dnes je 20.11.2018 a svátek má Nikola

Může být spodní prádlo krásné a zároveň pohodlné? Jednoznačně ano!

Když se řekne spodní prádlo a pohodlí, co se vám vybaví? Samozřejmě v souvislosti s myšlenkou, že takové prádlo chcete ukázat i svému protějšku. Nám například Calvin Klein.

Značka Calvin Klein je velkým průkopníkem spodního prádla nejenom z pohledu nositelnosti, ale také pohodlí. Svou historii píše již velkou řádku let a snaží se ženám nabídnout možnosti, které zdůrazní jejich přednosti. Zároveň však kreativní designér značky Raf Simons uvažuje nad tím, v čem se ženy skutečně cítí dobře. A všechny víme, že i když máme perfektně padnoucí push-up podprsenku, stejně je nám nejlépe ve „staré dobré“ sportovní klasice. Netlačí nás žádné kostice, nesvazuje nás žádný tvar a nedej bože špatně vybraná velikost.

A vlastně o tom je i aktuální kolekce, se kterou si designér Raf Simons vyhrál. Zaměřil se především na klasické podprsenky bralettes a na tanga. Simons vynechal výrazné změny a vycházel z klasických střihů, se kterými pracuje již dlouho, přidal k nim nápis 205W39NYC, pod kterým se skrývá adresa americké centrály značky Calvin Klein a sexy, pohodlné modely jsou na světě.

Editorial ke kolekci má na svědomí Queens, kde na tohle prádlo nedají dopustit.Fotograf Roman Nguyen pojal snímky lehce vyzývavě, rozhodně ale svůdně. Ruce v rozkroku i na prsou, odhalená bříška i boky jsou právě tou částí, která napoví, že Calvin Klein má nejenom sexy prádlo. A to ani nemusíte mít tetování...

queens.cz

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO CALVIN KLEIN

Související články

Nový trend - džíny s perličkami

Nejsme první ani poslední generace, která má slabost pro perly. Mezi novými trendy jsou perličky doslova hvězdou, točí se kolem nich skoro vše. Od sponek do vlasů, přes svetry až k samotným kalhotám. Máte je už doma i vy?

Celý článek

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Zkameněliny a mušle inspirovaly Resort kolekci od Alexandra McQueen 2019

Populární anglická značka si vybrala nezvyklou inspiraci a múzu. Co návrhářku Sarah Burton k tomuto kroku vedlo?

Celý článek

Co milujeme na nesmrtelné módě 80. let?

Osmdesátá léta se lecčím zapsala do módních dějin a návrháři se touto dekádou dodnes s oblibou inspirují. Jaké byly největší trendy právě těchto extravagantních let? 

Celý článek

Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Rozhodně není první modelkou, která se vydala směrem práce návrhářů. A určitě není ani tou poslední. Candice přináší kolekci plavek vlastní značky.

Celý článek

Jak vypadat stylově a chic i v podzimních dnech?

Podzimní počasí je nevyzpytatelné. Ačkoliv může být jeden den slunečných 15 °C, druhý den se může ochladit na 5 °C. Ukážeme vám, jak být připravena na každé počasí, a ještě u toho vypadat stylově. 

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Perfektní nohy Jourdan Dunn v zimní kampani značky Calzedonia

A nejsou to jen krásné dlouhé štíhlé nohy, ale také perfektně vypracované bříško a ruce anglické modelky a herečky Jourdan Dunn.

Celý článek