dnes je 25.06.2019 a svátek má Ivan

Navštívili jsme Moda Fashion Days 2016 v Českých Budějovicích

Přidat na Seznam.cz
Příjemný večer v prostorách nejluxusnějšího hotelu v Českých Budějovicích nám nabídla akce Moda Fashion Days 2016. 

Společenská akce, konající se v srdci Jihočeského kraje, přinesla mnoho zajímavého. Jako první byly představeny modely z místního butiku L'Skříň, po nichž následovala obsáhlá přehlídka dámských klobouků značky Tonak. Zlatý hřeb večera nastal až nakonec s přehlídkou ve světě uznávané české módní návrhářky Alice Abraham. Její jarní kolekce 2016 odstartovala nejdříve s modely potištěnými náboženskou tematikou. Výjimkou nebyla madona ani jiné mytologické výjevy. Pokračovala přes květinové vzory a áčkové sukně až k velkým večerním róbám pouze z krajek. Příjemným bonusem Moda Fashion Days 2016 v Českých Budějovicích byly celkem tři příspěvky po 15 000 Kč budějovickým organizacím, které se starají například o financování a zařizování obědů pro děti ve finanční tísni, které si je samy dovolit nemohou.  


Kromě velkolepých modelů Abraham jsme shlédli módní přehlídku formálních i volnočasových obleků z dílny značky Bandi. 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ DOMÁCÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI ALICE ABRAHAM TONAK KLOBOUKY BANDI OBLEKY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Související články

3 outfity princezny Diany z 80. let se prodaly v aukci za více jak 7,5 miliónu korun

Nejslavnější princezna všech dob nosila nejvíce šik outfity své doby. Každý návrhář ji toužil oblékat. Málokdy se poštěstí vidět v aukci neformální oblečení, které princezna oblékala během 80. let. Prodej v aukci činil rekordní částku.

Celý článek

Andrea Verešová zahájila letní sezónu na akci Bešeňová Fashion Opening

Stylová módní akce, která se konala doslova na vodním mole, ukázala mnoho známých českých i slovenských návrhářů. Mezi nimi pak také známé tváře jako Máriu Čírovou, Dominiku Richterovou či Andreu Verešovou.

Celý článek

Umění, erotické romány a hlavně džíny - to byl svět Glorie Vanderbiltové

V pondělí zasáhl módní svět tragická zpráva. Módní návrhářka a jedna z průkopnic denim džínů Gloria Vanderbilt podlehla ve svých 95 letech rakovině žaludku. Pojďte si s námi připomenout její odkaz, kterým navždy změnila svět oblékání.

Celý článek

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Celý článek

Must have tohoto léta: Plavky s vysokým pasem

Jestli jste stále nenašla plavky, které by vám přesně padly, tak pro vás máme několik tipů na střih, který musíte rozhodně vyzkoušet. Tohle léto bude patřit vám!

Celý článek

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek