dnes je 18.06.2019 a svátek má Milan

Nová kampaň Pre-Fall značky Gucci přinesla antiku

Přidat na Seznam.cz
Kreativní ředitel Alessandro Michele nás s novou kolekcí Pre-Fall 2019 módního domu Gucci zavedl do daleké řecké antiky. Ve sbírce nechybí zajímavé vzory a materiály.

Nejnovější kolekce módního domu Gucci byla focena v Selinunte Archaeological Park na Sicílii. Prostředí tak připomínalo antické Řecko. Alessandro Michele se rozhodl novou kolekcí ukázat nejrůznější subkultury v Los Angeles od punkerů počínaje po hipíky konče. Fotografem kampaně se stal Glen Luchford, který nespolupracoval se značkou Gucci poprvé. 

 

Kontrast mezi jemnou architekturou a tvrdým životním stylem některých punkerů, rockerů či hipíků byl očividný. Kolekce byla plná kousků inspirovaných 70. lety, nechyběla krajka, třásně, kalhoty s monogramem, kůže, sametové bundy nebo teplákové soupravy. To vše doplňovaly robustní doplňky v podobě broží, naušnic a řetízků, barevná paleta odstínů a rozličné materiály. Ve světě Alessandra Michele zkrátka nic není nemožné.

Fashiongonerogue.com, Fashionista.com

Přidat na Seznam.cz
GUCCI CAMPAIGN antika MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ALESSANDRO MICHELE ZAHRANIČNÍ TVORBA PUNK ROCKOVÁ KOLEKCE

Související články

Jeremy Scott vytvořil hororovou kolekci pro módní dům Moschino

Hororové téma si vybral sám návrhář Jeremy Scott, na pomoc si přizval známého fotografa Huntera Abrams, který zvěčnil momenty ze zákulisí pánské a resort přehlídky. Modelky a modelové si vzali příklad z ikonických hororů. Nejdivočejší momenty si prohlédněte v tomto článku.

Celý článek

Nová Balmain kolekce byla plná pařížské elegance i arizonské hravosti

Bohatou a unikátní kolekci předvedl kreativní ředitel Olivier Rousteing z módního domu Balmain. Nechyběly třásně, barevná peříčka a korálky, které dotvářely celkovou atmosféru již tak originální sbírky.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

Dvorní vizážista značky Gucci vydává zajímavou knihu o make-upu

Podle Thomase de Kluyer je krása v nedokonalosti. Drobné vady na kráse rád mění na výjimečné přednosti. Thomas se proslavil co by make-up artista u značky Gucci. Nová kniha je zpovědí o tvořivosti, důmyslném líčení a abstraktní kráse. 

Celý článek