dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Nový trend - džíny s perličkami

Přidat na Seznam.cz
Nejsme první ani poslední generace, která má slabost pro perly. Mezi novými trendy jsou perličky doslova hvězdou, točí se kolem nich skoro vše. Od sponek do vlasů, přes svetry až k samotným kalhotám. Máte je už doma i vy?

Co si neuděláš, to nemáš. To je jedno z přísloví, u kterého móda s perličkami převrátila celý scénář. Z osobních domácích dílen s lepidlem a starými jeansy do obchodů nejznámějších jmen. Tak se proměnil trend s perličkovými kalhotami, které všichni tak zbožňují.

Hodně? Málo? Decentně? To jsou otázky, které si můžete klást při pořizování těchto trendy perličkových kalhot. Jaká je správná odpověď? Všechny! Perličky totiž dnešní módní doba miluje, a proto od detailů u nohavic až po posypání celých kalhot, stále budete IN. Casual look, crazy look... streetstyle, freestyle. Ve všech vašich módních náladách vás budou s radostí doprovázet. Perla, perly, perličky.

Rande nebo večírek? I pro tyto příležitosti se perličky na vašich kalhotách budou zdát jako trefa do černého. Skinny jeany s perličkami, černé klasické lodičky, bílá hedvábná košile a dokonalý make-up s rudými rty. Tímto lookem nemůžete minout ani přestřelit.

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LIFESTYLE BLUE JEANS PERLIČKY AKTUÁLNÍ MÓDA MODNÍ TRENDY DÁMSKÉ DŽÍNY

Související články

Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Potřebujete něco, po čem se vám zlepší den nebo snad týden? Co vám usnadní život či aspoň pár jeho okamžiků? Pořiďte si tyto věci. Popřípadě u nás nadýchejte inspiraci.

Celý článek

Zuzana Osako šije podle staletých vzorů moravských krojů

Zuzana Osako je česká ilustrátorka a módní návrhářka zaměřující se zejména na folklor. Část života strávila v Japonsku a naučila se zde malbu tuší.

Celý článek

Síla ženské osobnosti v podání Proenza Schouler

Dámská oděvní značka Proenza Schouler zazářila se svou kolekcí na newyorských dnech módy. Nadčasové a nositelné modely s nádechem pohodlí. Nevěříte?

Celý článek

Nečekané barvy, které budou na podzim IN

Přichází podzim a ten letošní může být úplně jiný než kterýkoliv předchozí! Představíme vám pět barev, které vás naprosto oslní. Konec nudy, v nadcházejícím ročním období budete mít barevnou paletu v malíčku.

Celý článek

Exkluzivní minikolekce Vans x Vivienne Westwood Anglomania

Vans a Vivienne Westwood? Nenapadá nás lepší kombinace. Trocha klasiky, trocha rebelie. A na světě je minikolekce šesti párů nepřehlédnutelných tenisek.

Celý článek

Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL

Oblékněte se i při sportu do krásných jasných barev. Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL pro stylové a pozitivní holky, pro které je sport nedílnou součástí života! Vyzpovídali jsme zakladatelku společnosti Martinu Prokopovou, která se drží svého krásného motta:

 

 

Celý článek

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek