dnes je 19.06.2019 a svátek má Leoš

Nový trend - džíny s perličkami

Přidat na Seznam.cz
Nejsme první ani poslední generace, která má slabost pro perly. Mezi novými trendy jsou perličky doslova hvězdou, točí se kolem nich skoro vše. Od sponek do vlasů, přes svetry až k samotným kalhotám. Máte je už doma i vy?

Co si neuděláš, to nemáš. To je jedno z přísloví, u kterého móda s perličkami převrátila celý scénář. Z osobních domácích dílen s lepidlem a starými jeansy do obchodů nejznámějších jmen. Tak se proměnil trend s perličkovými kalhotami, které všichni tak zbožňují.

Hodně? Málo? Decentně? To jsou otázky, které si můžete klást při pořizování těchto trendy perličkových kalhot. Jaká je správná odpověď? Všechny! Perličky totiž dnešní módní doba miluje, a proto od detailů u nohavic až po posypání celých kalhot, stále budete IN. Casual look, crazy look... streetstyle, freestyle. Ve všech vašich módních náladách vás budou s radostí doprovázet. Perla, perly, perličky.

Rande nebo večírek? I pro tyto příležitosti se perličky na vašich kalhotách budou zdát jako trefa do černého. Skinny jeany s perličkami, černé klasické lodičky, bílá hedvábná košile a dokonalý make-up s rudými rty. Tímto lookem nemůžete minout ani přestřelit.

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LIFESTYLE BLUE JEANS PERLIČKY AKTUÁLNÍ MÓDA MODNÍ TRENDY DÁMSKÉ DŽÍNY

Související články

Proč mít ve skříni alespoň jedny maxišaty?

Maxišaty jsou letním must-have, který ve svém šatníku nesmíte zanedbat. Univerzálnost a praktické sladění s vašimi doplňky jsou jasnými důvody, proč si jedny, nebo raději hned dvoje maxišaty na tuto sezónu pořídit.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Nová pánská kolekce Givenchy Jaro 2020 odhaluje tajemství korejského undergroundu

První plně pánská kolekce od návrhářky Clare Waight Keller - to je kolekce Givenchy jaro 2020. Společným jmenovatelem byl styl v devadesátkách v korejské módě a designu.

Celý článek

Letní pánské trendy: Jak nosit kraťasy?

Připravili jsme pro vás stručného průvodce světem pánských šortek. Jak vybrat ten správný střih, který vám padne jako ulitý a čemu se vyvarovat? I když neexistují přísná pravidla pro nošení kraťasů, je dobré mít na paměti pár věcí…

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Mladá návrhářka Michaela Hriňová vytvořila kolekci pro 100CLASS concept store

Cesta, která slovenskou návrhářku čekala, aby se propracovala k vysněnému povolání, nebyla snadná. V tomto případě však platí, že trpělivost růže přináší!

Celý článek