dnes je 22.01.2019 a svátek má Slavomír

Nudistická restaurace Bunyadi

Nová restaurace v centru britské metropole nabídne nejen kvalitní potraviny, především ale také velmi netradiční zážitek.  

Britská metropole hodlá překvapit i šokovat naráz nejen samotné Londýňany, ale celkem hravě i zbytek celého světa, který pro jednoho originálním, pro druhého absurdním nápadem rozděluje na dva tábory.

Na léto totiž připravuje otevření restaurace, v níž prý návštěvníci naleznou dokonalé podmínky k oproštění se od výdobytků moderní doby.

V restauraci Bunyadi, což v hindštině znamená přirozený, si jednotliví návštěvníci odpočinou od mobilů a elektřiny, ale také, budou-li jen trochu chtít, tak i od šatů, s čímž přichází ona kontroverze mezi příznivci a odpůrci, které však podnik s kapacitou 42 míst k návštěvě nenutí.

Nutit vás zde ale nebudou ani k onomu obnažování. Restaurace má totiž nabídnout i oddělení pro méně odvážné, kteří tak s volnomyšlenkáři holdujícími nudismu nemusí vůbec přijít do kontaktu. Do restaurace nemusí přijet návštěvníci již bez šatů, ty si mohou odložit u vchodu v šatně. Tam také dostanou lehké župany, které mohou použít, či nemusí.

 

V celém objektu budou prý používány jen přírodní a ekologické produkty. Jídlo, které zde vyjde na zhruba 2000 korun, bude připravováno na ohni a servírováno na ručně vyrobeném keramickém nádobí. Světlo pak zajistí svíčky umístěné nad stoly s křesly zhotovenými výlučně ze dřeva. Jednotlivé stoly budou odděleny bambusovými rohožemi.

Restaurace nestíhá přijímat objednávky

A jaký že je o "první nudistický gastronomický zážitek", který návštěvníky zve do "tajného světa", zájem? Enormní. Zatímco restaurace Bunyadi ještě nestojí, na své čekací listině už má více než 25,000 zájemců, kteří však stále přibývají.

 

STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN RESTAURACE LONDÝN SPOLEČNOST

Související články

Pánský Street style u přehlídek pro podzim 2019

Muži všech věkových kategorií se sezóně účastní dění kolem přehlídek pro podzim 2019. Jak se na to oblékli v Paříži, Londýně a Miláně?

Celý článek

Vánoční strom lásky v Londýně od Diane Von Furstenberg je hotovým uměleckým dílem!

Krásná myšlenka a poselství ve vánočním stromečku od slavné návrhářky je skleněnou pastvou pro oči. Co ji ke stromu lásky inspirovalo?

Celý článek

Originální street style z londýnského týdne módy

Džínovina, originalita i kostkované kreace spolu s tradičními doplňky zazářily na londýnském týdnu módy mezi návštěvníky. 

Celý článek

Co nás čeká na Londýnském Fashion Weeku?

To nejdůležitější, na co byste se měla zaměřit na letošním ročníku London Fashion Week. 

Celý článek
Naomi Campbell Fashion Icon 2018

Naomi Campbell obdržela nejprestižnější módní cenu

Mezinárodní módní panel CFDA ocenil Naomi za její celoživotní přínos módě. 

Celý článek

Harry Styles v podzimní kampani Gucci 2018

Novou tváří kolekce Gucci se stal bývalý zpěvák skupiny One Direction Hary Styles. Miláček tisíců dívek zapózoval se psy a kuřaty.

Celý článek

Gucci a Beyoncé přinášejí vodu do Brundi

Voda je pro nás všechny samozřejmostí. Jsou ale místa, kde to tak není.

Celý článek

Jak naučit muže žehlit

A je to vůbec možné, přimět muže k tak nelibé činnosti, které tak může vnímat i nejedna žena?

Celý článek