dnes je 15.09.2019 a svátek má Jolana

Navštívili jsme Moda Fashion Days 2016 v Českých Budějovicích

Přidat na Seznam.cz
Příjemný večer v prostorách nejluxusnějšího hotelu v Českých Budějovicích nám nabídla akce Moda Fashion Days 2016. 

Společenská akce, konající se v srdci Jihočeského kraje, přinesla mnoho zajímavého. Jako první byly představeny modely z místního butiku L'Skříň, po nichž následovala obsáhlá přehlídka dámských klobouků značky Tonak. Zlatý hřeb večera nastal až nakonec s přehlídkou ve světě uznávané české módní návrhářky Alice Abraham. Její jarní kolekce 2016 odstartovala nejdříve s modely potištěnými náboženskou tematikou. Výjimkou nebyla madona ani jiné mytologické výjevy. Pokračovala přes květinové vzory a áčkové sukně až k velkým večerním róbám pouze z krajek. Příjemným bonusem Moda Fashion Days 2016 v Českých Budějovicích byly celkem tři příspěvky po 15 000 Kč budějovickým organizacím, které se starají například o financování a zařizování obědů pro děti ve finanční tísni, které si je samy dovolit nemohou.  






Kromě velkolepých modelů Abraham jsme shlédli módní přehlídku formálních i volnočasových obleků z dílny značky Bandi. 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ DOMÁCÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI ALICE ABRAHAM TONAK KLOBOUKY BANDI OBLEKY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Malé černé v nové formě najdete v podzimní kolekci české značky TEG

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková s podzimní kolekcí rozhodně bodují. Třetí ze čtyř kolekcí v každém roce je opět plná minimalismu, který milujeme.

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Rebecca Minkoff: z New Yorku rovnou do kanceláře

Rebecca Minkoff zabodovala na newyorském fashion weeku se svou kolekcí pro všechny pracující ženy. Trefa do černého! Tyhle modely si prostě zamilujete.

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Návrhářka Lenka Kohoutová se svou značkou Cockerel znovu dobývá Paříž

Veletrh Maison & Object v Paříži je v plném proudu. Snoubí špičkovou práci designérů a novinky ze světa módy i designu. Nechybí zde ani české zastoupení. Stejně jako před rokem zde aktuálně představuje svou novou kolekci i značka Cockerel.

Celý článek