dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Modelka Kaia Gerber září v nové jarní kampani značky Jimmy Choo

Přidat na Seznam.cz
Sedmnáctiletá modelka Kaia Gerber se stala novou tváří jarní a letní kampaně módního domu Jimmy Choo. Není pochyb o tom, že jde ve šlépějích své matky, známé supermodelky Cindy Crawford.

Novou kampaň v hlavní roli s Kaiou Gerber nafotil uznávaný módní fotograf Steven Meisel. Meisel svými snímky zachytil především éterickou a nadčasovou krásu mladé modelky prostřednictvím jednoduchých převážně černo-bílých fotografií. „Kaia stojí v čele další generace supermodelek. Navíc byla veliká pocta pracovat se Stevenem Meiselem na tom, abychom zachytili takové pozoruhodné snímky,” řekla kreativní ředitelka J. Choo Limited, Sandra Choi.

Kampaň, která je globálně k vidění od 10. ledna 2019, byla zaměřena na novou tašku Helia, boty Raine a omezené množství triček a mikin s logem Jimmy Choo. Trika a mikiny vznikly ve spolupráci s kreativními řediteli Mathiasem Augustyniakem a  Michaelem Amzalagem z módního domu M/M Paris.

Pro mě představuje Jimmy Choo sílu a intenzitu. Jsem vděčná za to, že mohu být součástí mladého ducha značky a myslím, že opravdu docílili sebedůvěry, kterou v kolekci zvláště zdůraznili. 

- Kaia Gerber

Jimmychoo.com, Dresstokillmagazine.com, Dailymail.co.uk

Přidat na Seznam.cz
CAMPAIGN KAMPAŇ 2019 KAIA GERBER JIMMY CHOO

Související články

Kolaborace Gigi Hadid a Reebok přinesla sportovní kolekci inspirovanou 90. léty

Americká značka Reebok se spojila s modelkou Gigi Hadid a spolu vytvořily kolekci sportovního oblečení. A ačkoliv Gigi spolupracuje s touto značkou již dlouhou dobu, nynější kampaň je doposud tou nejhravější a nejbarevnější.

Celý článek

Modelka Bella Hadid v oslnivé kampani Kith X Versace

Modelka Bella Hadid se stala novou tváří kampaně Kith x Versace. Z kolaborace sportovní značky a luxusního módního domu vznikla moderní a dynamická kolekce, která své místo v nynějších šatnících určitě nalezne.

Celý článek

Cestovní nálada v letní kampani Miu Miu má říz

Ponurý svět cestování nás vtáhne do příběhu prostřednictvím krásných modelek, perfektních módních outfitů a cestovních sedaček.

Celý článek

Kate Moss a Kaia Gerber novými tvářemi jarní kampaně Stella McCartney

Udržitelnost a cirkulární ekonomika je hlavní téma nové jarní kampaně módního domu Stella McCartney. Tvářemi kolekce se staly supermodelka Kate Moss a dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber.

Celý článek

Naomi Campbell je novou tváří kosmetické značky NARS

Pokud budeme mluvit o supermodelkách 90. let, jistě se i vám mezi prvními vybaví právě Naomi Campbell. Nová tvář jarní kampaně kosmetické značky Nars.

Celý článek

Herečka Zoë Kravitz v nové vánoční kampani Tiffany & Co.

Americká společnost prodávající šperky Tiffany & Co. představila novou prázdninovou kampaň s názvem 'Believe In Dreams'. Hlavní roli ztvárnila americká herečka Zoë Kravitz. 

Celý článek

Společnost Michael Kors kupuje Versace za 47 miliard korun

Nasvědčovalo tomu mnohé a stalo se. Značka Michael Kors koupila obchodní dům Versace za 47 miliard korun.

Celý článek

První střípky z kolekce Kaia Gerber x Karl Lagerfeld

Unikátní spolupráce a propojení stylu: Karl Lagerfeld a Kaia Gerber spolu vytvořili podzimní kolekci 2018.

Celý článek