dnes je 21.07.2018 a svátek má Vítězslav

Nová pre-fall 2018 kolekce Michael Kors

Michael kors představil novou ready to wear kolekci, plnou moderního eklekticismu. 

Nová kolekce Michael Kors pro konec léta 2018 je opravdu rozmanitá. Je totiž založená na modernim eklekticismu, ve kterém skládá dohromady prvky různých stylů a období. Výsledkem je opravdu zajímavá kolekce plná ženských květinových vzorů ale i sportovních motivů.

V kolekci nalezneme jak kousky vhodné na každodenní nošení, tak i róby na důležitější události nebo formálnější oblečení. Často jde o neojedinělé kombinace, které mohou vypadat neočekávaně dobře. Od červených večírkových šatů 50. let přes košilové šaty a  panenkovské minišaty 70. let, sladěné s vysokými motorkářskými botami evokující grunge fázi ve stylu Courtney Love. Všednější vzhledy reprezentují high-wasted džíny, kalhoty s puky nebo hedvábné pyžamové kalhoty s potiskem

Michael Kors pre-fall 2018

Líbí se mi kontrast této sezóny a romantických a okouzlujících prvků spojených s elegantními střihy. Je to směsice ženskosti, uhlazenosti a atletismu. Podle mého názoru je to perfektní smršť toho, co ženy dnes chtějí nosit. Celá kolekce je především založená na moderním eklekticismu.” komentuje kolekci Michael Kors. Celá kolekce působí trochu méně uspořádaně, než je zvykem, protože Michael Kors totiž navázal na trend oblékání podle nálady, namísto pravidel.

Michael Kors pre-fall 2018

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL KORS PRE-FALL 2018

Související články

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Celý článek

Alexander McQueen kolekce Jaro 2019 připomíná slavného figurativního malíře

Značka Alexander McQueen se snaží navracet ke svým britským kořenům. Kolekce na jaro 2019 totiž stojí a padá na ostrých elegantních rysech a vnitřní rozvrácenosti mužské povahy a na  osudovém příběhu významného britského umělce.

Celý článek

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Celý článek

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Krásná Eva Herzigová v podzimní kampani Zadig & Voltaire

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, Eva Herzigová, se stala tváří podzimní kampaně francouzské značky Zadig & Voltaire.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek

Do ulic New Yorku s podzimní Coach kampaní

Jak podle značky Coach vypadají podzimní newyorské ulice? Jsou plné vintage, boho a rockově laděných outfitů.

Celý článek