dnes je 21.02.2017 a svátek má Lenka

Módní focení semifinalistky České Miss 2017 Martiny Ondrůškové

Móda.cz byla u focení jedné z padesáti semifinalistek České Miss v návrzích Andrey Staňové a Simony Toškové.
Česká Miss 2017

V sobotu 11. února se konalo módní focení semifinalistky České Miss Martiny Ondrůškové. Martina Ondrůšková je osmnáctiletá uherskohradecká rodačka, která se v letošním roce přihlásila do národní soutěže krásy - České Miss. Snímky pořizovala Markéta Kobrsková a fotilo se v šatech Simony Toškové, která se vyznačuje retro tvorbou roztomilých šatů s bohatou sukní a Andrey Staňové - ta se prezentuje spíše večerní módou. O makeup se postaral Ivan Malejovský a vlasy upravila Kateřina Koutská.  

 

Fotografka Markéta Kobrsková se zabývá fotografováním význámých osobností i mnoha společenských akcí, televizních přenosů a také se zaměřuje na glamour a fashion focení. Její fotografie jste měli možnost vidět na jedenácti společných výstavách a jedné vlastní v Centru FOTOŠKODA. Česká Miss aktuálně vyhlásila soutěž o oficiálního fotografa, kam se Markéta Kobrsková přihlásila. K focení si vybrala Martinu Ondrůškovou, která má nejen modelkovský potenciál, ale je také chytrá, milá a skromná. Nevíc při fotografování byla Martinka opravdový profík!

 

"Při plánování fotografování jsem nejprve oslovila známého stylistu Ivana Malejovského. S Ivanem občas spolupracujeme, například při mém fotografování jedné z titulních stran pro magazín MONTY RICH. Na účesy jsem nemohla oslovit nikoho jiného než Kateřinou Koutskou, která česala snad vsechny přehlídky Osmanyho Lafity. Den jsme si, myslím, náležitě užili a ačkoliv nám focení zabralo skoro 6 hodin práce, měli jsme během něj skvělou atmosféru," pochvaluje si celý proces focení Markéta Kobrsková.

 

Photo: Markéta Kobrsková
MUA: Ivan Malejovský
Hair-styling: Kateřina Koutská (Studio Esthetica, Smíchov)
Postproces: Elmar Cendelín
Modelka: Martina Ondrůšková
Návrhářky šatů: Andrea Staňová a Simona Tošková
 

ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS 2017 MARTINA ONDRŮŠKOVÁ FOCENÍ

Související články

Česká Miss zná své finalistky pro rok 2017

Pár týdnů napětí skončilo. Česká Miss představila svých konečných čtrnáct finalistek. 

Celý článek
Petra Růžičková

ROZHOVOR S MODELKOU PETROU RŮŽIČKOVOU

Nedávno jsme na sociální síti FB spustili projekt „ZEPTALI JSME SE ZA VÁS“. A teď se ptáme Petry Růžičkové. Na oblíbené návrháře, kariéru a kdy se cítí jak ryba ve vodě.

Celý článek