dnes je 29.03.2017 a svátek má Taťána

Nadýchané sukně a drobné krajkování v Pre-fall kolekci Marchesa 2017

Marchesa v Pre-fall 2017 dostála svého jména. Romantické duše nadchla vzdušností látek a nádhernou krejčovskou prací. 

Návrhářské duo si přenechalo z jarní kolekce stejnou paletu barev, kterou v Pre-fall jen lehce obměnilo. Důležitou roli stále hraje růžová v nejrůznější sytosti - od výrazné purpurové až po bledou starorůžovou. V Marchese navíc přesně ví, který odstín dát kterému modelu. Světlou a tudíž i nevýraznou barvu používají na honosné róby s několika vrstvami tylu a krajek a syté odstíny propůjčují jednoduše střiženým liniím pouzdrových sukní a korzetových vršků. 

Pre-fall kolekci 2017 stačí věnovat jen letmý pohled na to, abyste dostáli přesvědčení, že high-end móda v pravém slova smyslu rozhodně nevymizela a stejně tak tu s námi pořád je přímočará oslava ženskosti. Protože pokud ne Marchesa, pak už by to dokázal jen málokdo. Z růžové se kolekce prolnula do vodních odstínů smaragdové, petrolejové a hlubinné modři. Bohatou paletou barev si značka zajišťuje větší klientelu i pozornost publika. Daří se a rozhodně jí to nemáme za zlé. Jemné krajky, volánky z tylu a také pracné skládání materiálů se opět ukázalo jako jasná volba. Volba, která se v dnešním světě jen tak neomrzí. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA PRE-FALL 2017 MARCHESA ROMANTIKA

Související články

TIQE by Petra Balvínová na podzim doporučuje kapsy a výrazné pásky

Podzimní kolekce příjemně překvapila volbou střihů, barev i kombinací materiálů.

Celý článek

Kateřina Geislerová potěšila podzimní kolekcí i přítomností Simony Krainové

Lehce přes dvacet modelů nádherné nositelné módy s nápadem a jako poslední modelka Simona Krainová. Kateřina Geislerová se Čechům v podzimní kolekci naprosto zavděčila.

Celý článek