dnes je 09.12.2019 a svátek má Vratislav

Nevěsta na scénu - svatební kolekce Elie Saab podzim 2018

Přidat na Seznam.cz
14 modelů dokazující naprosto perfektní řemeslnou práci si v rámci podzimní Bridal kolekce 2018 připravil Libanonec Elie Saab.

O tom, jak libanonští návrháři dokážou pro Evropany nepředstavitelné, píšeme téměř pokaždé. Jenže ona je to čistá pravda. Při pohledu na nejčerstvěji uvedenou kolekci Elieho Saaba - svatební šaty pro podzim 2018 opět se nám to potvrzuje. Návrhář uvedl přes desítku exkluzivních modelů plných old-schoolových svatebních siluet v moderním pojetí. Prohlédněte si třeba model s áčkovou sukní do poloviny lýtek, který nechal Saab pošít plastickými květy. 

Šaty byly protkané typickými arabskými krajkami. Návrhář si vyhrál zejména s pošíváním vleček a korzetových vršků. Jeho nevěsta měla vše, co by měla mít - dlouhou vlečku, zvýrazněný pas a hodně modelů ozvláštnily dlouhé rukávy. Na podzimní a zimní svatbu naprosto ideální. Oblíbené siluety Saab zasadil na pódium historického divadla a nechal je efektně nasvítit. Právě prostředí dodalo kolekci na jedinečné a trochu ponuré atmosféře. Na scéně nebylo nic jiného. Jen nevěsta. 

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY SVATEBNÍ ŠATY ELIE SAAB PODZIM 2018 BRIDAL LUXUSNÍ SVATEBNÍ ŠATY

Související články

12 podzimních svatebních rób podle módního domu Oscar de la Renta

Svatební šaty vládnoucí podzimu i zimě na přelomu 2019/2020 se zahalily do moderní klasiky. Designéři Fernando Garcia a Laura Kim představili dvanáct svatebních šatů od tradice až po mini střihy.

Celý článek

Zimní svatební kytice, které si zamilujete

Dokonce i chladné zimní dny si zaslouží svatbu, jak se patří. A jednou z nejdůležitějších nezbytností je i kytice plná tepla a lásky. Zaměřte se na sezónní barvy.

Celý článek

Lásku z New Yorku oslavuje svatební kolekce Reem Acra pro podzim 2020

Hluboký výstřih, průsvitná látka, působivé detaily, klasická sukně i svatební mini šaty jsou tím, co přináší podzimní svatební kolekce žádané návrhářky Reem Acra. Kolekce je osobním milostným dopisem a ztělesňuje moderní dívku z New Yorku.

Celý článek
Elie Saab

Hřejivé tóny africké noblesy. Elie Saab předvedl na pařížském týdnu módy novou kolekci

Výšivky, flitry a ženská okázalost. To vystihuje libanonského návrháře Elie Saab. Tentokrát byla ženská silueta doplněna o teplé tóny africké savany.

Celý článek

Modely české značky LEEDA si nyní můžete na pár dní zapůjčit

Česká značka LEEDA posouvá své mantinely. A možná tím inspiruje i nejednu další značku, která vnímá udržitelnost módy jako ten správný krok kupředu…

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

10 nejdražších svateb v historii aneb takhle se žení a vdávají nejbohatší lidé světa

Svatba je pro někoho nejkrásnějším dnem v životě, pro jiné zase nutnou formalitou. Jedno je jisté. Je to způsob, jak dokázat svému okolí, jaký statut vlastně ve společnosti zaujímáte. A někdo si na takovou prezentaci opravdu potrpí. Zde je 10 nejdražších svateb na světě.

Celý článek

INSPIRACE: 11 podzimních svatebních dortů, které byste měli vidět

Nebudeme si nic nalhávat, netradiční svatební dorty nás upřímně baví! A cukráři a umělci, kteří je tvoří jsou v pravém slova smyslu designéry. Které byste si neměli na podzim 2019 nechat ujít?

Celý článek