dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Oblékněte letos na podzim stylové džíny

Jakmile se trochu ochladí, vhod jistě přijdou džíny. Vyberte si takové, které budou nejen pohodlné, ale také trendy. Tyhle modely si žádá podzim 2018!

Motorkářské

Džíny v motorkářském duchu nebo raději děrované s všitými děrovanými punčochami? Na českém e-shopu i-moda.cz najdete obě varianty. Pokud si na chladnější zářijové dny plánujete pořídit také nové džíny, vedle určitě nešlápnete ani s jedněmi. Zatímco motorkářské můžete vzít i do práce, džíny s dírami a děrovanými punčochami už se asi příliš nehodí. Proto na to myslete i při výběru, ať zvolíte opravdu takové, které unosíte, co to jen dá. 

S výšivkami

Výšivky zaujaly důležitou pozici mezi módními trendy už loni v létě, na letní módě sice jejich obliba trochu ustává, na džínách naopak roste. Proč nosit obyčejné džíny, když mohou být dozdobené květy, lebkami nebo trendy nápisy?

Roztrhané

Ripped džíny slaví už pětiletku. Tak dlouho se drží na přední příčce mezi denimovými trendy. Představují vhodnou alternativu džínů na léto, když je teplo a v klasických kalhotách byste se pekla. Pohodlně se nosí během letních večerů, ale skvěle poslouží i na podzim. Nikdo totiž neřekl, že když vám bude velká zima, že si pod ně nemůžete natáhnout třeba černé silonky. 

Všechny modely seženete na i-moda.cz. Pokud jste ze Slovenska, můžete se podívat na vase-moda.sk.

 

DŽÍNY DÁMSKÉ DŽÍNY I-MODA.CZ TRENDY PODZIM PODZIM 2018 INSPIRACE

Související články

Nový trend - džíny s perličkami

Nejsme první ani poslední generace, která má slabost pro perly. Mezi novými trendy jsou perličky doslova hvězdou, točí se kolem nich skoro vše. Od sponek do vlasů, přes svetry až k samotným kalhotám. Máte je už doma i vy?

Celý článek

Co milujeme na nesmrtelné módě 80. let?

Osmdesátá léta se lecčím zapsala do módních dějin a návrháři se touto dekádou dodnes s oblibou inspirují. Jaké byly největší trendy právě těchto extravagantních let? 

Celý článek

Jak vypadat stylově a chic i v podzimních dnech?

Podzimní počasí je nevyzpytatelné. Ačkoliv může být jeden den slunečných 15 °C, druhý den se může ochladit na 5 °C. Ukážeme vám, jak být připravena na každé počasí, a ještě u toho vypadat stylově. 

Celý článek

Těhotenská móda: podzimní inspirace

Každá z nás se jistě několikrát dostala do situace, kdy ráno stála před otevřenou skříní a ptala se sama sebe, co si zrovna dnes má obléct. V těhotenství si tuto otázku ženy pokládají téměř každý den. 

Celý článek

Vlasová inspirace podle Meghan Markle

To, že jsou vlasy korunou krásy pro každou ženu, není nutné zdůrazňovat. Pokud vaše vlasy vypadají zdravě a vy se cítíte dobře, máte vyhráno. Jak tedy ještě více vylepšit svou kštici? Nechte se inspirovat účesy vévodkyně ze Sussexu.

Celý článek

Designové vychytávky na listopad

Čeští návrháři vytvářejí úžasné kousky nejen do módního šatníku.

Celý článek

Jak nosit dámský kostým i mimo kancelář

Koho by přece jen stále při pomyšlení na dámský kostým napadalo, že se jedná o kancelářskou uniformu, toho dnes vyvedeme z omylu. Kalhotové kostýmy zažívají tento podzim velký návrat, a to i mimo oblast lejster a kopírek.

Celý článek

Nejextravagantnější křídla v historii přehlídek Victoria Secret

Jaká byla historie legendárních a typických symbolů známé značky? 

Celý článek