dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

Nestíháte koupit dárek své drahé polovičce? Se slevovými portály to jde i na poslední chvíli

Přidat na Seznam.cz
Mezinárodní den žen patří mezi oblíbené svátky. A právě k datu 8. března nabízejí slevové portály všem, kteří na koupi dárku pro své drahé zapomenou nebo to prostě nestihnou

Svátek všech žen má víc než stoletou tradici. A i přesto, že minulý režim tento svátek do značné míry zdiskreditoval, těší se po letech významné popularitě opět i u nás. Podle loňského průzkumu banky Zuno považuje MDŽ za významný svátek téměř polovina Čechů.
Toho jsou si dobře vědomi i obchodníci, kteří k 8. březnu připravují řadu speciálních akcí. Zajímavé tipy nabízejí i slevové portály, takže na obligátní červený karafiát můžete dávno zapomenout.

Příležitost ve znovuobjeveném svátku vidí květinářství, restaurace, hudební kluby nebo obchody s módou a potravinami. Slevové portály pak přicházejí na pomoc zákazníkům, kteří chtějí ženy obdarovat něčím netradičním. Vstříc vyjdou i opozdilcům, kteří se rozhodnou ženy potěšit na poslední chvíli. „Stačí si vybrat z nabídky, za vybrané zboží nebo službu bezhotovostně zaplatit a vytisknout kupón. Grafickou podobu voucheru je většinou možné upravit díky předpřipraveným šablonám pro různé příležitosti. Najít se dá i vhodný motiv šablony ke dni žen,” prozrazuje Hana Bujková ze slevového srovnávače TopSleva.cz návod, jak mohou vybrat dárek k MDŽ zákazníci, kteří na něj zapomenou nebo nestihnou zajít do obchodu během otevírací doby.

Na slevových portálech můžeme v těchto dnech narazit na bohatou nabídku vhodných dárků pro ženy k jejich společnému svátku. Slevový srovnávač TopSleva.cz dokonce připravil k Mezinárodnímu dni žen speciální sekci, kde mohou návštěvníci vybírat dárky například z kategorií krása, móda, relaxace nebo zábava.

Dopřejte své drahé ženě například welness pobyt nebo ji jen vemte na romantickou plavbu.

Odvážnější muži mohou zase sáhnout po sexy dámském oblečení.

Zdroj: topsleva.cz
 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD MDŽ DEN ŽEN DÁRKY PRO ŽENY RELAX SLEVOVÉ PORTÁLY SLEVY

Související články

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Trendy plavky, ve kterých na pláži zazáříte. Už se těšíte?

Koupací sezóna je tady! Ať už se chystáte na dovolenou k moři, nebo jen o víkendu k jezeru, letošní plavkové trendy si zamilujete. Sexy jednodílné, retro, zvířecí potisk, průstřihy… Ještě nevíte, v čem půjdete na pláž?  Zrekapitulujte si s námi nejžhavější trendy.

Celý článek

Nábytek Star Wars, o kterém jste jistě vždycky snili, si nyní můžete koupit v USA

Nejspíš patříte mezi velké fandy Hvězdných válek a každou kapitolu mezigalaktické ságy naprosto hltáte. Pak vás nábytek v duchu Star Wars rozhodně potěší.

Celý článek

IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku ze seriálů Přátelé, Simpsonovi a Stranger Things

Chtěli jste někdy žít jako v seriálu? Nyní můžete. Švédská značka IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku inspirované obýváky ze slavných seriálů jako Přátelé, Simpsonovi nebo Strangers things.

Celý článek

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Den matek 2019: Nápady na dárečky

Den matek se opět blíží, pořiďte svým maminkám dáreček. Zaručeně je to potěší! Nadýchejte inspiraci u nás...

Celý článek

Inspirace: Jarní přání naší redakce

Musíme být upřímné, jaro prostě milujeme! Je to roční období, které nejenom do našich životů, ale také do našich šatníků přináší nádherné barvy, vzory a lehčí materiály. Naše jarní přání možná inspirují k doplnění šatníku i vás...

Celý článek

V čem si vyšlápnout do slunného počasí? Aneb tipy na jarní obutí

A je tu květen, čas lásky, rozkvetlých stromů a sluncem zalitého počasí. Možná až na malé odchylky v předpovědích. V čem do takového počasí šlápnout, aby vám bylo pohodlně a zároveň trendy?

Celý článek