dnes je 29.03.2017 a svátek má Taťána

Ohnivý kuře a vietnamská kuchyně

Redakce Moda.cz přijala pozvání na křest knihy Vietnamská kuchyně - Lehce a hravě s Vietem, která se uskuteční dnes večer v Paláci knih Luxor. 

Přátelé seriálu Ohnivý kuře, rodina seriálového kuchaře Viet Anh Doana a milovníci vietnamské kuchyně se sejdou na křtu knihy Vietnamská kuchyně - Lehce a hravě s Vietem ve čtvrtek 10. listopadu ve večerních hodinách za účasti hvězd oblíbeného seriálu z gastronomického prostředí Ohnivý kuře.

Viet Anh Doan si získal své diváky jako představitel asijského obchodníka Lia ze seriálu Ohnivý kuře jako sympatický prodavač večerky, ale pochlubil se i svým kuchařským uměním. V Čechách žije Viet už desítky let, do české společnosti dobře zapadl a kupodivu pracuje jako bankovní úředník. Oblíbil si místní kuchyni, ale více upřednostňuje tu, která se v Čechách uchytila, a kterou každý z nás nejednou okusil. Jeho šedesát nejoblíbenějším receptů  najdete v jeho nové knize.

Začněte si exotickou kuchyni připravovat sami doma, odhalte tajemství vietnamské kuchyně a naučte se připravovat jídla, která si zamiloval celý svět!

OHNIVÝ KUŘE VIET ANH DOAN VIETNAMSÁ KUCHYNĚ RECEPTY KŘEST KNIHY

Související články

Nedělní oběd? Co třeba houbový závin podle Martina Škody?

Další z receptů na víkendové rodinné vaření podle Martina Škody vám přinese chuť propečeného listového těsta, hub a zkaramelizované cibulky.

Celý článek

Stylové vaření s Martinem Škodou

Nově přinášíme recepty od mladého a šikovného kuchaře Martina Škody, které najdete také v jeho druhé kuchařce Škoda nevařit 2.

Celý článek