dnes je 24.03.2019 a svátek má Gabriel

Nová pre-fall 2018 kolekce Michael Kors

Přidat na Seznam.cz
Michael kors představil novou ready to wear kolekci, plnou moderního eklekticismu. 

Nová kolekce Michael Kors pro konec léta 2018 je opravdu rozmanitá. Je totiž založená na modernim eklekticismu, ve kterém skládá dohromady prvky různých stylů a období. Výsledkem je opravdu zajímavá kolekce plná ženských květinových vzorů ale i sportovních motivů.

V kolekci nalezneme jak kousky vhodné na každodenní nošení, tak i róby na důležitější události nebo formálnější oblečení. Často jde o neojedinělé kombinace, které mohou vypadat neočekávaně dobře. Od červených večírkových šatů 50. let přes košilové šaty a  panenkovské minišaty 70. let, sladěné s vysokými motorkářskými botami evokující grunge fázi ve stylu Courtney Love. Všednější vzhledy reprezentují high-wasted džíny, kalhoty s puky nebo hedvábné pyžamové kalhoty s potiskem

Michael Kors pre-fall 2018

Líbí se mi kontrast této sezóny a romantických a okouzlujících prvků spojených s elegantními střihy. Je to směsice ženskosti, uhlazenosti a atletismu. Podle mého názoru je to perfektní smršť toho, co ženy dnes chtějí nosit. Celá kolekce je především založená na moderním eklekticismu.” komentuje kolekci Michael Kors. Celá kolekce působí trochu méně uspořádaně, než je zvykem, protože Michael Kors totiž navázal na trend oblékání podle nálady, namísto pravidel.

Michael Kors pre-fall 2018

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL KORS PRE-FALL 2018

Související články

Calvin Klein se chystá výhradně do digitálního prostoru a neplánuje žádné přehlídky

Americký návrhář s fenomenálním úspěchem po celé generace se rozhodl ustoupit od klasických přehlídek. Calvin Klein plánuje masovou produkci a pouze digitální prezentaci. 

Celý článek

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek

V eklektické kolekci Louis Vuitton se mísila moderní pařížská architektura

Diváci, kteří byli pozváni na přehlídku módního domu Louis Vuitton, zažili zvláštní podívanou. Pod Louvrem se jim naskytla příležitost vidět repliku slavného Centre Pompidou, ale také to, jak kreativní ředitel Ghesquière vnímá módu.

Celý článek

Temná romantika i něžné vzpomínky na dětství u Alexandra McQueen

Definitivní dokonalost krejčoviny byla stvořena u Alexandra McQueen. Sofistikované střihy, nabírání látek a asymetrie jsou vítězné kombinace. Návrhářka Burton se inspirovala svým dětstvím.

Celý článek
Valentino Fall Ready-to-Wear 2019

Valentino v nové kolekci elegantně propojil umění s módou

Dechberucí přehlídka francouzského módního domu Valentino měla vše: příběh, nádherné róby a kvalitní materiály. Není divu, že se stala jednou z nejlepších show v rámci pařížského týdne módy.

Celý článek

Kůže jako hlavní materiál v nové podzimní kolekci Hermés

Francouzská značka Hermès představila jednu z nejelegantnějších kolekcí v rámci pařížského týdne módy. Sbírka v sobě snoubila kódy módního domu, ale zároveň zobrazila eleganci v novém moderním pojetí. 

Celý článek

Alberta Ferretti vykročila s podzimní kolekcí 2019 ze své komfortní zóny

Bílé komplety, asymetrie, přemíra kůže i večerní róby pokryté kovovými odlesky do posledního centimetru. I taková je poslední kolekce italské módní návrhářky. 

Celý článek

Premiéra Bruna Sialelli pro francouzský módní dům Lanvin

Nová éra, dlouho očekávaný debut a také korunovace nového prince. To vše definuje posledních několik dní, které uplynuly od prezentace nejnovější kolekce značky Lanvin, jejímž kreativním ředitelem se teprve před několika týdny stal módní návrhář Bruno Sialelli.

Celý článek