dnes je 23.02.2017 a svátek má Svatopluk

Na letní piknik už moc času nemáte, poradíme, co vzít s sebou do piknikového koše

Na letní piknik nemusíte chodit daleko. Stačí, když si zajdete na zahradu za dům nebo například do nejbližšího parku. Tápete však co si vzít s sebou? Prozradíme vám naše nejoblíbenější piknikové suroviny.

Ovoce a zelenina na letním pikniku rozhodně nesmí chybět. Zbožňujeme ovocné špízy, které lehce vytvoříte pomocí špejlí a několika druhů ovoce. Meloun, jahody, banán, kiwi a jablka tvoří naprostý základ. Na špíz si však můžete dát jakékoliv oblíbené ovoce či zeleninu.

Dřevěné prkénko, několik druhů sýrů a salámů jsou také pochoutkou, která piknik oživí. Nezapomeňte přidat olivy, ořechy či vařené kaštany. Jídlo si můžete předpřipravit doma do krabiček a na pikniku už jen pohodlně vybalit a jíst.

Ovocné nápoje, smoothies i fresh džusy barevně doplní krásu piknikového koše. Zejména ty proutěné působí opravdu stylově a tak můžete překvapit svého partnera nebo například maminku tím, že ji vezmete na příjemné odpoledne na louku.

Čerstvé pečivo, deku na sednutí, polštářky pro pohodlí i lahvinka vína dopřejí naprostý komfort, který si můžete přát. Ať už při slunečném odpoledni, nebo při západu slunce, čím více si s piknikovým košem vyhrajete, tím lépe si pak samotný okamžik užijete.

Udělejte si alespoň jednou do roka piknik snů, nevšední zážitek může zpříjemnit běžné pracovní dny…

pinterest.com

 

 

PIKNIK PIKNIKOVÝ KOŠ JÍDLO NA PIKNIK MÓDA V KUCHYNI

Související články

Dýňová polévka s kokosovým mlékem

Dýňová polévka je tak hřejivá a dobrá. Nevím jak vy, ale já když vidím na instagramu nějaké dobré jídlo, tak na něj dostanu hroznou chuť. 

Celý článek

Nepečený smetanový dezert

Pokud ještě neznáte tenhle bleskový recept na úžasný smetanový dezert, rychle si ho zapište do kuchařky! My se do něj pustili dříve, než jsme ho stačili vyfotit...

Celý článek