dnes je 25.09.2018 a svátek má Zlata

Nová pre-fall 2018 kolekce Michael Kors

Michael kors představil novou ready to wear kolekci, plnou moderního eklekticismu. 

Nová kolekce Michael Kors pro konec léta 2018 je opravdu rozmanitá. Je totiž založená na modernim eklekticismu, ve kterém skládá dohromady prvky různých stylů a období. Výsledkem je opravdu zajímavá kolekce plná ženských květinových vzorů ale i sportovních motivů.

V kolekci nalezneme jak kousky vhodné na každodenní nošení, tak i róby na důležitější události nebo formálnější oblečení. Často jde o neojedinělé kombinace, které mohou vypadat neočekávaně dobře. Od červených večírkových šatů 50. let přes košilové šaty a  panenkovské minišaty 70. let, sladěné s vysokými motorkářskými botami evokující grunge fázi ve stylu Courtney Love. Všednější vzhledy reprezentují high-wasted džíny, kalhoty s puky nebo hedvábné pyžamové kalhoty s potiskem

Michael Kors pre-fall 2018

Líbí se mi kontrast této sezóny a romantických a okouzlujících prvků spojených s elegantními střihy. Je to směsice ženskosti, uhlazenosti a atletismu. Podle mého názoru je to perfektní smršť toho, co ženy dnes chtějí nosit. Celá kolekce je především založená na moderním eklekticismu.” komentuje kolekci Michael Kors. Celá kolekce působí trochu méně uspořádaně, než je zvykem, protože Michael Kors totiž navázal na trend oblékání podle nálady, namísto pravidel.

Michael Kors pre-fall 2018

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL KORS PRE-FALL 2018

Související články

Vivienne Westwood šetří planetu v jarní kolekci 2019

Hlavním tématem video přehlídky od Vivienne Westwood byla fast fashion, její omezení a typický znak této značky- anarchismus.

Celý článek

Jaro v podání Josepa Fonta značky Delpozo je plné umění

Návrhář Josep Font se tak soustředil na jaro, že se nechal inspirovat sklářským umělcem Fulvio Bianconim, který vytvořil dílo Fifties Murano plné květin.

Celý článek

Harry Styles, Gucci a zvěř v hlavní roli - přichází nejnovější kampaň Cruise 2019

Krmí, usmívá se, překypuje roztomilostí a elegancí. To je Harry Styles a jeho představení nové pánské kolekce pro jednu z nejznámějších módních značek této doby.

Celý článek

Versus Versace s grafickými potisky a recyklovatelnými materiály

Recyklace textilií, grafické popisky, nejednotná kolekce a známé jméno stojí za jarní kolekcí 2019.

Celý článek

Pohádková Marchesa vytvořila pro Jaro 2019 jemné víly

Přeneste se do světa víl, zasněte se a nechte se unášet nedotčenou přírodou a krásou těchto šatů…

Celý článek

Kolekci Marca Jacobse si nejspíš nekoupíte, zato vás rozhodně pobaví

Některá média nazvala tuto kolekci jako magickou. My si k tomu přidáme větší dávku fantazie a kromě cukrové vaty a velkých bonbónů v těchto šatech možná uvidíme i kousek módy.

Celý článek

Bella Hadid a téma pláže na přehlídce Michael Kors Collection

Michael Kors o sobě prozradil, že je člověk, který umí zvednout náladu. Což se v dnešním světě plném zármutku hodí. Proto svou kolekci zahalil do veselých barev a prostředí pláže.

Celý článek

Nicky Zimmermann přinesla do jarní kolekce sexy a smyslné modely

Návrhářka Nicky Zimmermann se nechala pro jarní kolekci roku 2019 ovlivnit australským hitem „Number 96“ ze sedmdesátých let.

Celý článek