dnes je 16.08.2017 a svátek má Jáchym

Obrovský HIT devadesátek slaví comeback?

V našich zeměpisných šířkách je už sice nějaký ten pátek spíše zavrhována, nicméně v zahraničí zažívá velký comeback.

V současné době je v Česku ledvinka vnímána spíše jako vzor vrcholného nevkusu, který mohou trumfnout už jen ponožky v sandálech či další nezbytný módní doplněk, kterým je bezesporu igelitová taška – igelitka. 

Ovšem v 80. a na začátku 90. let 20. století ledvinka dosahovala na vrchol své největší popularity a pobláznila doslova celý svět, včetně Paříže považované za Mekku módy. Zkrátka, kdo ji tehdy neměl, ten jako by snad ani nebyl.

Jak se ale zdá, tomuto módnímu výstřelku, za který ledvinku mnozí považují, zcela neodzvonilo ani ve století 21.

Teď se podržte!

V zahraničí totiž tento kontroverzní módní doplněk zažívá velký návrat a jeho zašlou slávu se snaží oprášit dokonce i známý módní gigant Louis Vuitton, který ji zařadil do své podzimní kolekce, na jejímž vzniku se podílela tradiční americká značka Supreme.

Louis Vuitton x Supreme nabízí vše, nač si jen vzpomenete. Krom ledvinek se zde najdou jak drobné doplňky, jako jsou přívěsky a peněženky, tak i základní prvky tvořící běžný outfit jako například džínové košile, bundy, obuv a mnoho dalšího včetně klasických cestovních zavazadel.

Hurááá ledvinka žije! Nebo snad???

 

Zdroj: louisvuitton, highsnobiety

DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA LOUIS VUITTON LEDVINKA

Související články

Česlav Jaroš - ROZHOVOR

S oděvním výtvarníkem a stylistou Česlavem Jarošem jsme si povídali nejen o obdivu a respektu ke svému řemeslu, ale i o tom, co ho baví a naplňuje. 

Celý článek

Swarovski se dal dohromady s Jason Wu, kampaň nafotila Karlie Kloss

Ke svému 10. výročí se značka Swarovski spojila s Jason Wu a vytvořila jedinečnou kolekci. Karlie jako ambasadorka Swarovski a kamarádka Jasona Wu byla pro její focení jako stvořená.

Celý článek