dnes je 29.03.2017 a svátek má Taťána

Nová kolekce Stefanel je tady!

Neokoukané nápady, elegantní a moderní styl inspirovaný kosmopolitními ženami, které mají šmrnc a jednoduchost je pro ně způsob, jak podtrhnout svou krásu. Taková je nová kolekce Stefanel.

Stefanel ve své nové kolekci pro jaro/léto 2017 pokračuje v znovuobjevování své vlastní DNA a estetické identity. Vrací se k hodnotám, které již více než 50 let charakterizují duši této značky, ale tentokrát je prezentuje moderním, současným způsobem. Kolekce se vyznačuje volnými střihy, které jsou lichotivé ke každé postavě.

Krása je v jednoduchosti

Jednoduchost, výběr těch nejlepších materiálů, pozornost věnovaná detailům a konečným úpravám, to jsou základní stavební prvky pro silnou, rozpoznatelnou, konzistentní a oku lahodící kolekci, která ani tentokrát nezapomíná na pleteniny, jež jsou ještě více sexy.

  

Nová kolekce Stefanel jaro/léto 2017 je ale poutavá i díky zcela novým prvkům, mezi něž patří bavlněné modely a příze, která dává modelům trochu rustikální vzhled bez ztráty elegance nebo také krepová bavlna, dodávající měkký objem s rozvlněnými detaily. Krajka a háčkování jako bonus dodávají kolekci lehký romantický nádech.

  

  

  

 

DÁMSKÉ OBLEČENÍ DÁMSKÁ MÓDA STEFANEL PLETENINA KRAJKY HÁČKOVÁNÍ JARNÍ TRENDY

Související články

Perfektní tipy, jak nosit CROP TOP!

Jaro je konečně tu a sluníčko pálí o sto šest. Už jste přemýšlela, že začnete nosit ten sexy, stylový a odhalený CROP TOP? Možná si říkáte, že je na něj ještě chladno, ale nebojte si tento úžasný styling užít už teď!

Celý článek

Módní zašívárna

Taky vás nudí nebo se až zastydíte, když potkáte někoho, kdo má na sobě to samý co vy, a nedej bože zrovna v tu chvíli? To je prostě veliká nevýhoda konfekcí a pár oblíbených shopíků u nás, do kterých chodí všichni.

Celý článek