dnes je 18.11.2019 a svátek má Romana

Oáza klidu v tropickém prostředí vystihuje jaro u Elie Saab

Přidat na Seznam.cz
Deštný prales, duhová paleta barev a Amazonky jsou tím, co inspirovalo značku Elie Saab k jarní kolekci.

Začneme tím, že si představíme příjemnou pokojovou teplotu, duhové barvy v tónovém vzhledu, večerní šaty ala oceánský styl, zelenou barvu převzatou přímo z džungle a modrou odrážející barvu vodopádu. Denní oblečení pak obsahuje kanárkově žluté šaty s geometrickými výšivkami, vínové kousky plné třásní i zvířecí vzory.

Designer Saab uvedl, že monochromatický vzhled části jeho kolekce je návrat k jeho desetiletému designu, a přesto byla celá přehlídka krokem vpřed, kdy ukázal, jak se dá více zapojit denní oblečení. „Cítím v této kolekci novou energii,“ prozradil v zákulisí.

Vázané košile, zdobené motorkářské bundy, hluboké výstřihy, potisky, hedvábné okraje ale i princeznovské šaty, které jsou pro Saaba tolik typické. A co se nám líbilo opravdu moc? Tylové kousky vyšívané růžovými a zelenými listy ale také červené šaty vyšívané bílými listy.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ELIE SAAB JARO 2018 READY-TO-WEAR

Související články

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Nikol a Jakub Ponerovi vsadili na sportovně elegantní městský styl

Módní přehlídka Iconic není tím jediným, co je u sourozeneckého dua Nikol a Jakuba Ponerových nového. Mají za sebou také focení se známými osobnostmi, Nikol Švantnerovou, Jitkou Boho a známou blogerkou Andulou.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová představila další šetrnou kolekci White Sage

Láska k přírodě, touha po oblečení, které má duši, schopnost kombinovat, vrstvit a upravovat, než oblečení nahradíme novým, to vše je jejím motorem pro vytváření smysluplného a nadčasového oblečení.

Celý článek

Zimní kolekce značky Talabaya je určena ženám, které se odmítají oblékat vyzývavě

Poutavá elegance a materiály typické pro arabskou módu v nové kolekci české značky Talabaya jsou nyní dostupné i pro české zákaznice.

Celý článek
Giambattista Valli

Giambattista Valli ukázal to nejlepší spojení punku a haute couture ve spolupráci s H&M

Spolupráce designérů H&M se zase posunula o něco výš! Po spolupráci s Karlem Lagerfeldem, Versacem, Balmainem a Moschinem, přichází na scénu kolekce inspirovaná haute couture v podání návrháře Giambattista Valli.

Celý článek
Oscar de la Renta

5 let od úmrtí návrháře Oscara de la Renty: Uctěme jeho památku výběrem těch nejušlechtilejších rób

Dnes je tomu 5 let, co prohrál boj s rakovinou a opustil tento svět talentovaný módní návrhář, gentleman, vřelý člověk a miláček slavných dam Oscar de la Renta. Podívejte se s námi na ty nejkrásnější róby minulých let a zavzpomínejme tak na módního velikána.

Celý článek

Iveta Paulerová představila svou novou kolekci s názvem Awakening

Podzim a zimu oslaví česká návrhářka ve znamení „probouzení“. Tak totiž nazvala svou nejnovější kolekci odrážející nejenom její módní tvorbu, ale také každodenní život. Celou kolekci představila návrhářka před pár dny v rámci módní přehlídky, kterou jsme si nenechali ujít.

Celý článek

Pier Paolo Piccioli předvedl čistou couture práci

Jarní a letní kolekce módního domu Valentino byla plná elegantních a okázalých rób, ale rovněž nositelných kousků. Kreativní ředitel si hrál s dvěma odlišnými myšlenkami - čistotou a extravagancí.

Celý článek