dnes je 21.07.2017 a svátek má Vítězslav

Ohnivý kuře a vietnamská kuchyně

Redakce Moda.cz přijala pozvání na křest knihy Vietnamská kuchyně - Lehce a hravě s Vietem, která se uskuteční dnes večer v Paláci knih Luxor. 

Přátelé seriálu Ohnivý kuře, rodina seriálového kuchaře Viet Anh Doana a milovníci vietnamské kuchyně se sejdou na křtu knihy Vietnamská kuchyně - Lehce a hravě s Vietem ve čtvrtek 10. listopadu ve večerních hodinách za účasti hvězd oblíbeného seriálu z gastronomického prostředí Ohnivý kuře.

Viet Anh Doan si získal své diváky jako představitel asijského obchodníka Lia ze seriálu Ohnivý kuře jako sympatický prodavač večerky, ale pochlubil se i svým kuchařským uměním. V Čechách žije Viet už desítky let, do české společnosti dobře zapadl a kupodivu pracuje jako bankovní úředník. Oblíbil si místní kuchyni, ale více upřednostňuje tu, která se v Čechách uchytila, a kterou každý z nás nejednou okusil. Jeho šedesát nejoblíbenějším receptů  najdete v jeho nové knize.

Začněte si exotickou kuchyni připravovat sami doma, odhalte tajemství vietnamské kuchyně a naučte se připravovat jídla, která si zamiloval celý svět!

OHNIVÝ KUŘE VIET ANH DOAN VIETNAMSÁ KUCHYNĚ RECEPTY KŘEST KNIHY

Související články

3 tipy na jarní tousty

Šunka, sýr, přiklopit zapéct a kečup k tomu? Tousty se dají připravit i jinak. Zajímavěji, chutněji a zdravěji. 

Celý článek

Nedělní oběd? Co třeba houbový závin podle Martina Škody?

Další z receptů na víkendové rodinné vaření podle Martina Škody vám přinese chuť propečeného listového těsta, hub a zkaramelizované cibulky.

Celý článek