející hvězda v modelingovém světě Ellen de Weer zaujala v nové kampani brýlí značky Gucci. Tyto oční trendy budou frčet jaro a léto 2017.

Holandská modelka byla pro kampaň vyfocena na zadním sedadle luxusního automobilu ve stylu osmdesátých let. Sluneční i módní brýle s průhlednými či dioptrickými skly oplývají lesklými obroučky, cik-cak vzory i průhlednou elegancí. Jejich cena se pohybuje něco málo přes 300 dolarů.

Kampaň zachytil fotograf Glen Luchford a je k tomu natočený i krátký módní film. Modelka jedoucí v noci autem na zadním sedadle vnímá svět skrze své sluneční brýle. Přistoupí k ní mladík, se kterým má něco společného, až nápadně blízkého. Přesně minutové video si můžete prohlédnout níže.

 

 

fashiongonerogue.com

LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY GUCCI BRÝLE GUCCI ELLEN DE WEER

Související články

Kate Moss a Ara Vartanian navrhli kolekci šperků

„Miluju šperky,“ přiznala Kate Moss. Její láska k těmto malým „drobnostem“ ji provází už od dětství. Nejspíš proto ji navrhování šperků tolik sedlo.

Celý článek

Ze starých skateboardů a gymnastických podlah vyrábí dva bratři nové dřevěné kousky

Designové studio Adrian Martinus, za kterým stojí dva bratři Adrian a Martinus Poolovi, bylo založeno již v roce 2012. Sídlí v Calgary a pomáhá se záchranou a recyklací dřeva.

Celý článek