dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Otevření nového butiku Josefa Klíra.

Přidat na Seznam.cz
V novém butiku Josefa Klíra si přijde na své opravdu každý

Za redakci moda.cz jsme měli tu možnost účastnit se otevření nového butiku Josefa Klíra.

Nové prostory nabízejí mnohem více místa pro vystavené modely a jsou skvěle prosvětleny díky dvěma velkým vitrínám, které vévodí průčelí celého obchodu. Uvnitř dominují světlé barvy s vkusnými křišťálovými doplňky. Celkový dojem byl fantastický a oku lahodící, člověk se zde cítí opravdu uvolněně. Na akci panovala „domácí“ atmosféra a všichni zúčastnění včetně hostitele byli v dobré náladě.

V novém obchodě si přijde na své opravdu každý. Nabízí se Vám nepřeberné množství krásných a zajímavých jak dámských, tak i pánských modelů, módních doplňků, ale také speciálních edicí hodinek PRIM, dioptrických obrub JK eyewear, nebo porcelánových sad ze Starorolského porcelánu.

Pokud půjdete okolo a nebudete mít zrovna náladu na nákupy, tak i prohlídka obchodu jako takového za to stojí a přinejmenším Vám zvedne náladu v hektickém pracovním dni.

Nový boutique by Josef Klír najdete v ulici Korunní 84 na Praze 10 - Vinohrady

Zdroj: Moda.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI JOSEF KLÍR NÁVRHÁŘ PRIM EYEWEAR HOME DESIGN STAROROLSKÝ PORCELÁN

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek