dnes je 19.05.2019 a svátek má Ivo

Nový koncept oblékání od Diane von Furstenberg

Přidat na Seznam.cz
DVF přichází se staronovým způsobem, jak obohatit dámský šatník a usnadnit výběr oděvu při ranním spěchu. Po 45 letech také slaví narozeniny známé zavazovací šaty!

Historie ovlivňuje dnešek

Diane je v módní branži skoro 50 let. Zažila mnohé vedle úspěchů, novinek a inovací. Jak sama uznala, tak podle ní se značka Diane von Furstenberg vyvíjela směrem k masové produkci, poté směřovala k limitované avantgardní kolekci a nyní je na čase se vrátit na začátek. Známá americká návrhářka představila jen 4 fotografie z nové podzimní kolekce 2019. Je to základ toho, co se bude nadále rozvíjet.  Diane chce stavět od začátku nový koncept.

Pomoc v ranním shonu

Návrhářka chce pomoci ženám při ranních rituálech. Vidí své šaty jako pomocníky ve skříních, kdy rychlá designová volba usnadní vybírání oděvů. Diane po celou svou pracovní existenci vyrábí veškeré zavazovací šaty z exkluzivních látek z Itálie. V Bologne se již téměř 50 let tkají hedvábné žerzeje, které Diane využívá a už celá desetiletí propaguje výhodu nošení těchto šatů a jejich univerzálnost. Dají se nosit s tenkým svetříkem pod nimi, přes něj, s kalhotami atd.

Potisky na hedvábný žerzej

Každou sezónu přidává návrhářka pár potisků a  jednoduchých střihů. Chce se ale soustředit hlavně na vzory. Diane tvrdí, že její značka je tiskařskou dílnou a chce vymýšlet nové slušivé potisky pro ženy. Během svého života stihla Diane vychovat i tři děti, takže ví, jaké je to být vytíženou pracující ženou. Její vnučka Talita je teprve na střední, ale již tento rok představí se svou babičkou svou capsule kolekci TVF, ve které vše ladí a dá se nekonečně kombinovat.

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA DVF DIANE VON FURSTENBERG PODZIM. 2019 WRAP DRESS ZAVINOVACÍ ŠATY NOVÝ KONCEPT

Související články

Nová americká značka DOOZ se specializuje na módu podle znamení zvěrokruhu

Promyšlený koncept značky DOOZ nadchne milovníky astrologie a luxusu. Začínající značka z New Yorku barevně odlišuje jednotlivá znamení zvěrokruhu, nabízí kabelky inspirované měsícem a povzbuzuje k důvěře k odborným horoskopům.

Celý článek

Slovenská návrhářka Andrea Staňová miluje zastrčené obchůdky s látkami

Módu si zamilovala již jako malé děvčátko, tato láska ji vydržela až dodnes. Talentovaná slovenská návrhářka hledá inspiraci v každodenním životě a pod rukama ji vznikají nádherné, elegantní a čisté modely.

Celý článek

Oblíbená dánská značka současnosti Saks Potts se těší velké oblibě u slavných žen

Skandinávské duo návrhářek tvoří neobvykle barevné kožichy a kabáty. Explozi duhy na kožešinách, ale i elastických modelech, milují světové hvězdy mezi modelkami i zpěvačkami. 

Celý článek

Klára Nademlýnská v kolekci jaro / léto 2019 vsadila na různorodost a kombinovatelnost materiálů

Na první pohled nesourodá kolekce přináší hravou a jednoduše kombinovanou sérii jarních a letních kousků.

Celý článek

Designové vychytávky na květen

Voňavé a kvetoucí květiny, nebe plné slunce, louky zdobené prvním lučním kvítím a dovádějící příroda patří neodmyslitelně k měsíci květnu. Ale i počínající svatební sezóna nebo proměnlivé počasí. Český design je stejně pestrý jako květnová příroda.

Celý článek

5 návrhářů, kteří byli vybráni pro prestižní výstavu na MET GALA v New Yorku

Významná módní výstava v Metropolitním muzeu umění v New Yorku otevře již brzy své brány. Za nimi se skrývají ty nejzvučnější návrhářská jména, ale i 5 nováčků, kteří si pozornost zaslouží stejným dílem!

Celý článek

Kolekce Cruise 2020 značky Dior je plná kultury, tradic a pocitů

Maria Grazia Chiuri rozvíjí kolekce u značky Dior neskutečně intuitivně a přirozeně. Její aktuální práce se odráží od místa, které již inspirovalo mnoho umělců, básníků a dobrodruhů.

Celý článek
Chiara Ferragni Logomania

Nová kolekce Chiary Ferragni

Italská kráska Chiara Ferragni na sebe upozornila již více než před deseti lety svým blogem The Blonde Salad a zanedlouho se stala jednou z nejvlivnějších fashion influencerů. Před dvěma lety otevřela v Miláně první obchod se svou značkou Chiara Ferragni Collection a my se teď zaměříme na její nejnovější kolekci.

Celý článek