dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Módu vnímám jako žena

Přidat na Seznam.cz
"Móda u nás." To, co jsem viděla na MBPFW a na dalších přehlídkách mne nadchlo. Mám pocit, že móda a vše kolem ní, se v Čechách posouvá stále vpřed.

Jako žena tento fakt intenzivně vnímám a jsem nadšena.

K tomuto posunu přispívá právě Mercedes Benz Fashion Week, který se díky správným lidem a profesionálům dostal na vysokou úroveň. Konečně čeští návrháři mohou své zajímavé a kreativní nápady předvést a ukázat celému světu, že jsme sice malá metropole, oproti jiným módním mekkám, ale talentů máme opravdu mnoho. Všichni si přejeme, aby se české módě dařilo co nejlépe a aby se posouvala kupředu a skvělí návrháři expandovali a jejich kreativní designy byly více vidět ve světě, ale také u nás v našich šatnících. V tomto roce na MBPFW 2016 mladým talentům pomohl módní dům VAN GRAFF, který se snaží své vybrané favority prezentovat co nejefektivněji, aby byli vidět.

V poslední době je na výběr nepřeberné množství stylů. Vnímám to jako posun české módy dopředu. Rafinovanost a svůdnost v kolekcích českých návrhářů.

Kateřina Greislerová a Lukáš Lindner

V kolekcích několika vybraných návrhářů můžeme jasně vidět, jaká je jejich filosofie. Je to svůdnost, ženskost a rafinovanost, prostě čistý luxus. To jsou všechno prvky, které většina žen upřednostňují u kousků oblečení ve svém šatníku, aby se cítila krásná a okouzlující. Která žena by se také ráda nelíbila. Všechny chceme vypadat jako královny. Je to naším údělem, být krásné.

Samozřejmě tady máme také minimalistické směry, předpoklady k tomu splňuje.

Minimal DNB Denisa Nová

Mám ráda, když se návrhář nebojí a vloží do své prezentace i něco odvážného. Svou myšlenku, která vypovídá za vše a obhajuje filosofii značky. Kreativita návrhářů může přinášet vždy něco neotřelého a hodno k zamyšlení.

Pietro Filipi

Klasický styl - konfekce. Jsou zde také úspěšné firmy, které nám dokážou nabídnout filosoficky nenáročný styl, dobře padnutelný s luxusními materiály. Líbivé a pečlivě zpracované kousky.

La Formela

Eklekticismus je pro spoustu lidí přitažlivý svými různými podněty z mnoha směrů. Ale připodobnila bych jej člověku, který má kořeny z různých kultur. Tento styl rozhodně není nudný, ale jako šťavnatý a barevný.

ETHER- Eva Vontorová

Futuristický styl českých návrhářů. Spojení minimalismu a propojení s technologiemi. Česká značka Ether myslela i na super luxusní kabelku speciálně vytvořenou pro nový iProne 6+.

Buďme rádi za posun české módy dopředu. A podporujme ji!

 

 

Přidat na Seznam.cz
MBPFW 2016 ETHER LAFORMELA PIETRO FILIPI DENISA NOVÁ KATEŘINA GEISLEROVÁ LUKÁŠ LINDNER

Související články

Přehlídka Pietro Filipi v Karlových Varech byla ve stylu Studia 54

V rámci filmového festivalu v Karlových Varech se uskutečnila i přehlídka značky Pietro Filipi, která nadchla všechny, kdo vyznávají nadčasovou a nositelnou módu. Jednoduché a snadno kombinovatelné střihy až po ty odvážné si vysloužily velký potlesk.

Celý článek

RED CARPET KARLOVY VARY

Zahájení letošního 54. ročníku  filmového festivalu Karlovy Vary bylo opravdu úchvatné. Před hotelem Thermal se na červeném koberci prošly tuzemské i zahraniční celebrity a zlatým hřebem byla Julianne Moore

Celý článek

Andrea Verešová zahájila letní sezónu na akci Bešeňová Fashion Opening

Stylová módní akce, která se konala doslova na vodním mole, ukázala mnoho známých českých i slovenských návrhářů. Mezi nimi pak také známé tváře jako Máriu Čírovou, Dominiku Richterovou či Andreu Verešovou.

Celý článek

Designové vychytávky na duben

Český design vás potěší i v dubnu. Tentokrát se nese v duchu úspěšně proběhlého MBPFW a našich mladých talentovaných návrhářů. Okouzlí vás barevností, klasickou černou i překvapivě vtipnou rafinovaností.

Celý článek

Značka Pietro Filipi představila na MBPFW 2019 ležérnost v kombinaci reflexních prvků

Vysoká noblesa, elegance, kvalitní materiály a zpracování. To přináší už 25 let na český trh značka Pietro Filipi, která se vrací opět na přehlídková mola. V jarní edici na MBPFW 2019 představila hravou kolekci s tradičními materiály a střihy.

Celý článek

LAFORMELA na MBPFW 2019 přinesla městský styl

LAFORMELA je značkou návrhářského DUA (původně TRIA), která představila v neděli svou dámskou kolekci na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Celý článek

Nadační fond Be Charity pořádá již 12. ročník charitativního bazaru

Finanční postředky získané z 12. ročníku tradičního charitativního bazaru, který se koná ve čtvrtek 22. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden, půjdou na dobročinné účely. 

Celý článek