dnes je 26.06.2019 a svátek má Adriana

Otevření nového butiku Josefa Klíra.

Přidat na Seznam.cz
V novém butiku Josefa Klíra si přijde na své opravdu každý

Za redakci moda.cz jsme měli tu možnost účastnit se otevření nového butiku Josefa Klíra.

Nové prostory nabízejí mnohem více místa pro vystavené modely a jsou skvěle prosvětleny díky dvěma velkým vitrínám, které vévodí průčelí celého obchodu. Uvnitř dominují světlé barvy s vkusnými křišťálovými doplňky. Celkový dojem byl fantastický a oku lahodící, člověk se zde cítí opravdu uvolněně. Na akci panovala „domácí“ atmosféra a všichni zúčastnění včetně hostitele byli v dobré náladě.

V novém obchodě si přijde na své opravdu každý. Nabízí se Vám nepřeberné množství krásných a zajímavých jak dámských, tak i pánských modelů, módních doplňků, ale také speciálních edicí hodinek PRIM, dioptrických obrub JK eyewear, nebo porcelánových sad ze Starorolského porcelánu.

Pokud půjdete okolo a nebudete mít zrovna náladu na nákupy, tak i prohlídka obchodu jako takového za to stojí a přinejmenším Vám zvedne náladu v hektickém pracovním dni.

Nový boutique by Josef Klír najdete v ulici Korunní 84 na Praze 10 - Vinohrady

Zdroj: Moda.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI JOSEF KLÍR NÁVRHÁŘ PRIM EYEWEAR HOME DESIGN STAROROLSKÝ PORCELÁN

Související články

Jak proběhlo oficiální rozloučení s legendárním návrhářem Karlem Lagerfeldem? Většina přítomných plakala dojetím.

Oficiální rozloučení s geniálním designérem Karlem Lagerfeldem proběhlo v uměleckém duchu se spoustou jeho zaměstnanců, přátel a slavných tváří. Paříž se v jeden den proměnila v město, které patřilo zesnulému návrháři.

Celý článek

Karlie Kloss se podruhé vdala. Tentokrát v šatech návrháře Jonathana Simkai

Druhý svatební obřad Karlie Kloss a Joshua Kuschnera proběhl o víkendu ve Wyomingu. Mezi hosty byli k vidění Katy Perry, Orlando Bloom, Mila Kunis i Diane von Furstenberg.

Celý článek

3 outfity princezny Diany z 80. let se prodaly v aukci za více jak 7,5 miliónu korun

Nejslavnější princezna všech dob nosila nejvíce šik outfity své doby. Každý návrhář ji toužil oblékat. Málokdy se poštěstí vidět v aukci neformální oblečení, které princezna oblékala během 80. let. Prodej v aukci činil rekordní částku.

Celý článek

Andrea Verešová zahájila letní sezónu na akci Bešeňová Fashion Opening

Stylová módní akce, která se konala doslova na vodním mole, ukázala mnoho známých českých i slovenských návrhářů. Mezi nimi pak také známé tváře jako Máriu Čírovou, Dominiku Richterovou či Andreu Verešovou.

Celý článek

Umění, erotické romány a hlavně džíny - to byl svět Glorie Vanderbiltové

V pondělí zasáhl módní svět tragická zpráva. Módní návrhářka a jedna z průkopnic denim džínů Gloria Vanderbilt podlehla ve svých 95 letech rakovině žaludku. Pojďte si s námi připomenout její odkaz, kterým navždy změnila svět oblékání.

Celý článek

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Celý článek

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek