dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Nudistická restaurace Bunyadi

Přidat na Seznam.cz
Nová restaurace v centru britské metropole nabídne nejen kvalitní potraviny, především ale také velmi netradiční zážitek.  

Britská metropole hodlá překvapit i šokovat naráz nejen samotné Londýňany, ale celkem hravě i zbytek celého světa, který pro jednoho originálním, pro druhého absurdním nápadem rozděluje na dva tábory.

Na léto totiž připravuje otevření restaurace, v níž prý návštěvníci naleznou dokonalé podmínky k oproštění se od výdobytků moderní doby.

V restauraci Bunyadi, což v hindštině znamená přirozený, si jednotliví návštěvníci odpočinou od mobilů a elektřiny, ale také, budou-li jen trochu chtít, tak i od šatů, s čímž přichází ona kontroverze mezi příznivci a odpůrci, které však podnik s kapacitou 42 míst k návštěvě nenutí.

Nutit vás zde ale nebudou ani k onomu obnažování. Restaurace má totiž nabídnout i oddělení pro méně odvážné, kteří tak s volnomyšlenkáři holdujícími nudismu nemusí vůbec přijít do kontaktu. Do restaurace nemusí přijet návštěvníci již bez šatů, ty si mohou odložit u vchodu v šatně. Tam také dostanou lehké župany, které mohou použít, či nemusí.

 

V celém objektu budou prý používány jen přírodní a ekologické produkty. Jídlo, které zde vyjde na zhruba 2000 korun, bude připravováno na ohni a servírováno na ručně vyrobeném keramickém nádobí. Světlo pak zajistí svíčky umístěné nad stoly s křesly zhotovenými výlučně ze dřeva. Jednotlivé stoly budou odděleny bambusovými rohožemi.

Restaurace nestíhá přijímat objednávky

A jaký že je o "první nudistický gastronomický zážitek", který návštěvníky zve do "tajného světa", zájem? Enormní. Zatímco restaurace Bunyadi ještě nestojí, na své čekací listině už má více než 25,000 zájemců, kteří však stále přibývají.

 

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN RESTAURACE LONDÝN SPOLEČNOST

Související články

Restaurace, která zkvalitní a obohatí váš život i díky vegetariánskému menu, sídlí v Praze

​Nemohli jsem odmítnout pozvání do pražské restaurace FoodLab na degustační vegetariánské menu. A jak to dopadlo?

Celý článek

Riskantní téma v kolekci Christophera Kane se vyplatilo

Není jiného návrháře, který by dokázal z bizarních a odpudivých sexuálních praktik vytvořit šik modely s nádechem luxusu a šarmu. Kolekce inspirovaná šokujícími vzrušujícími praktikami je tu.

Celý článek

Bizarní i půvabné trendy v kráse z Londýnského týdne módy

Zvláštní trendy ve vlasech i líčení se jako vždy objevovaly na Londýnském týdnu módy. Mastné vlasy, drdol jako ufo, zlatá víčka i rty a předlouhé oční linky jsou jen okrajový výčet.

Celý článek

Procházka v oblacích na přehlídce JW Anderson

Představivost a fantazie návrháři JW Andersonovi nechybí. Jeho modelky měly vypadat jako by chodily v oblacích.

Celý článek

Intimní zpověď v kolekci Simone Rocha

Dvojsmyslný dialog oděvů ve velmi ženské kolekci, kde sexualita a erotika bojují o svou pozornost v té nejelegantnější formě, je fenomenální kolekcí.

Celý článek

Pánský Street style u přehlídek pro podzim 2019

Muži všech věkových kategorií se sezóně účastní dění kolem přehlídek pro podzim 2019. Jak se na to oblékli v Paříži, Londýně a Miláně?

Celý článek

Vánoční strom lásky v Londýně od Diane Von Furstenberg je hotovým uměleckým dílem!

Krásná myšlenka a poselství ve vánočním stromečku od slavné návrhářky je skleněnou pastvou pro oči. Co ji ke stromu lásky inspirovalo?

Celý článek

Originální street style z londýnského týdne módy

Džínovina, originalita i kostkované kreace spolu s tradičními doplňky zazářily na londýnském týdnu módy mezi návštěvníky. 

Celý článek