dnes je 21.06.2019 a svátek má Alois

Nová kampaň Lindex Bra-volution v podání obyčejných žen

Přidat na Seznam.cz
Zaměstnankyně společnosti Lindex opět odhodily stud a staly se modelkami nové kampaně Bra-volution k jarní kolekci spodního prádla. Objevte spolu s nimi nejnovější trendy.

Společnost Lindex spustila novou kampaň Bra-volution, která nám opět dokazuje, že každá z nás se může stát hvězdou. Spodní prádlo z nové kolekce Lindex i tento rok oblékly zaměstnankyně, ne modelky, ale obyčejné ženy!

Jsou krásné, plné ženskosti a přirozeného sex-appealu. Proč? Protože se ve svém prádle cítí skvěle! Lindex tak znovu poukazuje na důležitost správného střihu podprsenky.


S letošní jarní kolekcí nám tato oblíbená módní značka přináší další možnosti k usnadnění výběru toho správného spodního prádla. Najít perfektní podprsenku není vůbec jednoduché. Proto byla v loňském roce přepracována většina střihů podprsenek s cílem uspokojit všechny naše potřeby. Komfortní stylové kousky získaly nové funkční detaily. Důraz je kladen také na přirozenou siluetu a především na širokou nabídku střihů, typů i designu.

„V trendech podprsenek se toho v současné době děje spousta zajímavého. Setkáváme se zde se zcela zřejmým směřováním k přirozenější siluetě. Mám za to, že fenoménem letošního jara se stanou podprsenky bez vycpávek a také podprsenky bez kostic,“ říká Inger Lundqvist, manažerka Oddělení designu a nákupu spodního prádla Lindex.

Přirozenost se odráží i v barevné tónině jarní kolekce. Neutrální odstíny a základní jemné tóny jsou dnes stále žádanější.

„U jarní kolekce podprsenek se také setkáme s velkým množstvím nových detailů. Vyšší potřeba mít podprsenku, která má například pružná ramínka nebo která se vyznačuje nádhernými detaily zádového dílu, je do značné míry dána úžasnými styly a střihy šatů a topů,“ pokračuje Inger Lundqvist.


O účast na letošní kampani natáčené v Londýně byl mezi zaměstnankyněmi společnosti Lindex velký zájem. Jednou z tváří kampaně se stala i Barbora z pardubické prodejny.

„Ve Spring Studios London se sešel skvělý tým vlasových stylistů, vizážistů, stylistů, skvělý kreativní ředitel a neskutečně talentovaný fotograf, díky nimž – a samozřejmě také všem lidem ze společnosti Lindex – jsme měly pocit, že jsme ty nejdůležitější na světě,“ říká Maria Sundqvistová, manažerka prodejny Lindex ze švédského Luleå.

Zdroj: Lindex

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ OBLEČENÍ LINDEX KAMPAŇ DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO PODPRSENKY JARO 2015

Související články

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek

CATCH ME! je kolekce české značky LEEDA pro ženy, které ožívají v noci!

Patříte-li mezi ženy, které přes den spořádaně sedí v kanceláři, zatímco v noci ožívá jejich skutečné já, pak vás CATCH ME! kolekce osloví dvojnásob.

Celý článek

Móda z rukou české designérky: barvy, energie a kvalitní organický materiál

Designérka Katka Maršounová je osoba, která se vám vryje nejen do paměti, ale také do srdce - PROJECT REHAB.

Celý článek

Doutzen Kroes září v nové plavkové kolekci pro Hunkemöller

Nizozemská modelka Doutzen Kroes dlouhodobě spolupracuje se značkou Hunkemöller. Společně navrhli novou plavkovou kolekci s názvem Doutzen Summer Stories 2019, ve které nechybí klasické ani extravagantnější střihy.

Celý článek

David Hasselhoff dokazuje, že má smysl pro humor v reklamě pro Happy Socks

Legendární plážový playboy si v reklamě pro švédskou značku ponožek a plážových doplňků dělá legraci sám ze sebe. A výsledek je opravdu decentně humorný!

Celý článek

Exotická kráska Leomie Anderson je nejnovějším andílkem Victoria’s Secret

Andělská rodina Victoria’s Secret se opět rozrůstá! Nedávno své nadšení sdílela maďarská rodačka Barbara Palvin a rusovláska Alexina Graham. Štěstím se nyní dojímá exotická kráska Leomie Anderson.

Celý článek

LAFORMELA na MBPFW 2019 přinesla městský styl

LAFORMELA je značkou návrhářského DUA (původně TRIA), která představila v neděli svou dámskou kolekci na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Celý článek

Rihanna představila valentýnskou kolekci spodního prádla Savage X Fenty

Zpěvačka Rihanna představila novou valentýnskou kolekci spodního prádla Savage X Fenty. Sbírka obsahuje prádlo vhodné pro všechny tělesné proporce a nesnaží se nikoho zaškatulkovat.

Celý článek