dnes je 16.12.2018 a svátek má Albína

Nová pre-fall 2018 kolekce Michael Kors

Michael kors představil novou ready to wear kolekci, plnou moderního eklekticismu. 

Nová kolekce Michael Kors pro konec léta 2018 je opravdu rozmanitá. Je totiž založená na modernim eklekticismu, ve kterém skládá dohromady prvky různých stylů a období. Výsledkem je opravdu zajímavá kolekce plná ženských květinových vzorů ale i sportovních motivů.

V kolekci nalezneme jak kousky vhodné na každodenní nošení, tak i róby na důležitější události nebo formálnější oblečení. Často jde o neojedinělé kombinace, které mohou vypadat neočekávaně dobře. Od červených večírkových šatů 50. let přes košilové šaty a  panenkovské minišaty 70. let, sladěné s vysokými motorkářskými botami evokující grunge fázi ve stylu Courtney Love. Všednější vzhledy reprezentují high-wasted džíny, kalhoty s puky nebo hedvábné pyžamové kalhoty s potiskem

Michael Kors pre-fall 2018

Líbí se mi kontrast této sezóny a romantických a okouzlujících prvků spojených s elegantními střihy. Je to směsice ženskosti, uhlazenosti a atletismu. Podle mého názoru je to perfektní smršť toho, co ženy dnes chtějí nosit. Celá kolekce je především založená na moderním eklekticismu.” komentuje kolekci Michael Kors. Celá kolekce působí trochu méně uspořádaně, než je zvykem, protože Michael Kors totiž navázal na trend oblékání podle nálady, namísto pravidel.

Michael Kors pre-fall 2018

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL KORS PRE-FALL 2018

Související články

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Vzory, barvy i motivy křičí z kolekce pre-fall 2019 značky Versace

Na přehlídkovém mole při příležitosti představení Versace kolekce byla ukázána různorodost střihů, barev, materiálů, a to jak pro muže, tak i pro ženy.

Celý článek

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.

 

Celý článek

Barevná, jiskřivá a reálná žena v kolekci Michaela Korse zastupuje ženskost

Kors si pro podzimní kolekci příštího roku zvolil cestu nostalgie. Zároveň se snažil vyjádřit obratnost a nadsázku módy.

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Nová kolekce Alexander Wang Pre-Fall 2019 vyobrazovala americký shon

Módní dům Alexander Wang předvedl během newyorského týdne módy novou kolekci. Hlavním tématem sbírky byl 'americký shon', který módní dům pojal po svém.

Celý článek

Značka Balmain posouvá své jméno díky kolekci pre-fall 2019 do budoucnosti

Návrhář Olivier Rousteing v posledních týdnech na svém Instagramu udržoval fanoušky značky Balmain v napětí. A rozhodně to napětí stálo zato.

Celý článek

Tory Burch ve své kolekci zavzpomínala na slavnou malířku

Návrhářka Tory Burch svou práci miluje, není to však jenom móda, která ji při jejich návrzích ovlivňuje. Jsou to i práva žen.

Celý článek