dnes je 24.04.2019 a svátek má Jiří

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Přidat na Seznam.cz
Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

O kolekci, kterou si zamilují tzv. nomádky, jsme vám psali před pár dny. Nyní proběhlo oficiální představení kolekce v Americe, kterého se účastnily ambasadorky z různých zemí světa. Mezi nimi i Monika Marešová.

Smyšlený příběh přinesl díky svému zpracování zážitek v podobě několika dnů, kde se rozvíjel prostřednictvím pečlivě vybraných scén. Akvabely Aqualilies, hudební skupina The Staves, akrobatická show BMX s mistrem světa Perrisem Benegasem a mnoho dalšího bylo součástí celého příběhu. Třešničkou na dortu bylo finále příběhu v rámci tanečního vystoupení, po kterém následoval koncert Maggie Rogers.

Na tuto událost byla pozvána i Monika Marešová, coby ambasadorka kolekce H&M Studio za Českou republiku. „Už při prvním zhlédnutí nové kolekce H&M Studio jsem měla své jasné favority,“ říká Monika. „Díky tripu do Arizony jsem pak měla možnost celou kolekci vyzkoušet, a to přímo v místech, kde byla nafocena mezinárodni kampaň k této kolekci. A najednou se počet mých favoritů rozšířil, a hlavně jsem změnila mé předchozí preference! Je skvělé, jak se jednotlivé kousky této nomádské kolekce dají mezi sebou kombinovat a vznikají tak velmi originální, a hlavně velmi osobité looky. Navíc zde najdete kousky pro jakoukoli příležitost. A i když jsem člověk, který dává přednost jednoduchosti, tak si mě tato “wild” kolekce získala. Kombinace barev, materiálů a zvířecích vzoru je prostě dokonalá, stejně jako střihy. Tato kolekce vás zkrátka donutí odvázat se!“

Kolekce je inspirovaná myšlenkou volnosti, svobody cestování a pohybu. „Naše kolekce H&M Studio je vždy inspirovaná myšlenkou nenuceného glamour stylu. Chtěli jsme ukázat, jak může kolekce SS19 slušet jakékoli dobrodružné glamour duši – jde o výběr jednotlivých kousků, které budou vhodné pro vaše dobrodružné zážitky,“ říká Pernilla Wohlfahrt, Design Director ve společnosti H&M.

Kolekce H&M Studio SS19 bude dostupná online a v Nákupní Galerii Myslbek v Praze od 21. března. A jestli dorazíte do prodejny už v 9 hodin ráno, můžete si nejenom zakoupit kousky z této krásné kolekce, ale také se potkat s Monikou Marešovou, Zorkou Hejdovou či Renatou Langmannovou, které zahájí její prodej. To vše v atmosféře arizonské Sedony, s adekvátními dekoracemi, hudbou a chutným občerstvením.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA H&M MONIKA MAREŠOVÁ JARO 2019

Související články

Jak se nosí vesta, aby byla šik

Vesta se stává jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku pro jaro a léto 2019. Díky tomu se řadí mezi chic módní outfity. Jak se správně nosí, aby nevypadala stroze nebo jako součást uniformy? 

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Pánská móda: které kousky jsou v nadcházející sezóně IN?

Slunečných dní je čím dál více a to znamená jediné. Je čas na jarní kolekce! Především definitivně obměnit zimní šatník za nový. Co je letos pro pány IN?

Celý článek

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Jak se nosí lacláče

S jarem nepřišlo jen krásné bujaré počasí, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i “lacláče” všeho druhu. Oprašte své staré nebo se nechte inspirovat těmi novými. Viva la lacl!

Celý článek

Trička s potiskem vás naučí nový rozměr ve světě módy

Že je tenhle styl jen pro náctileté dívky? V žádném případě. Trička s potiskem vládnou momentálně světu módy. Najdete si k nim cestu i vy?

Celý článek