dnes je 16.12.2018 a svátek má Albína

Módní peklo - největší módní prohřešky žen

Chtě nechtě máme každá na účtě alespoň jeden. Podívejte se na největší prohřešky, kterých se dopouštíme.

Nepadnoucí kalhoty

Kalhoty jsou kousek, se kterým má problém většina žen. Buď jsou moc dlouhé, moc krátké, moc upnuté na bocích nebo moc široké u kotníků. Při nákupech je proto potřeba kalhoty vybírat poctivě a před koupí si je vždy vyzkoušet. Především u skinny jeans je totiž na první pohled vidět, pokud jsou nacpané k prasknutí, a nebo naopak, když je vzadu 5 cm látky navíc. Celý outfit pak nevypadá vůbec dobře a vaší postavě moc nepolichotí. Nezapomínejte proto při nákupu kalhot vždy pečlivě zkoušet a raději investovat do dražšího páru, než do džín za pár korun, které se po pár vyprání vytáhnou a přestanou sedět.

džíny

Černá a zase černá

Barvy je někdy opravdu těžké vyvážit a tak často saháme po all-black outfitech. Bojíme se, abychom to s barvami nepřekombinovaly a tak 90 % našeho šatníku tvoří černá. All black outfity jsou skvělá věc, černá je elegantní barva, která lichotí postavě a jednoduše se nosí. Není ale od věci look obohatit alespoň drobnými doplňky, jako jsou šperky nebo alespoň kabelka s trochou barvy. Celý vzhled pak působí mnohem propracovaněji, jako byste ráno u zrcadla strávila alespoň o 20 minut déle.

all black

Oblečená neoblečená

Princezna Koloběžka sice takto svého prince získala, dnes už by ale asi neuspěla. Každá žena si chce čas od času připadat přitažlivě. Přitažlivost ale není přímo úměrná ploše odhalené kůže. Nejde o žádnou složitou rovnici, mnoho žen ji ale stále nechápe, a když si chtějí připadat sexy, sází na hluboký výstřih a mini sukni. Mnohem účinnější je taktika přitažlivé elegance. Zkuste proto raději zvolit přiléhavější kousek, který podtrhne vaše křivky, a výstřih nechte doma.

Oblečená neoblečená

Slevy nejsou všechno

Slevy - kouzelné heslo, na které prodejci sází na konci každé sezóny, aby doprodali kousky z té předchozí. Občas se tam dají najít opravdové poklady, ale rozhdoně to není pravidlo. Koupit si tričko, které je sice o půlku levnější, ale do vašeho šatníku se nehodí, se opravdu nevyplatí. Zajděte si proto raději na kafe a v klidu si položte otázku ‘Budu to opravdu nosit? Nemám už podobný kousek?’ Pokud jsou obě odpovědi kladné, můžete se pro kousek vždy vrátit, pokud ne - alespoň jste peníze utratila za dobrou kávu než za tričko, které byste používala možná tak na spaní.

Crocsy do města nepatří

Oproti chvílím, kdy se chceme cítit přitažlivě, jsou i chvíle, kdy se pro nás stává nejdůležitější pohodlí. Jak se říká, každá máme své dny, ale všeho s mírou. Pro dny plné pohodlí zkuste zvolit raději pohodlné tenisky nebo otevřené sandálky. Barevné crocs ale ideálním barevným doplňkem nejsou, a proto by měly raději zůstat tam, kam patří - na zahradu!

Crocsy

mariefrance.fr

DÁMSKÁ MÓDA RADY REDAKCE PROHŘEŠKY MÓDNÍ PEKLO

Související články

Vánoční trhy v Norimberku, krása zkalená obrovskou návštěvností

Norimberské trhy jsou nejstarší, největší a nejnavštěvovanější vánoční trhy ve střední Evropě. Naše redakce pro vás nachystala tipy a zajímavosti těchto vánočních trhů, které rozhodně stojí za navštívení.

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Zpověď: Jak vidí Tereza Kostková módu a její pohled na kosmetiku

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková jen tak nepodléhá módním trendům. My jí zastihli před představením FRANKIE & JOHNNY v divadle v Rytířské 

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Vánoční dárky pro muže

Vánoce jsou téměř za rohem. Chybí vám dárek pro přítele, tatínka nebo bratra? Pojďte načerpat inspiraci…

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Dokonalé prádlo i moderní legíny potěší na Vánoce každou ženu!

Základem ženského šatníku je dokonale padnoucí spodní prádlo. Kde ho koupit? A co třeba moderní sexy legíny? Máme skvělé tipy!

 

Celý článek

Obálka prosincového čísla české ELLE volá po sportovním duchu

Představte si jarní měsíce na jihu, někde daleko u moře. Opírající se sluníčko už má svou sílu, ale moře ještě dostatečně teplé není. Na pláž si vezmete kromě sportovních legín a topu i větrovku.

Celý článek